Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl

Torment: Tides of Numenera i inne RPG w nowym Humble Bundle

Góral, wczoraj, 20:55

W najnowszej paczce Humble Bundle, nazwanej Humble Classics Return Bundle, znajdziecie dziesięć ciekawych gier, w tym udane RPG Torment: Tides of Numenera, Wasteland 2, serię Shadowrun, Dreamfall Chapters i Xenonauts.

Burnout Paradise Remastered zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC

Vergil, wczoraj, 19:06

Firma Electronic Arts ma coś na otarcie łez dla wszystkich, którzy zdążyli się stęsknić za serią Burnout. Wydawca zapowiedział Burnout Paradise Remastered, który zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One wraz z ośmioma DLC. Za produkcję odpowiadają studia Criterion i Stellar Entertainment.

Northgard - strategia oparta na mitologii nordyckiej ukaże się w marcu

Góral, wczoraj, 18:52

Za kilkanaście dni na komputerach osobistych zadebiutuje pełna wersja Northgard - strategii opartej na mitologii nordyckiej i nawiązującej do serii The Settlers. Za sprawą firmy Cenega gra ukaże się w pudełku w polskiej wersji językowej.

Games with Gold w marcu – SUPERHOT i Trials of the Blood Dragon

Vergil, wczoraj, 18:33

Abonenci Xbox Live Gold mogą zacierać ręce, gdyż marcowa oferta Games with Gold prezentuje się smakowicie. Wśród udostępnionych tytułów znajdzie się SUPERHOT, czyli jedna z najbardziej pomysłowych gier akcji ostatnich lat, stworzona w Polsce.

Path of Exile rośnie w siłę - produkcja ma kilkanaście milionów graczy

Góral, wczoraj, 18:09

Darmowy hack-and-slash Path of Exile od studia Grinding Gear Games ma pokaźne grono fanów. Deweloper pochwalił się, że gra dorobiła się ponad 13 milionów użytkowników.

CompactGUI – świetna rzecz dla graczy narzekających na małą ilość miejsca na dysku

ElMundo, wczoraj, 17:51

Jeśli macie problem z pomieszczeniem swojej pokaźnej biblioteki gier na dysku umieszczonym w Waszym komputerze czy laptopie, to warto rozważyć wykorzystanie narzędzia CompactGUI. To bowiem prosty sposób na zredukowanie rozmiaru wielu różnorodnych tytułów.

Premiera Age of Empires: Definitive Edition

Aquma, wczoraj, 15:59

Na rynku debiutuje dziś Age of Empires: Definitive Edition – odświeżona wersja stworzonej przez Ensemble Studios klasycznej strategii czasu rzeczywistego z 1997 roku. Tytuł jest dostępny wyłącznie w wersji na PC.

H1Z1 straciło ponad 90% graczy od lipca

AlexB, wczoraj, 15:55

Spada liczba graczy w H1Z1 (dawniej King of the Kill). Od lipca 2017 roku baza osób bawiących się w grze battle royale studia Daybreak Game Company skurczyła się aż o 91%. Niewiele wskazuje na to, by ta tendencja miała się wkrótce odwrócić.

Twórca Get Out pracuje nad kolejnym oryginalnym filmem

Jiker, wczoraj, 15:08

Oryginalnych filmów nigdy dość, a gdy chodzi o kolejną produkcję Jordana Peele'a - autora udanego Get Out, czyli Uciekaj! z ubiegłego roku - to nasza ciekawość zostaje rozbudzona podwójnie. Twórca zabrał głos w sprawie swojego następnego filmu.

Nowe prawo może ukrócić klonowanie popularnych gier. Czy w efekcie ograniczy innowacje?

Movis, wczoraj, 11:52

Ostatnie zmiany w prawie intelektualnym Unii Europejskiej mogą diametralnie zmienić sytuację ochrony unikalnych mechanik gier. Prawnik Kostya Lobov widzi w nich drogę do asekuracji pracy twórców, ale te same prawa mogą łatwo stać się mieczem obosiecznym dla całej branży.

Christopher Nolan nie wyreżyseruje kolejnego Jamesa Bonda

Czarny Wilk, wczoraj, 11:32

Zaplanowany na przyszły rok dwudziesty piąty film o agencie 007 stale generuje plotki odnośnie tego, kto tym razem stanie za kamerą projektu. Wprawdzie nie poznaliśmy jeszcze odpowiedzi na to pytanie, ale wiemy już, który z często pojawiających się w doniesieniach kandydatów nie zostanie reżyserem obrazu.

Fortnite: Battle Royale - nowe informacje o trzecim sezonie

Adrian Werner, wczoraj, 11:12

Studio Epic Games ujawniło nowe konkrety odnośnie trzeciego sezonu w grze Fortnite: Battle Royale. Podano informacje dotyczące m.in. karnetu bojowego oraz zmian w systemie wyzwań.

Kingdom Come Deliverance - wyjaśnienie zamieszania z łatkami i plany na przyszłość

AlexB, wczoraj, 10:45

Przedstawiciel studia Warhorse rozjaśnił nieco na Reddicie sytuację z patchami do Kingdom Come: Deliverance. Zdradził również, jakie zmiany pojawią się w grze w kolejnych aktualizacjach. Chodzi między innymi o automatyczny zapis podczas wychodzenia z tytułu.

Promocja „Graj jak pro” w sklepie Morele.net

Czarny Wilk, wczoraj, 09:06

Intel Extreme Masters, impreza, która odbędzie się w ten oraz kolejny weekend, wiąże się z atrakcyjną promocją na sprzęt gamingowy. Z okazji e-sportowego święta w sklepie Morele taniej kupimy m.in. klawiatury, myszy, monitory i laptopy.