Abyś mógł obejrzeć ten film, musimy zweryfikować twój wiek.

Wprowadź swoją datę urodzenia:

Dailymotion
Tvgry na Youtube

4

Wolfenstein: The New Order Boom Boom - trailer (PL)

14 696 wyświetleń

(2:46)

20 lutego 2014

Zwiastun gry Wolfenstein: The New Order, kolejnej odsłony kultowej serii pierwszoosobowych strzelanin. Za produkcję tytułu odpowiada studio Machine Games.

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 20 maja 2014
Wolfenstein: The New Order - Encyklopedia Gier
8.1

GRYOnline

8.4

Gracze

9.2

Steam

8.2

OpenCritic

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Voidwrought - zwiastun gry

Voidwrought - zwiastun gry

trailer

19 czerwca 2026

Voidwrought - zwiastun gry
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

trailer

25 czerwca 2026

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

trailer

18 lutego 2025

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

M
Legionista
4
2015-10-28 20:30

Zaczkamy na przedostania wersje,zapuścimy od przedostniej scenki i będziem wzorowac się na doktorzez drugiej wersji

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Bri
Hekatonhejr
160
2014-02-23 12:07

NPC?
Cutscenki?
Romans?
Dialogi?

NIEEEEEEEEE!!!

to jest do ciężkiej cholery?? COD???

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kserkses
Generał
193
2014-02-21 20:38

tak woła pomocy w naszym języku i tutaj robi to niesamowite wrażenie i daje do myślenia jakby faktycznie zrobili grę jak najbardziej realną i w naszym języku, taka mieszanka pozamiatałaby wszystko co do tej pory wyszło.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Legionista
19
2014-02-21 13:54

Też mi się zdawało, że wołają w naszym jeżyku
I w międzyczasie w zwiastunie pojawia się Ania Oliwa czy tam Oliva. Ważne, że Ania :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
86
2014-02-21 13:23

Czy te pielęgniarki w szpitalu wołają pomocy po polsku ???

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dragon_666
Get Twiztid
70
2014-02-21 10:11

Kto dziś sam biega z karabinem po liniowej lokacji i zabija w każdej misji 300 przeciwników?

Jak to kto? Poważny Sam :)

W sumie odpuscil bym troche szwabom i w podobnym stylu rozwalil kilka(set tysiecy) czerwonych łbów, tylko to by nie przeszlo bo ruskie znowu daly by note 1/10

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Konsul
102
2014-02-21 08:22

HAHAHHAA Genialna muzyczka na początku i na końcu. A po za tym jest klimat :)))

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
yadin
Legend
102
2014-02-21 01:38

Takie gry były fajne 12 lat temu. Kto dziś sam biega z karabinem po liniowej lokacji i zabija w każdej misji 300 przeciwników?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
DM
AFO Neptune
237

GRYOnline.plTeam

2014-02-20 23:01

narzekacie na rambo, a to jest niby epickie??? :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Centurion
44
2014-02-20 22:52

jak zwykle....kolejna gra okazuje sie znacznie brzydsza niz pokazywano wczesniej

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
Pretorianin
32
2014-02-20 22:32

Trzeba zagrać. Czasem tli się we mnie myśl "Ciekawe jakby to było gdyby Niemcy wygrali wojnę?" No i w końcu dostanę odpowiedź na to pytanie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Chorąży
16
2014-02-20 21:04

Myślimy podobnie. Wietnam - też dobry temat z wieloma możliwościami. Mogliby wreszcie odświeżyć te klimaty, współczesne konflikty są ostatnio chyba trochę nad wyraz wykorzystywane a przez to stają się wtórne. Zatem czekamy na jakieś perełki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Pretorianin
77
2014-02-20 20:33

Dopełniając moją wypowiedź. Chciałbym aby taka gra, była podobna do świetnej gry, jaką jest Spec Ops: The Line, tylko że o wiele lepsza :D Nie chodzi mi o widok za pleców itp, tylko o klimat jak tam został ukazany :) Chciałbym też zobaczyć jakąś porządną grę o wojnie w Vietnamie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Chorąży
16
2014-02-20 19:08

Beldarot 12
Zobaczymy jaka będzie, myślę, że zagrać nie zaszkodzi. Powiem szczerze, że chętnie w nią pogram, a co do drugiej części wypowiedzi, masz całkowite poparcie z mojej strony! Na taką właśnie grę czekam. Ująłeś to krótko i dosadnie. Miejmy nadzieję, że taka gra w końcu powstanie. Z tą Polską też byłby chyba strzał w 10. Jakieś misje partyzanckie, akcje AK, może nawet pod Arsenałem? Jest tego tyle, twórcy - do dzieła!
Pozdrawiam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Langert
😜
Generał
131
2014-02-20 19:03

Bękarty wojny trochę

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
43
2014-02-20 19:00

Fajne. Ciekawie jednak kiedy pojawią się gry w ktorych będziemy walczyć w ten sposób z drugim z okupantów?!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
51
2014-02-20 18:30

Zdecydowanie na tak. Nie dalej jak wczoraj dumałem sobie, że tęsknię za okresem, gdy oprócz projektów liczonych na lata i rozwój marki, robionych poniekąd na serio, z olbrzymim budżetem i wojną nerwów działów PR, pojawiały się również ot po prostu grywalne oraz skończone koncepcyjnie singlowe shootery typu: Time Shift, Syndicate, Singularity, Bulletstorm, Darkness2. Gry, choć być może nie mające ambicji na modłę BF lub Cod, aby rządzić i dzielić to jednak pisane po prostu dla kampanijnego fanu. Tak dumałem i dumałem i proszę bardzo. Oto jest! Boom boom boom boom.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
john_himself
krush, kill n' destroy
169
2014-02-20 17:35

Czy to będzie mega hicior? Nie wiem, być możne nie. Ale na pewno kawał dobrego strzelania. Jak najbardziej trafia do mnie ta gierka.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Konsul
117
2014-02-20 16:29

Ja pier#&*@e co wy chcecie...? to będzie kosior jakich mało, już teraz widać że jest lepiej w stosunku do poprzedniej odsłony ;D okultyzm, rzeź nazistów to się nie zmienia, jedynie lata lecą do przodu i technologia. Jest na co czekać. LD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😐
Pretorianin
118
2014-02-20 15:27

Czar pryska, gdy pojawia się gameplay!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Pretorianin
77
2014-02-20 15:11

Zajebi.... Klimat, ale pewnie gra nie będzie za dobra :C Chociaż dla klimatu samego pogram :)
Chcę realistycznej gry w czasie drugiej wojny światowej, z dużym naciskiem na realność i brutalność wojny, chciałbym również grę w której pojawi się Polska, w końcu to tu zaczęła się wojna.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
tthorgal
Centurion
22
2014-02-20 15:09

Boom, Boom, Boom, fuck yeah.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Pretorianin
66
2014-02-20 14:30

Końcówka jest epicka ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
beowulf117
Dragonslayer
64
2014-02-20 14:28

wolałbym cały filmik z tą muzyczką

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl