Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl

Fortnite: Battle Royale doczeka się powtórek i narzędzi edytorskich

AlexB, 23 minuty temu

Podczas konferencji GDC studio Epic Games zapowiedziało nowe narzędzie do gry Fortnite: Battle Royale. Umożliwi ono rozbudowaną edycję i zapisywanie rozegranych meczów. Na razie nie jest znana data jego debiutu.

Maniakalny glina powróci - remake klasycznego slashera ciągle w planach

Czarny Wilk, 32 minuty temu

Reżyser nowej wersji Maniac Cop, klasycznego filmu gore z 1988 roku, przerwał trwającą od zeszłego roku ciszę i potwierdził, że projekt wciąż jest w planach i na pewno w końcu powstanie.

Remastery pierwszych trzech Tomb Raiderów skasowane

Aquma, 36 minut temu

Studio Realtech VR najprawdopodobniej nie pracuje już nad odświeżonymi wersjami Tomb Raiderów 1-3. O zakończeniu produkcji twórcy poinformowali za pośrednictwem Twittera.

Night in the Woods niezależną grą roku na IGF Awards

Adrian Werner, 44 minuty temu

Przyznano nagrody Independent Games Festival Awards. Największym zwycięzcą okazała się przygodówka Night in the Woods zgarniając tytuł gry roku i statuetkę za najlepszą fabułę.

Hitman - epizod w Sapienzie dostępny za darmo

Riddick, 56 minut temu

Studio Io-Interactive sprawiło miłą niespodziankę graczom i w ramach pakietu wiosennego udostępniło za darmo drugi epizod Hitmana. Odwiedzamy w nim słoneczną, włoską Sapienzę, nie będzie to jednak leniwy urlop.

Maelstrom - sieciówka o morskich bitwach fantasy zadebiutuje w kwietniu

Adrian Werner, dzisiaj, 11:08

Zespół Gunpowder Games poinformował, że 11 kwietnia we wczesnym dostępie zadebiutuje Maelstrom, czyli osadzona w realiach fantasy sieciowa strategia o bitwach morskich.

Summerset kolejnym dodatkiem do The Elder Scrolls Online

Adrian Werner, dzisiaj, 10:53

Studio Bethesda ujawniło dodatek Summerset do MMORPG-a The Elder Scrolls Online. Z tej okazji uruchomiono również darmowy tydzień z grą.

Sea of Thieves - milion graczy w 24 godziny i problemy techniczne

AlexB, dzisiaj, 10:20

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery w Sea of Thieves zagrało milion graczy. To 3-4 razy więcej niż podczas którychkolwiek beta-testów tytułu. Ponadto studio Rare zabrało głos w sprawie błędów nękających produkcję i ogłosiło trzy przerwy techniczne, podczas których nie będzie można uruchomić gry.

Xiaomi otwiera pierwszy oficjalny salon w Polsce. Spore promocje na start

ElMundo, dzisiaj, 10:03

W tę sobotę swoje podwoje otworzy pierwszy oficjalny salon marki Xiaomi w Polsce, czyli Mi Store. Na wszystkich klientów i fanów marki czekają spore atrakcje i – co najważniejsze – wielkie promocje.

The Legend of Zelda Breath of the Wild zwycięzcą GDC Awards

Adrian Werner, dzisiaj, 08:59

Przyznano Game Developers Choice Awards. Największym zwycięzcą okazało się The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Natomiast polska strzelanka SUPERHOT VR uznana została za najlepszą produkcję dla wirtualnej rzeczywistości.

Czwarty dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de

Czarny Wilk, dzisiaj, 07:50

Kolejny dzień Tygodnia ofert wielkanocnych w niemieckim Amazonie przynosi przede wszystkim obniżki na projektory HD oraz głośniki przenośne. Taniej kupimy również laptopa Microsoftu.