Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl

Ile RAM-u do grania w nowe gry? – testy wydajności

Meehow, dzisiaj, 14:35

Serwis TechSpot przeprowadził testy sprzętowe w trzech grach AAA, aby sprawdzić, jaki wpływ na płynność rozgrywki ma ilość pamięci RAM zainstalowanej w komputerze osobistym.

Nowa gra studia Obsidian Entertainment bez mikrotransakcji

Góral, dzisiaj, 08:24

Studio Obsidian Entertainment nawiązało niedawno współpracę z labelem Private Division, należącym do koncernu Take-Two Interactive. Wśród fanów dewelopera pojawiły się obawy o obecność mikrotransakcji w nowej grze, do których twórcy postanowili się ustosunkować.

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty trafiło na iOS i Androida

Adrian Werner, wczoraj, 17:41

Doczekaliśmy się premiery mobilnej wersji Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty, czyli wyśmienitej platformówki stanowiącej remake przeboju z 1997 roku. Grę dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android.

Escape from Tarkov - kompendium wiedzy [Aktualizacja #5]

Adrian Werner, wczoraj, 17:02

Niniejsze kompendium wiedzy poświęcone jest grze Escape from Tarkov, czyli realistycznej strzelance z elementami MMO autorstwa studia Battlestate Games. Będzie ono uzupełnianie o najciekawsze informacje i materiały zarówno przed, jak i po premierze tego tytułu.

Święta w World of Tanks - dekorowanie garażu, tryb czołgów-zabawek i inne atrakcje

Góral, wczoraj, 16:27

Fani popularnej gry free-to-play World of Tanks w najbliższym czasie mogą liczyć na wiele atrakcji w komputerowej i konsolowej wersji produkcji oraz w World of Tanks Blitz. Firma Wargaming rozpoczęła bowiem Operacje Świąteczne.

Bomber Crew z zimową aktualizacją, dodatkiem Secret Weapons i przepustką sezonową

Meehow, wczoraj, 15:55

Niezależna gra Bomber Crew otrzymała zimową aktualizację i pierwszy dodatek pt. Secret Weapons. Do sprzedaży trafiła również przepustka sezonowa i oficjalna ścieżka dźwiękowa.

Jaka karta grafiki do 60 FPS-ów w PUBG? – Nvidia odpowiada

Meehow, wczoraj, 14:45

Firma Nvidia przeprowadziła testy sprzętowe swoich kart grafiki i opublikowała raport, w którym wskazuje, jakie podzespoły zapewnią płynność rozgrywki na poziomie 60 FPS-ów w poszczególnych rozdzielczościach ekranu.

Eidos Montréal skupi się na elementach sieciowych w przyszłych grach

Meehow, wczoraj, 13:25

W specjalnym oświadczeniu studio Eidos Montreal, twórcy m.in. najnowszych odsłon serii Deus Ex i Tomb Raider, zapowiedziało położenie nacisku na aspekty sieciowe w swoich nadchodzących grach.

Darksiders III - zobacz nowy fragment rozgrywki

Góral, wczoraj, 10:57

Serwis IGN opublikował kolejny materiał wideo prezentujący rozgrywkę w wyczekiwanym slasherze Darksiders III. Produkcja ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 16-17 grudnia (m.in. Tacoma, Blitzkrieg 3, FTL i Absolver)

Adrian Werner, wczoraj, 08:55

Tym razem serwisy zajmujące się dystrybucją cyfrową zorganizowały przeceny takich tytułów jak Tacoma, Absolver, Age of Wonders III, FTL, Grim Dawn, Graviteam Tactics: Operation Star, Stasis, Suberged, A Bird Story oraz serię Blitzkrieg.

Konkurs świąteczny 2017 – wyślij kartkę i wygraj atrakcyjne nagrody

Redakcja GRYOnline.pl, wczoraj, 08:40

Zapraszamy Was do corocznego konkursu na własnoręcznie wykonaną pracę o tematyce świątecznej. Rozdamy Wam aż 15 zestawów z nagrodami ufundowanymi przez firmy: Cenega, Wootbox, Techland, Microsoft i Sony.

Powstają już dwie nowe odsłony serii Battlefield

Góral, wczoraj, 07:53

Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie niedawnych plotek związanych z przyszłoroczną odsłoną serii Battlefield. Wygląda na to, że Bad Company 3 nie pojawi się w 2018 roku. Ponadto DICE pracuje jeszcze nad Battlefieldem, który przeniesie nas w czasy II wojny światowej.