Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 października 2017, 10:45

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda wkrótce w EA Access i Origin Access

Firma Electronic Arts poinformowała, że wkrótce biblioteki usług EA Access i Origin Access zostaną powiększone o grę Mass Effect: Andromeda. Dołączy do nich także Dead Space 3.

15 zł – za taką sumę otrzymacie na miesiąc dostęp do gry Mass Effect: Andromeda i wielu innych produkcji. - Mass Effect: Andromeda wkrótce w EA Access i Origin Access - wiadomość - 2017-10-12
15 zł – za taką sumę otrzymacie na miesiąc dostęp do gry Mass Effect: Andromeda i wielu innych produkcji.

Poznaliśmy kolejne produkcje, które trafią wkrótce do usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC). W obu przypadkach abonenci otrzymają dostęp do pełnej wersji gry Mass Effect: Andromeda – najnowszej odsłony popularnej serii RPG akcji od studia BioWare. Tytuł jest udanym projektem, ale nie aż tak, jak poprzedniczki. Do tego w okolicach premiery spadła na niego potężna krytyka w związku z licznymi błędami, co zapewne powstrzymało część osób przed zakupem. Z pewnością po premierze w usługach abonamentowych więcej graczy będzie skłonna dać grze szansę. Oprócz tego w EA Access (XOne) pojawi się kosmiczny horror Dead Space 3.

Dodatkowo otrzymamy też kilka triali „Play First”, dających możliwość sprawdzenia wybranych produkcji przed ich premierą. W EA i Origin Access zadebiutują ograniczone czasowo wersje gier Need for Speed: Payback (premiera triala 2 listopada) i Star Wars: Battlefront II (9 listopada). Ponadto na Xboksie One sprawdzimy The Sims 4 (9 listopada).

EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) to usługi firmy Electronic Arts, w ramach których otrzymujemy nieograniczony dostęp do wybranych gier w trakcie aktywnej subskrypcji. Miesięczny koszt wynosi 14,99 zł, ale istnieje też możliwość wykupienia abonamentu na cały rok za 79,99 zł. Oprócz samym gier, subskrybenci mogą też bawić się w specjalnych wersjach trial oraz korzystać z 10% rabatu na zakup cyfrowych wersji produkcji z katalogu wydawcy.

Mass Effect: Andromeda wkrótce w EA Access i Origin Access - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.