Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk - poradnik do gry

W poradniku do symulatora Silent Hunter 5 znajdziesz garść porad ogólnych dotyczących rozgrywki i szereg wskazówek odnośnie zbierania danych potrzebnych do przeprowadzenia udanego ataku torpedowego, jak i z użyciem 88mm działa pokładowego.

13 maja 2010Autor solucji: PaZur76 (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
W poradniku do symulatora Silent Hunter 5 znajdziesz garść porad ogólnych dotyczących rozgrywki i szereg wskazówek odnośnie zbierania danych potrzebnych do przeprowadzenia udanego ataku torpedowego, jak i z użyciem 88mm działa pokładowego - Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk - poradnik do gry

W poradniku do symulatora Silent Hunter 5 znajdziesz garść porad ogólnych dotyczących rozgrywki i szereg wskazówek odnośnie zbierania danych potrzebnych do przeprowadzenia udanego ataku torpedowego, jak i z użyciem 88mm działa pokładowego. W większości wskazówki te dotyczą rozgrywki prowadzonej ze 100% realizmem symulacji. Znalazło się tutaj również miejsce na podpowiedzi dotyczące podnoszenia kwalifikacji załogi U-Boota, oraz na krótki opis samych niemieckich OP (okrętów podwodnych) Typu VII, na których przyjdzie ci pływać w grze. Opis połączony z krótką charakterystyką modyfikacji, jakim można poddać te łajby oraz ich uzbrojenia (torped). W poradniku (jak i w samej grze) posługuję się metrycznym systemem miar, więc np. wszystkie odległości wyrażane są tutaj w metrach i km, a tylko w niektórych tabelkach dodatkowo w NM (milach morskich).

Paweł "PaZur76" Surowiec ( www.gry-online.pl )

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 13 maja 2010.

gra Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk

Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Symulacje

Arena Mody

Arena Mody

Zagraj za Darmo!

AirRivals

AirRivals

Zagraj za Darmo!

The Sims 4 Zestaw - PC - 83,90 zł

kup w sklepie

PC 83,90 zł

Euro Fishing - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 + BONUS! - PC - 69,90 zł

kup w sklepie

PC 69,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz