Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 5 lipca 2018, 16:16

autor: Vergil

Premiera From the Ashes - pierwszego DLC do Kingdom Come Deliverance

Pierwsze fabularne rozszerzenie do Kingdom Come: Deliverance zostało udostępnione komputerowym i konsolowym graczom. Dodatek From the Ashes pozwala sprawdzić się w roli zarządców wioski Przybysławice.

Kingdom Come: Deliverance otrzymało dzisiaj pierwsze rozszerzenie fabularne, zatytułowane From the Ashes. Posiadacze PlayStation 4 muszą zapłacić za ów dodatek 42 złote, xboksowi gracze – 34,99 złote, z kolei pecetowi – 35,99 złotych.

Przypomnijmy, że w Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes Henryk sprawdza się w roli zarządcy, którego zadaniem jest odbudowa doszczętnie zniszczonej wioski Przybysławice. W trakcie zmagań musimy nie tylko decydować o kolejności wznoszenia kolejnych budowli (każda z nich spełnia określoną rolę), lecz także sprowadzać określone osoby (w rozwijającej się osadzie nie wszyscy są przydatni), a także rozsądzać liczne spory wśród mieszkańców.

Jak widać, protagonista ma ręce pełne roboty. Na szczęście w przerwach od realizacji swoich obowiązków zawsze może udać się na konną przejażdżkę (pojawiają się nowe wierzchowce), oddać się hazardowym rozrywkom, walczyć na pięści na specjalnej arenie lub po prostu zrelaksować się w domowym zaciszu.

Tu na razie jest ściernisko… a nie, już nie. - Premiera From the Ashes - pierwszego DLC do Kingdom Come Deliverance - wiadomość - 2018-07-06
Tu na razie jest ściernisko… a nie, już nie.

From the Ashes to pierwszy z czterech fabularnych add-onów do Kingdom Come: Deliverance, z których każdy ma zaoferować około dziesięć godzin historii; kolejne to: The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards oraz A Woman’s Lot (twórcy udostępnią go za darmo wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce na Kickstarterze). W międzyczasie tytuł doczeka się również mniejszych dodatków; poza udostępnionym niedawno Hardcore Mode, ich listę tworzą: dokument The Making of Kingdom Come oraz DLC Combat Academy (wspierający projekt nie będą musieli za nie płacić), a także darmowy add-on zatytułowany Tournament! i oficjalne wsparcie dla modów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Kingdom Come: Deliverance
  2. Recenzja gry Kingdom Come: Deliverance - między Gothikiem a Wiedźminem
  3. Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
Premiera From the Ashes - pierwszego DLC do Kingdom Come Deliverance - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.