23 199 wyświetleń
(3:43)
5 maja 2015
Materiał video do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym deweloperzy ze studia CD Projekt RED opowiadają o projektowaniu potworów i sposobach na pokonanie niektórych z nich.
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
W Car Mechanic Simulator 2018 możemy ponaprawiać samochody, nie brudząc się smarem.
trailer
24 lipca 2017
trailer
20 maja 2026
Pierwszy zwiastun gry Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War.
trailer
27 listopada 2017
trailer
14 maja 2026
trailer
1 maja 2026
trailer
20 maja 2025
trailer
30 kwietnia 2026
trailer
8 maja 2026
trailer
24 kwietnia 2026
trailer
20 maja 2026
Eldorados [4]
Proszę dajcie znać co myślicie o tych szczegółach
Myślę, a wręcz jestem pewien, że wersja PC doczeka się modów przywracających grafikę do tej z pierwszych trailero-gameplayów, a także modów upodabniających kolorystyką (czyt. bardziej ponura) Wiedźmina 3 do Wiedźmina.
Czy wg Was na tym filmie wyraźnie widać różnice w oprawie wizualnej? Nie chce tu znowu wałkować tego tematu ale przykuło to mój wzrok.
Skąd ten pomysł? Zobaczcie że twarz Geralta wygląda zupełnie inaczej po walce z Gryfem, ma więcej detali i zmarszczek wokół oczu. Dokładnie tak jak na pierwszych zwiastunach.
Cały gameplay wygląda jak z bajki, ma znacznie bardziej nasycone kolory, lepszy efekt ognia i odległość rysowania jest potężna.
Na mordzie Geralta gdy trzyma pióro widać to najbardziej!
Opcje są dwie - albo ten dziennik dewelopera jest bardzo stary, był już dawno przygotowany na teraz przed premiere, albo Geralt podczas gry się starzeje a gra nagle wyładniała.
Jestem pewien że to pierwsze.
Proszę dajcie znać co myślicie o tych szczegółach pozdro!

Ciekawa wersja Biesa jest tu pokazana, chyba że to inny potwór. Jeśli to bies to oby występował w róznych wersjach, bo szkoda by było gdyby pozbyli się tego szarego.
Liczę na masę rodzajów potworów. Wszystkie z W1 + W2 + drugie tyle nowych. Wielki świat powinien też mieć masę minibossów do ubicia oraz zleceń na nie.
