Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 1 października 2016, 15:07

autor: Adrian Werner

Titanfall 2 - obejrzyj zapisy rozgrywki z kampanii

W sieci pojawiły się trzy nowe materiały video z Titanfall 2. Wszystkie one pokazują zapisy rozgrywki z kampanii i pozwalają po raz pierwszy obejrzeć dłuższe fragmenty trybu fabularnego.

Do premiery Titanfall 2 pozostały niecałe cztery tygodnie. Od czasu ujawnienia gry obejrzeliśmy już masę materiałów video, ale pochodziły one w większości z trybu multiplayer. Dlatego osoby czekające na ten tytuł zainteresować mogą opublikowane właśnie fragmenty rozgrywki z kampanii fabularnej. Zostały one pokazane podczas programu z udziałem deweloperów, wyemitowanego na YouTube.

Kampania jest jedną z największych zmian, jakie zaoferuje Titanfall 2 w porównaniu z pierwszą częścią. Zapowiedzi sugerują, że tryb fabularny będzie dosyć nietypowy jak na ten gatunek i poza licznymi sekwencjami walki wiele czasu spędzimy także na wyzwaniach platformówkowych i logicznych.

Dodanie kampanii jest dobrą nowiną, gdyż pierwsze Titanfall oferowało ciekawą wizję przyszłości, ale z powodu braku tradycyjnego trybu fabularnego wykreowany przez autorów świat był jedynie tłem do potyczek sieciowych, co pozostawiało spory niedosyt. Choć oczywiście nie ma co się oszukiwać – większość graczy i tak zakupi Titanfall 2 głównie z myślą o starciach wieloosobowych. Możliwość samotnej zabawy powinna jednak okazać się miłą atrakcja, a przy okazji zaznajomi nowicjuszy ze sterowaniem i podstawowymi mechanikami, co ułatwi im start w sieciowych potyczkach.

Przypomnijmy, że ostatnie dni były dla autorów dosyć intensywne. Udostępnili oni wymagania sprzętowe wersji pecetowej, opublikowali efektowny filmowy zwiastun, a przedwczoraj pochwalili się, że gra osiągnęła tzw. złoty status, co oznacza, że prace nad nią zostały zakończone. Oczywiście, dotyczy to jedynie wersji, która trafi do sprzedaży. Pracownicy studia Respawn Entertainment zamierzają bowiem intensywnie rozwijać projekt po premierze.

Titanfall 2 trafi do sprzedaży 28 października w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Rodzimy oddział firmy Electronic Arts przygotuje pełną polską wersję językową.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Titanfall 2 – kompendium wiedzy
Titanfall 2 - obejrzyj zapisy rozgrywki z kampanii - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.