Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl

Wszystko o Final Fantasy XV (wymagania sprzętowe, dodatki, fabuła) – Akt. #8

Ender, wczoraj, 18:34

Kompendium zawiera wszystkie podstawowe informacje dotyczące gry Final Fantasy XV, a także jej dodatków oraz aktualizacji, które systematycznie pojawiają się od czasu premiery w 2016 roku. Produkcja jest kolejną odsłoną najpopularniejszego cyklu jRPG, za którego powstanie odpowiada firma Square Enix.

Final Fantasy XV na PC z limitowanym wsparciem dla modów na premierę

Ender, wczoraj, 18:09

Deweloperzy pecetowej wersji Final Fantasy XV potwierdzili, że w dniu premiery gra otrzyma limitowane wsparcie dla modów. Twórcy planują jednak rozszerzyć je w przyszłości i udostępnić zaawansowane narzędzia moderskie. Przy okazji potwierdzili także, że tytuł otrzyma trójwymiarowe modele i tekstury stworzone od podstaw z myślą o komputerach PC.

Wszystko o Overwatch (bohaterowie, mapy, skórki, wymagania sprzętowe) – Akt. #19

Ender, wczoraj, 16:38

Kompendium zawiera wszystkie podstawowe informacje dotyczące gry Overwatch. Produkcja, która zadebiutowała w 2016 roku, jest pierwszą od lat oryginalną marką studia Blizzard, a także jedyną kooperacyjną strzelanką w katalogu dewelopera.

PC Building Simulator – nowy zapis rozgrywki

Ender, wczoraj, 16:23

Twórcy gry PC Building Simulator, która w marcu trafi do programu wczesnego dostępu na Steamie, przedstawili nowy materiał z rozgrywki. Zobaczymy na nim budowę i testy wirtualnego peceta wraz z doborem komponentów oraz okablowania.

Blizborn - odc. 44 - Blizborn cz. 44

Graphos, wczoraj, 15:33

Two Point Hospital na pierwszym pokazie rozgrywki

Góral, wczoraj, 10:39

Miesiąc po zapowiedzi gry Two Point Hospital doczekaliśmy się pierwszego pokazu rozgrywki z duchowego spadkobiercy Theme Hospital.

Project X to Mavericks Proving Grounds. Zobacz pierwszy zwiastun

Góral, wczoraj, 09:19

Project X, strzelanka MMO dla 1000 graczy z trybem battle royale dla 400 osób, doczekała się pierwszego zwiastuna oraz ujawnienia prawdziwej nazwy. Produkcja od dziś funkcjonuje jako Mavericks: Proving Grounds.