Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl

Trailery Aquamana, Shazama i nowych Fantastycznych Zwierząt - szturm Warner Bros. na Comic-Con

Serek, dzisiaj, 12:00

Miłośnicy komiksów i superbohaterów na całym świecie mają powody do radości. Warner Bros. przyjechało na Comic-Con w San Diego wraz z kilkoma trailerami bardzo oczekiwanych produkcji. Pokazano między innymi Aquamana i Godzillę II.

Spider-Man: nowe informacje z San Diego Comic-Con

Osti, dzisiaj, 10:46

Podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego twórcy z Insomniac Games bardzo chętnie dzielili się informacjami na temat nowej gry ze Spider-Manem w roli głównej.

Bethesda daje zielone światło dla moda Fallout: New California

Osti, dzisiaj, 09:38

Wszystko wskazuje na to, że powstający od kilku lat potężny fanowski mod niedługo ujrzy światło dzienne. Mimo obaw ze strony twórców, związanych z dodatkiem do planszówki pod tą samą nazwą, Bethesda nie zamierza w żaden sposób wstrzymać publikacji Fallout: New California.

Raiders of the Broken Planet przechodzi na free-to-play i zmienia tytuł na Spacelords

Osti, dzisiaj, 09:09

Hiszpański deweloper MercurySteam zdecydował się na wznowienie Raiders of the Broken Planet pod nowym tytułem i usunięcie z gry wszystkich płatności. Równocześnie dodana zostanie kolejna kampania fabularna.

Raport finansowy Microsoftu. Gigant z Redmond ma się dobrze

Serek, wczoraj, 18:45

Microsoft opublikował raport finansowy za czwarty kwartał roku fiskalnego 2018, czyli drugi kwartał bieżącego roku. Z danych wynika, że firma może zaliczyć ostatnie miesiące do udanych. Udało jej się zwiększyć przychód całkowity o 17% względem poprzedniego roku.

Bruce Willis, Samuel L. Jackson i James McAvoy w filmie Glass

Serek, wczoraj, 15:20

Studio Universal Pictures oficjalnie zapowiedziało kontynuację filmów Niezniszczalny oraz Split, zatytułowaną Glass. Zobaczymy w niej między innymi Bruce'a Willisa, Samuela L. Jacksona oraz Jamesa McAvoya. Premiera w styczniu 2019 roku.

Pierwsze urodziny Fortnite'a ruszają 24 lipca. Nowe wyzwania dla graczy

Serek, wczoraj, 12:30

Fortnite, jeden z najszybciej rozwijających się tytułów sieciowych, 24 lipca będzie obchodził pierwsze urodziny. Twórcy przygotowali na tę okazję kilka atrakcji oraz wyzwań dla graczy.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 21-22 lipca (m.in. Hollow Knight, XCOM 2 i seria Darksiders)

Adrian Werner, wczoraj, 11:03

W tym tygodniu serwisy zajmujące się dystrybucją cyfrową przeceniły takie tytuły jak Hollow Knight, XCOM 2, Resident Evil 0 HD, Lichtspeer, Hatred czy Hitman GO: Definitive Edition, a także serie Darksiders i Tales.

Star Trek: Discovery – zwiastun 2. sezonu zapowiada pojawienie się Spocka

Osti, wczoraj, 10:58

Na trwającym w San Diego Comic-Conie odbył się panel dotyczący drugiego sezonu serialu Star Trek: Discovery. Opublikowano na nim pierwszą zapowiedź nowych odcinków.

Stardew Valley - tryb multiplayer na PC ukaże się 1 sierpnia

Serek, wczoraj, 10:35

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów prowadzenia wirtualnego gospodarstwa. Studio ConcernedApe udostępniło trailer z datą premiery trybu wieloosobowego do gry Stardew Valley. Posiadacze pecetów zagrają ze znajomymi 1 sierpnia, natomiast konsolowi gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

Resident Evil 2 – ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej

Osti, wczoraj, 10:16

Podczas trwającego właśnie Comic-Conu w San Diego Capcom zdecydował się ujawnić zawartość edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego remake'u Resident Evil 2.

Polscy twórcy gier wideo zapłacą mniejsze podatki

Osti, wczoraj, 09:14

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego dostrzegło ogromny potencjał w branży gier i planuje wprowadzenie ulgi podatkowej dla producentów "gier kulturowych".

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 21-22 lipca

moir, wczoraj, 09:00

Jak co weekend przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Grand Theft Auto V, Halo Wars 2, NiOh i Dark Souls III.