Dailymotion
Tvgry na Youtube

The Sims 3 #5

8 514 wyświetleń

(0:48)

20 maja 2009

Wideo z The Sims 3 od EA Maxis / Maxis Software | Opublikowano 2009-05-20 13:38 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 0:48.

The Sims 3

The Sims 3

PC PlayStation Xbox Mobile Nintendo
Data wydania: 2 czerwca 2009
The Sims 3 - Encyklopedia Gier
8.2

GRYOnline

8.0

Gracze

8.6

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Voidwrought - zwiastun gry

Voidwrought - zwiastun gry

trailer

19 czerwca 2026

Voidwrought - zwiastun gry
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

trailer

18 lutego 2025

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

J
😃
Konsul
58
2009-05-21 20:02

Ja zawsze się dobrze bawiłem przy Sims'ach. Kody na kasę i jazda budować ładny domek/rodzinę dziwaków :P. Nie wiem czy kupię zaraz po premierze, ale na pewno kiedyś zagram.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
waslo
Ajacieden
81
2009-05-21 12:08

Dla mnie Simsy były zawsze oderwaniem od mordowania, strzelania itd. dlatego, mieć a nie mieć - co? ;] Warto czasem pobudować zamiast np. Ciąć ludzi na pół w Wolverinie ;]

to od strzelania i mordowania nie lepiej oderwać się w prawdziwym normalnym życiu niż w kolejnej grze ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WheZY
holistyk
39
2009-05-21 07:20

Dla mnie Simsy były zawsze oderwaniem od mordowania, strzelania itd. dlatego, mieć a nie mieć - co? ;] Warto czasem pobudować zamiast np. Ciąć ludzi na pół w Wolverinie ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
sszaki
Senator
57
2009-05-20 21:31

dokładnie ten pirat w necie to takie demo bo i tak miliony kupią oryginała (ja nie :P)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Generał
42
2009-05-20 19:56

marekkropka -> O ile zakład że jak simsy wyjdą tylko to w USA będą na 1 miejscu top listy ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
1
2009-05-20 18:41

Po co te filmy codziennie reklamujace sims 3 i tak pirat dawno w sieci i nikt tego nie kupi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
sszaki
Senator
57
2009-05-20 17:15

simsy jak simsy.... nic nowego nic rewelacyjnego, bardzo mało przedmiotów a ten filmik to intro gry

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Damian1539
4 8 15 16 23 42
87
2009-05-20 16:14

[7] Wyjdz piracie ...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Centurion
20
2009-05-20 15:52

Śmieszą mnie tacy ludzie co oceniają grę nie grając jeszcze w nią:P Ja osobiście nie za bardzo gram w simsy ale czasami się zdarzało jak zawsze szybko się nudziły.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Senator
30
2009-05-20 15:51

Będą spoko!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
21
2009-05-20 15:39

Dla mnie tez to lipa bedzie. sims 2 byly nawet dobre ale 3 to jakies takieeee **** NUDA. To o czym mowi lukan99 to prawda.!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
9
2009-05-20 15:18

Nowe simsy to lipa do kwadratu. Też nie spodobało mi się teleport do samochodów, które rzecz biorąc są brzydkie i takie same w każdej pracy. Widać, że nie tylko ja zauważyłem braku ludzi w całym mieście. Każdy sobie myśli, że będzie ubaw i mnóstwo ludzi jak na filmikach... Nie wiem po co wymyślili dodatkową "przemianę" w młody dorosły? dla mnie niczym się nie różni od zwykłego dorosłego. Mało mebli i brak deszczu czy śniegu(na pewno spowodowane tym, że wyjdzie kilkadziesiąt dodatków The Sims 3 Zwięrzęta , Wakacje itd.). Szkoda, że nie można zobaczyć jak Sims pracuje na posterunku policji czy jak ćwiczy w wojsku. Jak na nową część brakuje dużego wyboru zawodów, gdzie było w The Sims 2 z dodatkami. Trochę wkurzające jest np: jak zostawi się kałuże, czy zepsute urządzenie a nawet nie pomalowane do końca ściany w domu to od razu jest zły nastrój. Szkoda, że nie ma ogrodniczki a co za tym idzie to brak różnego "zachowania" kwiatów np: podczas różnych pór roku kwiaty zamykały się na zimę, a wiosną kwitły itd. Z tymi książkami to czysty absurd... Mało jest atrakcji do których moglibyśmy pojechać, nie to co w Simsach 2. Wiadomo, że jak wychodziły Sims 2 to nie było także rewelacji, ale żeby normalnie pograć i po prostu żeby gra się szybko nie znudziła trzeba było czekać na te 11 dodatków, wtedy mamy ogromny wybór możliwośći np: pojechania na wakacje czego oczywiście w Simsach 3 nie ma. Czekam na 1 ze 100 dodatków do The Sims 3.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Stra Moldas
Wujek Samo Stra
98
2009-05-20 14:55

Lipa? Oprócz tych samochodów wszystkie jest lepsze...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Drace66676
D.R.A.C.E
170
2009-05-20 14:50

Jak dla mnie to będzie lipa. Troche pograłem w dwójkę, bo czasem lubię tak posiedzieć i oderwać sie od strzelanek i zbudować jakiś domek. Ale jak już czytam tu i ówdzie, to śmieszy mnie jakaś teleportacja do samochodu, czego w dwójce nie było, przenikanie przez inne samochody. I znów nie ma w podstawce pó roku, czy zwięrzątek, etc. No przecież tak proste rzeczy powinny już być w podstawce. A oni zaczną ze wszystkimi dodatkami od początku. Śmiech na sali. I przy okazji, skoro juz dali otwarty świat, że można wyjść z domu na pieszą wycieszką to wydaje mi się, że troche więcje simów powinno się pojawić na mieście, czy samochodów, a nie 3 na krzyż, Pozdro.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl