10 600 wyświetleń
(1:58)
19 września 2011
Wideo z Stronghold 3 od FireFly Studios | Opublikowano 2011-09-19 11:54 w kategorii Kulisy produkcji | Czas trwania 1:58. (18546)
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
18 listopada 2025
trailer
17 lipca 2024
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
19 grudnia 2025
trailer
13 lutego 2026
O rany, myślałem że 3 część będzie lepsza nie tylko pod względem grafiki od pozostałych (pierwszą tego typ[u grą dla mnie był Knights & Merchants a potem Twierdza 1 itd. ) ale tutaj grafika i tak leży jak na rok wydania, gra powinna kosztować maks 10 zł (bez grosza ;) ) a formacje powinny być nieco bardziej rozwinięte... poza tym kuleje pod względem bagów których nie było w poprzednich częściach (nie pamiętam przynajmniej...) żołnierze się zacinają i ch... i nie idą o krok nawet dalej mimo różnych kombinacji... jednym słowem lipa. Poza tym jeszcze jedno (to co w każdej Twierdzy mnie wnerwiało po jakimś czasie) kampania jest co raz trudniejsza tylko przez to że wróg ma co raz więcej jednostek a my mniej (trudniejsze zdobywanie surowców lub mniej miejsca na rozbudowę itd. co przekłada się na mniej jednostek w określonym czasie)
krzysiu26- numer 1 ;)
http://www.youtube.com/user/wybuchajacebeczki#p/u/5/l-D4zE79-fU
Beznadziejne. Trafił kamieniem budynek a ten się rozleciał na wszystkie strony... Żenada. Albo mur. Od razu cały w pył. I jeszcze na wszystkie strony. Gość powinien kilka filmów o średniowiecznych oblężeniach obejrzeć. Nie zaszkodziłyby mu.
Te mury tak się walą tylko w celu pokazu.W realu tak na pewno nie będzie.
Moim zdaniem obiekty są zbyt "kruche". Kamienny mur rozwalający się jakby był ze szkła po jednym strzale z katapulty wygląda co najmniej głupio. Jaki jest sens stawiać kogokolwiek na tym murze jak jeden strzał i cały oddział lata po mapie wraz z murem. Oby tylko nie było jak w Empire TW, w którym również jeden strzał z armaty wystarczał na zburzenie całego budynku i pogrzebanie w gruzach dziesiątek jednostek.
Widzę, że podium na największego debila już zajęte :( Może chociaż 3 miejsce będzie wolne