Polska i Ukraina w grze połatanej na kolanie.
16 228 wyświetleń
(15:27)
29 kwietnia 2012
EA pierwszy raz od dawna nie zdecydowało się na pudełkowe wydanie gry na Mistrzostwa Europy - zamiast tego dostajemy DLC do FIFY 12 z niepełnymi licencjami i małą ilością treści. (2372)
GRYOnline
Gracze
GOG ma nowego właściciela. Ale czy to spowoduje, że będzie gorzej, czy może lepiej? Nad tym wszystkim myśli dzisiaj Kuba Paluszek.
tvgry
20 stycznia 2026
Hidden and Dangerous 2 to gra mocno zapomniana przez wielu graczy, a kiedyś podbijała polski rynek. Twórcy Mafii stworzyli sequel, który był wyjątkowy na rynku strzelanek.
tvgry
28 stycznia 2026
Rusnar zabiera Was w swoją ostatnią podróż, do jednego z jego ulubionych światów. The Elder Scrolls V: Skyrim.
tvgry
2 lutego 2026
Z wyrazami najwyższego szacunku dla "starego" tvgry https://www.youtube.com/watch?v=QeM-5CevgYg
tvgry
21 stycznia 2026
Porozmawiajmy o historiach z gier, które miały na nas niesamowity wpływ!
tvgry
30 stycznia 2026
To ostatni Paluszek Rusnara więc pogadajmy o jednej z naszych ulubionych gier - Assassin's Creed 2
tvgry
20 stycznia 2026
"Deus Exa nie ma bo serią kierują psychopaci" powiedział Elias Toufexis. Porozmawiajmy dziś więc o serii Deus Ex!
tvgry
13 stycznia 2026
Sucker Punch Productions zapisało się złotymi zgłoskami na kartach historii gier wideo za sprawą gier Ghost of Tsushima i Ghost of Yotei. Dwie dekady wcześniej dostarczyło ono produkcję, która stanowiła doskonały próg wejścia do poważnych skradanek. | Tekst: Krystian Pieniążek, Czyta: Paweł "Frozi" Woźniak | Materiał powstał na podstawie tekstu GRY-Online: https://www.gry-online.pl/newsroom/dzis-sa-mistrzami-otwartych-swiatow-ale-ich-pierwsza-skradanka-to/z82fe29
tvgry
20 stycznia 2026
Kuba i Rusnar wspominają (tym razem nieco podcastowo) co się działo w giereczkowie przez cały 2025 rok.
tvgry
2 stycznia 2026
Premiera najnowszej odsłony przygód Wiedźmina już za nie długo. Co fascynuje w tej postaci? Czym różni się od innych bohaterów fantasy? Brzydki, pełen brutalności świat przyciąga tych, którym przejadła się cukierkowata "wysoka fantastyka". Geralt to zdecydowanie nietuzinkowa postać, z którą gracz może się zidentyfikować.
tvgry
24 marca 2015
bez kija nie podchodź
Jak ci player co 30 sekund zaczyna buforowac na kolejne 30, to przyjemnosc z tego zadna. Natomiast jak dasz mu czas zeby calosc zbuforowal masz 50% szans ze w ktoryms miejscu wystapil blad i dalej sie nie da ogladac i musisz zaczynac zabawe od poczatku bo sie przewinac nie da, tego co juz widziales :).
Jeden z najbardziej żałosnych "skoków na kasę" jaki ostatnio widziałem, ot na odpier** coś zrobić, bo i tak ktoś kupi i grosz wpadnie do kieszeni.
Dokładnie popieram Vegosta tego się oglądać nie da..
Poziom merytoryczny filmików coraz bliżej dna. Zresztą nie tylko ja to zauważyłem. Komentarzy coraz mniej a jak już to duża część negatywnych:( Do tego przed każdym filmem te same irytujące reklamy. Z tego co pamiętam miało być ich coraz mniej. Ale parcie jest nadal. Dobre czasy początków filmików na gry-online a później na tvgry.pl już przeminęły.
Szkoda bo oglądałem od pierwszych odcinków:(
1. Co to jest? Bez licencji?
2. Szpakowskiego i Szaranowicza się słuchąc nie da. EA Polska powinno zainwestować w duet z Cyfry+, który wg mnie jest obecnie najlepszy w PL
3. 7 dych mam za to bulić? No way.
Za kogo oni Nas mają? za farme do zarabiania? Jak producenci będą dalej szli w tym kierunku to nic dobrego z tego nie wyjdzie
rozumiem ze krzysiu w zyciu nie przebiegl 10metrow i nie zna sie na gierkach sportowych i ogolnie sporcie no ale ten drugi ziomek to naprawde jeszcze nizsza wiedza od krzyska...oby mniej takich GRAMY
Przydałby się w tvgry ktoś, kto naprawdę zna się na tego typu grach i potrafi o nich coś więcej powiedzieć. Poza tym ten dodatek to dno.
@Mitsukai
Ten pasek na dole podaje ci uśrednioną ilość wczytanych pakietów.
Co do gry to interface tragiczny pod względem kolorystycznym. :P
może nie powinienem zadawać takich pytań pod filmikami, ale mi to nie daje spokoju czy było kiedyś gramy z Postala 3?
Jak gra oficjalna może nie miec licencji na połowe drużyn...
To gramy zostało zdecydowanie zdominowane przez słowo "dokładnie".
Szkoda tylko, że jest to zapożyczenie często uznawane za zbędne w języku polskim. Naprawdę można bez problemu znaleźć kilka synonimów.
zawsze UEFA były słabe
Krzysiu z całym szacunkiem, ale możesz zrobić sobie tydzień urlopu i nie nagrywać już żadnych gier ? Może w tym czasie weźmiesz się może za poprawienie tego cholernego playera ? Tego materiału nie da się oglądać ?! Co minute przerywa i wczytuje kolejne parę sekund po to, żeby znów się wczytać za minutę. Ile można czekać na poprawę jakości na tvgry ?
nie da się oglądać przez tego playera. nie będę czekał co chwilę kilkanaście sekund, żeby się załadował dalej filmik chociaż mam załadowane dużo do przodu. warto pomyśleć nad jego zmianą. a jak nad tym myślicie to warto nam, czyli widzą to przekazać. Np. w przeglądzie. Bo na razie nie zaobserwowałem żadnej reakcji na to z waszej strony.
A ja w jakiejś recenzji zagranicznej przeczytałem że grając turniej wcale nie musimy grac tylko zespołami które się zakwalifikowały bo co prawda bezpośrednich eliminacji nie ma ale bez problemu można po prostu wymienić drużynę biorącą udział w turnieju na taka która w rzeczywistości nie gra
eh... poziom komentarza znacznie gorszy, niz samej gry. gonciarz i ten drugi zupelnie nieprzygotowani i nieobeznani w tematyce gier z serii FIFA(o czym moze swiadczyc ledwo 3 poziom na EASFC i granie na Początkującym) i 0 jakiegokolwiek pojecia o pilce, a co gorsze ciagle filozofowanie i uwazanie siebie za eksperta
swoja droga zastanawia mnie czy nasi komentatorzy nie dali za wygrana i czytaja prawidlowe nazwiska? czy te przekrecone?
gra katastrofa, za darmo bym nie brał.