Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 29 października 2018, 10:10

autor: Adrian Werner

Days Gone - walka z hordami zombie na nowym gameplayu

Wypuszczono nowy gameplay z Days Gone. Zarejestrowano go podczas imprezy Paris Games Week, gdzie studio Bend pokazywało grywalną wersję tego projektu.

Na grę poczekamy jeszcze sześć miesięcy. - Days Gone - walka z hordami zombie na nowym gameplayu - wiadomość - 2018-10-29
Na grę poczekamy jeszcze sześć miesięcy.
DAYS GONE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bend Studio
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 26 kwietnia 2019 r.

Obecnie we Francji trwa impreza Paris Games Week. Tradycyjnie przyniosła ona sporo nowych materiałów z wyczekiwanych projektów. Pisaliśmy już o gameplayu z gry Anthem, a teraz do sieci trafił obszerny zapis rozgrywki z Days Gone, czyli postapokaliptycznej gry akcji autorstwa studia Bend.

Filmik zawiera około piętnastu minut gameplaya, pokazującego głównie starcia z hordami zombiaków. Możemy zobaczyć zarówno walkę z użyciem broni palnej, jak i wykorzystywanie elementów otoczenia do zastawiania pułapek.

Pokazywana wersja gry jest stosunkowo wczesna i w niektórych momentach liczba wyświetlanych klatek na sekundę spada mocno poniżej akceptowalnego poziomu (aby to zobaczyć przewińcie powyższy filmik do 8:14). Do premiery pozostał jednak jeszcze szmat czasu, więc mamy nadzieję, że te problemy zostaną rozwiązane.

Przypomnijmy, że Days Gone powstaje wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 4. Premiera do niedawna planowana była na 22 lutego przyszłego roku, ale kilka tygodni temu podjęto decyzję o jej przełożeniu na 26 kwietnia.

Opóźnienie wynika z chęci lepszego dopracowania projektu. Sądząc po gameplayu z Paris Games Week te dodatkowe dwa miesiące produkcji mogą się autorom bardzo przydać. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dzięki poślizgowi Days Gone nie będzie zmuszone do bezpośredniej rywalizacji z grami Anthem oraz Metro Exodus. Oba te tytuły mają bowiem ukazać się 22 lutego.

  1. Oficjalna strona internetowa Days Gone
  2. Kompendium wiedzy o Days Gone
Days Gone - walka z hordami zombie na nowym gameplayu - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Days Gone

Days Gone