Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 września 2013, 12:40

autor: Sarge

Rayman Fiesta Run i Rabbids Big Bang nowymi grami na urządzenia mobilne

Rayman Fiesta Run i Rabbids Big Bang to świeżo zapowiedziane przez firmę Ubisoft gry, które jeszcze w tym roku trafią na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Francuski wydawca udostępnił też nowy zwiastun wcześniej ujawnionego Trials Frontier.

Firma Ubisoft zapowiedziała dwie nowe gry bazujące na znanych markach – Rayman Fiesta Run i Rabbids Big Bang. Oprócz tego zdradzono nowe informacje na temat Trials Frontier. Wszystkie produkcje trafią na urządzenia mobilne korzystające z systemów operacyjnych iOS i Android.

Rayman Fiesta Run to tytuł oparty na podobnych zasadach, z jakimi mieliśmy do czynienia w udanym Rayman Jungle Run. Rayman po raz kolejny będzie więc automatycznie biegł przed siebie, a naszym zadaniem będzie omijanie przeszkód, zbieranie Lumów i innych znajdziek. Akcja zostanie osadzona w Krainie Smakoszy znanej z Rayman Origins. Rayman Fiesta Run ukaże się jesienią bieżącego roku.

W październiku posiadacze urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android doczekają się premiery Rabbids Big Bang. Kolejna gra z szalonymi Kórlikami w rolach głównych zaoferuje 150 misji, w których zabawę rozpoczniemy od posłania jednego z nich w przestrzeń kosmiczną. Następnie kontrolując lot przy pomocy plecaka odrzutowego będziemy zbierać monety, uważać na malejące zasoby paliwa i korzystać z grawitacji mijanych planet, by osiągnąć większą prędkość.

Zapowiedzi Trials Frontier doczekaliśmy się już na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. Teraz dostaliśmy jednak nowy zwiastun oraz informację, że gra będzie miała swoją premierę przed końcem bieżącego roku. Seria Trials to motocyklowe zręcznościówki, w których wcielamy się w rolę kaskadera z zadaniem pokonania toru przeszkód w spektakularnym stylu.

Dzisiejsze zapowiedzi potwierdzają ostatnie doniesienia, których źródłem była lista wydawnicza koncernu Ubisoft, jaka wyciekła do sieci kilka dni temu. Już wtedy nieoficjalnie dowiedzieliśmy się o grach Rabbids Big Bang i Rayman Fiesta Run. Oprócz tego poznaliśmy inne tytuły (m.in. Assassin’s Creed: Liberation HD, Assassin’s Creed Pirates, Valiant Hearts: The Great War), które teraz również zostały zapowiedziane przez firmę Ubisoft.

Rayman Fiesta Run

Rayman Fiesta Run