Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 stycznia 2018, 09:34

autor: Aquma

Fallout 4 do wypróbowania przez weekend na Xboksie One oraz PC

Właściciele konsol Xbox One przez zbliżający się weekend mogą za darmo przetestować ostatniego erpega autorstwa Bethesda Softworks – grę Fallout 4. Promocja zakończy się 28 stycznia. Podobna okazja trafi się w przyszłym tygodniu graczom pecetowym.

Darmowy weekend na pustkowiu. - Fallout 4 do wypróbowania przez weekend na Xboksie One oraz PC - wiadomość - 2018-01-27
Darmowy weekend na pustkowiu.

W dniach 26-28 stycznia będzie można sprawdzić za darmo najnowszą grę RPG stworzoną przez ekspertów od otwartych światów ze studia Bethesda – Fallouta 4 – w wersji na Xboksa One. Identyczna promocja jest planowana w przyszłym tygodniu (2-4 lutego) dla wydania pecetowego. Co ważne, zapisy stanu gry zostaną zachowane, więc ci, którym przeczesywanie postapokaliptycznego pustkowia przypadnie do gustu, będą mogli kontynuować zabawę od miejsca, w którym skończyli – oczywiście pod warunkiem, że zdecydują się na zakup.

Decyzja o sięgnięciu do portfela może być przy tym o wiele prostsza, pod warunkiem, że nie będziemy z nią nadmiernie zwlekać. Zarówno omawiana produkcja, jak i wszystkie wydane do niej DLC będą przecenione w czasie trwania darmowego weekendu o 33-50% (33% w przypadku podstawki, 40% dla każdego z dodatków lub 50%, jeśli zdecydujemy się na ich hurtowy zakup w formie przepustki sezonowej). Obniżona cena będzie obowiązywała na obydwu platformach.

Fallout 4 – wydania i dodatki. - Fallout 4 do wypróbowania przez weekend na Xboksie One oraz PC - wiadomość - 2018-01-27
Fallout 4 – wydania i dodatki.

Jeśli więc dotychczas nie mieliście okazji sprawdzić Fallouta 4, to prawdopodobnie w najbliższym czasie nie nadarzy się ku temu lepsza okazja – oczywiście pod warunkiem, że posiadacie Xboksa One lub odpowiednio mocnego peceta. Przypominamy, że gra trafiła na rynek w listopadzie 2015 roku w wersjach na PC, XOne oraz PlayStation 4 i mimo pewnych mankamentów (wytkniętych na naszych łamach przez Luca, który przyznał tej produkcji siódemkę) spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony branżowej prasy (średnia z ocen w serwisie Metacritic wynosi 84-88% w zależności od platformy).

  1. Recenzja gry Fallout 4 – czas apokalipsy
  2. Fallout 4 – kompendium wiedzy
Fallout 4 do wypróbowania przez weekend na Xboksie One oraz PC - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 4

Fallout 4