Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl

Tydzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Taniej m.in. edycja kolekcjonerska Assassin's Creed Origins

Czarny Wilk, 1 minuta temu

W niemieckim Amazonie wystartowały promocje z okazji wielkanocy, w ramach których obnizone zostały ceny wielu produktów. Pierwszego dnia akcji taniej kupimy m.in. edycję kolekcjonerską Assassin's Creed Origins, mysz Roccata oraz monitory.

Yakuza Kiwami 2 pojawi się na Zachodzie w sierpniu

Ender, wczoraj, 19:49

Firma Sega ogłosiła, że Yakuza Kiwami 2 zadebiutuje w europejskich i amerykańskich sklepach w sierpniu tego roku. Produkcja, która dostępna będzie wyłącznie na PlayStation 4, jest kompletnym remakiem drugiej odsłony serii Yakuza, pierwotnie wydanej na PlayStation 2 w 2006 roku.

AMD Ryzen 7 2700X / 5 2600 – nowe testy w sieci

ElMundo, wczoraj, 16:19

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej generacji procesorów Ryzen od AMD – do sieci trafiła więc kolejna porcja benchmarków, pokazująca możliwości prezentowane przez dwa modele: Ryzen 7 2700X oraz Ryzen 5 2600.

Odświeżone wersje wszystkich części Myst trafią do sprzedaży w tym roku

Ender, wczoraj, 15:02

Studio Cyan ogłosiło właśnie, że odzyskało prawa do wydania wszystkich gier z przygodowej serii Myst. Dzięki temu jeszcze w tym roku pojawią się one w sprzedaży w odświeżonych i poprawionych wersjach, w pełni współpracujących z systemem Windows 10. Publikacja tytułów będzie towarzyszyć obchodom dwudziestej piątej rocznicy istnienia cyklu.

Literówka w kodzie gry przyczyną dziwnego zachowania AI w Civilization VI

Ender, wczoraj, 12:16

Jeden z moderów Sid Meier's Civilization VI odkrył w kodzie gry kilka drobnych literówek, które, jak się okazuje, w niespodziewany sposób mogą wpływać na zachowanie AI. Za sprawą tego banalnego błędu wszyscy komputerowi przeciwnicy w irracjonalny sposób obierają priorytety rozwoju własnej cywilizacji.

Half-Life - Project Lambda przeniesie grę na Unreal Engine 4

Góral, wczoraj, 11:30

Ekipa SilverTM pracuje nad Project Lambda - modyfikacją gry Half-Life, która przeniesie jej fragment na Unreal Engine 4. W rozwinięciu wiadomości znajdziecie krótki fragment rozgrywki.

God of War - nowe zdjęcia limitowanej konsoli i edycji kolekcjonerskiej

Góral, wczoraj, 10:19

W sieci pojawiły się zdjęcia limitowanej konsoli inspirowanej grą God of War oraz edycji kolekcjonerskiej tej produkcji.