Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 czerwca 2010

Legendarne MDK 2 powróci w wersji HD

Rock Alone, 27 czerwca 2010, 11:03

Niewielu graczy już pewnie pamięta znakomitą serię MDK, której pierwszą część pod koniec ubiegłego wieku wprowadziła na rynek firma Shiny Entertainment, Inc., drugą zaś zafundowało nam BioWare do spółki z Interplay’em. W zasadzie to nic nie szkodzi, ponieważ właśnie MDK 2, w odświeżonej formie, trafi w najbliższym czasie na platformy Nintendo Wii oraz PC.

Twórcy Brutal Legend szykują nową grę

Sarge, 27 czerwca 2010, 09:50

Choć ostatnia produkcja Double Fine miała swoje wady, to wyróżniała się oryginalnym podejściem do tematu. Mowa oczywiście o Brutal Legend, która nie była grą dla każdego, ale też jest to cecha charakterystyczna dla tworów studia Tima Schafera. Fani tej twórczości z pewnością ucieszą się na wieść, że firma szuka pracowników do zrealizowania nowego projektu.

Premiera nowego King's Questa już wkrótce

Rock Alone, 27 czerwca 2010, 09:49

Po bardzo długim okresie niepotrzebnych przepychanek, zostały właśnie podjęte bardzo ważne decyzje dotyczące produkcji King's Quest: The Silver Lining. Gra tworzona już od prawie dekady, przez fanów serii zrzeszonych w Phoenix Online Studios, trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, 10 lipca.

Zombie z Dead Rising na ekranie

Olek, 27 czerwca 2010, 09:09

Jeszcze tego lata fani wyjątkowo krwistych horrorów będą mogli zobaczyć 8-odcinkowy miniserial nawiązujący do serii Dead Rising. Reżyserem i scenarzystą obrazu, który udostępniony zostanie w Internecie całkowicie za darmo, jest Keiji Inafune, szef działu rozwoju w firmie Capcom.

Hideo Kojima przygotuje kolejną część Metal Gear Solid

Sarge, 27 czerwca 2010, 08:40

Seria Metal Gear Solid zaczyna wielu osobom przypominać tasiemiec. Choć liczy ona sobie cztery główne części, to ukazało się też wiele tytułów wzbogacających to uniwersum, a ciągle są zapowiadane kolejne. Obecnie oczekujemy na Metal Gear Solid: Rising i Metal Gear Solid 3D: Snake Eater, ale okazuje się, że to wcale nie musi być koniec gier opartych na tej marce.

Crysis 2 w 3D z niezauważalnym spadkiem wydajności

Olek, 27 czerwca 2010, 08:02

Crytek szykuje kolejny przełom technologiczny. Cevat Yerli, szef niemieckiej firmy pochwalił się, że dysponuje ona rozwiązaniem, które pozwala generować w pełni trójwymiarowy obraz nawet na konsolach Xbox 360. Co więcej, w przypadku tworzonej strzelaniny Crysis 2 różnica w wydajności pomiędzy 2 i 3D to zaledwie 1,5%.