Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 23 kwietnia 2015, 18:00

autor: Góral

Overlord: Fellowship of Evil ukaże się w tym roku na XONE, PS4 i PC

Firma Codemasters zapowiedziała grę Overlord: Fellowship of Evil. Będzie to zręcznościowe RPG na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC, a zabawa nastawiona ma być na współpracę maksymalnie czterech graczy.

Overlord: Fellowship of Evil w skrócie:
  • Gatunek: zręcznościowa gra RPG z naciskiem na co-op
  • Deweloper: Codemasters
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 2015 rok

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, firma Codemasters ujawniła dziś trzecią odsłonę serii Overlord. Gra zatytułowana Overlord: Fellowship of Evil ukaże się w tym roku w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. W produkcji ponownie wcielimy się w antybohatera, który tym razem przemierza zaświaty, by finalnie uwolnić niewyobrażalne zło i pogrążyć świat żywych w chaosie. Fani wcześniejszych odsłon mogą jednak poczuć się nieco zawiedzeni, gdyż nowa część nie będzie Overlordem do którego przywykliśmy, a zręcznościową grą RPG, przeznaczoną głównie do zabawy w co-opie dla maksymalnie czterech graczy. Na powyższym zwiastunie Overlord: Fellowship of Evil zaznajomicie się z fragmentami rozgrywki.

Poznajcie czterech bohaterów Overlord: Fellowship of Evil. - Overlord: Fellowship of Evil ukaże się w tym roku na konsolach XOne, PS4 i PC-tach - wiadomość - 2015-04-23
Poznajcie czterech bohaterów Overlord: Fellowship of Evil.

W produkcji pojawi się czterech bohaterów – brutalna wojowniczka Inferna, nekromancer Malady, krasnolud Hakon oraz mroczny elf Cryos. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, każdy z herosów posiadać ma unikalne umiejętności, wykorzystywane podczas pokonywania kolejnych przeciwności losu.

Z pomocą kandydatom na lorda ciemności przyjdą miniony, które zostaną podzielone na kilka rodzajów. Zielone będą zatruwać wrogów, czerwone wyposażone zostaną w ładunki wybuchowe, niebieskie staną w naszej obronie, a oprócz tego pojawią się także brązowe, ale nie zdradzono jaka będzie ich specjalność.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że w pracach nad grą uczestniczy scenarzystka Rhianna Pratchett, znana z takich gier jak Mirror's Edge, Heavenly Sword Tomb Raider czy też samej serii Overlord.

Overlord: Fellowship of Evil

Overlord: Fellowship of Evil