Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tiger Woods PGA Tour 08 Wii

Tiger Woods PGA Tour 08 to kolejna odsłona najpopularniejszej na świecie gry traktującej o sporcie dla bogaczy, czyli elitarnym golfie.

Sportowe, golf.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Tiger Woods PGA Tour 08 | Wii

28sierpnia2007

31sierpnia2007

premiera PL

Nintendo Wii
Okładka Tiger Woods PGA Tour 08 (Wii)
Tiger Woods PGA Tour 08

Tiger Woods PGA Tour 08 jest kolejnym przedstawicielem cieszącej się bardzo dużą popularnością serii, zapoczątkowanej jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Mamy tu oczywiście do czynienia z grą o tematyce sportowej, podejmującej tematykę dość elitarnej dyscypliny jaką jest golf. Najnowsza edycja nie wprowadza naturalnie do rozgrywki żadnych rewolucyjnych zmian, oferując jednakże pokaźne opcje edycyjne, ulepszoną oprawę audiowizualną oraz szeroki wachlarz trybów zabawy.

W grze zawarto ponadto 23 prawdziwych golfistów, w których możemy się wcielić. Oprócz tytułowego Tigera Woodsa są to między innymi Jim Furyk, Colin Montgomerie, czy Vijay Singh. Turnieje golfowe rozgrywane są z kolei na kilkunastu realistycznie odwzorowanych obiektach. W stosunku do edycji 07 dodano trzy nowe lokacje – TPC Boston, Cog Hill oraz Westchester.

Developer udostępnił kilka różnych trybów zabawy. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się Tiger Challenge. Do pokonania mamy tu kilkadziesiąt różnych wyzwań, przy czym kolejne etapy odblokowywane są w miarę aktualnych postępów. Zabawę rozpoczynamy na najniższym szczeblu kariery. Przeważnie jest tak, iż po zakończeniu kilku zwykłych etapów musimy dodatkowo wygrać z jakimś słynnym golfistą. Zwycięstwa nagradzane są nie tylko cennymi trofeami, ale i możliwością przystępowania do coraz trudniejszych wyzwań. Regularnie otrzymujemy także punkty doświadczenia oraz rozwijamy umiejętności prowadzonego przez siebie golfisty. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż producent przewidział opcję oglądania najefektowniejszych i najlepiej punktowanych zagrań.

Dwa pozostałe główne tryby gry to PGA Tour oraz zdecydowanie najtrudniejszy FedEx Cup. Producent przewidział także możliwość uczestniczenia w pojedynczych treningach, pozwalających na zaznajomienie się z ogólnymi zasadami golfa. Nic nie stoi też na przeszkodzie żeby zaprojektować swój własny turniej. Oprawa wizualna Tiger Woods PGA Tour 08 na każdej konsoli docelowej prezentuje się nieco inaczej. Zawody rozgrywane są oczywiście w pełni trójwymiarowym środowisku. Najładniej wykonano postaci golfistów. Mowa tu w szczególności o animacji wykonywania kolejnych uderzeń. Co ciekawe, producent zadbał o szeroki wachlarz dostępnych akcesoriów. Mowa tu zarówno o nowych kijach golfowych, jak i na przykład elementach ubioru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Gry podobne do Tiger Woods PGA Tour 08

Klasyfikacja PEGI Tiger Woods PGA Tour 08

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata (Final Fantasy Tactics, Wii, PSP Go) 15/06/09

wiadomość15 czerwca 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 20 milionów Wii w Stanach, Sam i Max w środę na XBLA, żywotność akumulatora PSP Go, Final Fantasy Tactics a PlayStation Network, Tiger Woods PGA Tour żyłą złota dla EA i inne. Zapraszamy do lektury.

EA i „płatne” wsparcie dla nowego kontrolera
EA i „płatne” wsparcie dla nowego kontrolera

wiadomość8 kwietnia 2008

Falcon 3D to urządzenie firmy Novint mające zastąpić graczom standardową klawiaturę i myszkę. Myślę, że zasady jego działania najlepiej zobrazuje ten przygotowany przez producenta filmik.

Demo gry Tiger Woods PGA Tour 08 debiutuje na Xbox Live Marketplace
Demo gry Tiger Woods PGA Tour 08 debiutuje na Xbox Live Marketplace

wiadomość28 sierpnia 2007

Aby przypomnieć graczom, że kolejna odsłona sportówki z Tigerem Woodsem w roli głównej już wkrótce trafi na sklepowe półki, Electronic Arts wypuściło do sieci demo swej golfowej produkcji. Próbna edycja PGA Tour 08 pojawiła się dzisiaj w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Reklamy Microsoftu niebawem w grach EA Sports
Reklamy Microsoftu niebawem w grach EA Sports

wiadomość26 lipca 2007

Tuż po zmianie pracy Petera Moore’a pojawia się kolejna informacja łącząca Microsoft i Electronic Arts. Firmy zawarły porozumienie, na mocy którego EA Sports będzie umieszczało w swoich grach reklamy twórcy systemu operacyjnego Windows.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.08.2013 20:48
zanonimizowany924115
9
Senator

Bardzo fajna. . .grafika i cała gra !

05.08.2013 20:50
😊
odpowiedz
zanonimizowany910272
0
Pretorianin
6.5

Ten post nie zmienia faktów że jesteś durnym spamerem.

A co do gry:

:)