Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 3 grudnia 2016, 20:16

autor: luckie

Gravity Rush 2 otrzyma dodatek The Ark of Time Raven’s Choice z grywalną Raven

Raven będzie drugą grywalną postacią w Gravity Rush 2, zręcznościowej grze akcji powstającej na PlayStation 4. Bohaterka zostanie udostępniona w zapowiedzianym właśnie dodatku The Ark of Time Raven’s Choice.

Premiera Gravity Rush 2, kontynuacji udanej japońskiej trzecioosobowej gry akcji, zbliża się wielkimi krokami – gra została zapowiedziana na 18 stycznia 2017 roku (taką datę znajdziemy na oficjalnej stronie PlayStation). Podczas trwającego właśnie PlayStation Experience mogliśmy zobaczyć zwiastun, który przedstawia nam nową grywalną postać. Wojowniczka o imieniu Raven pojawi się w darmowym DLC zatytułowanym The Ark of Time Raven’s Choice. Co ciekawe, początkowo miała ona być postacią kontrolowaną wyłącznie przez sztuczną inteligencję, ale pod wpływem sugestii fanów, deweloperzy ze studia Sony postanowili oddać ją w ręce graczy. Dodatek ma się pojawić w marcu 2017 roku.

Gravity Rush 2 otrzyma dotatek The Ark of Time Raven’s Choice z grywalną Raven - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

.