Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 11 stycznia 2017, 10:50

autor: Góral

Gravity Rush 2 na PS4 zbiera dobre, ale nie rewelacyjne recenzje

Za kilka dni posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają kolejną grę na wyłączność. Tym razem będzie to Gravity Rush 2, które doczekało się już recenzji w mediach. Wynika z nich, że urządzenie firmy Sony dostanie bardzo dobrą, ale nie rewelacyjną produkcję.

Za kilka dni na rynku ukaże się Gravity Rush 2 – kolejna gra dostępna tylko na konsoli PlayStation 4. Kontynuacja produkcji z 2012 roku doczekała się już recenzji w mediach, więc postanowiliśmy przyjrzeć się jej nieco bliżej. Jak widać po zamieszczonych nieco dalej ocenach, jest to jak najbardziej udany tytuł (w serwisie Metacritic średnia wynosi 80 punktów). Recenzenci w większości przypadków zachwalają zastosowany cel-shadingowy styl graficzny. Nie jest to może zupełnie nowa jakość w grach wideo, ale wygląda równie ładnie, co na screenach. Na plus wymieniane są także nowe style grawitacji czy większy, zapewniający więcej atrakcji świat.

Wśród wad często przewija się zła praca kamery, która nie zawsze pokazuje to, co powinna, zwłaszcza podczas walki i latania. Nie wszystkim podobają się także misje poboczne i skradanie, a niektórzy narzekają też na walkę na ziemi. Zalety jednak w pełni nadrabiają niedoróbki i Gravity Rush 2 jest godne polecenia.

Oprawa graficzna to nie jedyna zaleta Gravity Rush 2. - Gravity Rush 2 na PS4 zbiera dobre, ale nie rewelacyjne recenzje - wiadomość - 2017-01-11
Oprawa graficzna to nie jedyna zaleta Gravity Rush 2.

Wybrane recenzje Gravity Rush 2:

Gravity Rush 2 opowiada o przygodach dziewczyny o imieniu Kat, która po wydarzeniach znanych z pierwszej części straciła swoje moce umożliwiające władanie grawitacją i trafiła do metropolii znajdującej się w chmurach. Tam dość szybko odzyskała siły i teraz ponownie musi wziąć udział w przygodzie, od której zależeć będą dalsze losy świata.

Tytuł jest grą akcji, w której główna bohaterka potrafi latać, biegać po pionowych ścianach itd. Zdolności te wykorzystuje nie tylko podczas eksploracji, ale także w czasie walki. Jeżeli chcecie sami przekonać się, jak system działa w praktyce, to od jakiegoś czasu w PlayStation Store znajdziecie wersję demonstracyjną gry.

Gravity Rush 2 na PS4 zbiera dobre, ale nie rewelacyjne recenzje - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.