6 524 wyświetlenia
(3:07)
7 września 2016
Pierwszy film z rozgrywki z Mass Effect: Andromeda od studia BioWare, opublikowany podczas PlayStation Meeting. (33235)
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
trailer
28 września 2024
trailer
26 października 2025
Materiał video do gry War Thunder, w którym deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment zaprezentowali zamiany wprowadzone w aktualizacji o numerze 1.57.
trailer
15 marca 2016
Wideo z The Legend of Zelda: Skyward Sword od Nintendo | Opublikowano 2011-07-22 13:36 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:42.
trailer
22 lipca 2011
Materiał fimowy prezentujący patch 8.5 do gry World of Tanks.
trailer
25 kwietnia 2013
trailer
14 lutego 2025
trailer
28 października 2025
Film z gry World of Tanks. Promujący aktualizację o numerze 7.3 oraz zmiany w niej wprowadzone.
trailer
10 kwietnia 2012
trailer
31 października 2025
trailer
27 października 2025
PrzemekYeti Legionista
hmmm.... ciężko coś powiedzieć o tym. Rozgrywka pewnie za dużo się nie zmieni i w zasadzie nawet nie powinna bo moim zdaniem było wszystko ok, poza tym (w moim przypadku) grałem we wszystkie części nie dla rozgrywki ale dla fabuły, zobaczyć co się dalej stanie, poznać losy postaci napotkanych w grze itp. itd. Chcę po prostu wsiąknąć w świat a po ukończeniu gry chcę mieć dylemat jak po dobrej książce "co ja mam teraz robić..." :)
A.l.e.X Legend
za mało aby coś oceniać, poza tym po co przez minutę na trzy rozmawiać o grafice w grze cRPG ?
DarkStar Legend
Wyraźnie widać, jakich się możemy spodziewać "questów":
- przeskanowałeś 1/10 roślin na planecie
- uruchomiłeś 3/15 terminali
Georgiev Centurion
@DarkStar - a niby skąd wiesz? Pokazali fragment, w którym oddział był rozproszony bo zapewne szukali czegoś konkretnego (więc skanowali rośliny czy terminale).
Jak dla mnie wygląda super! Ciekawe co pokażą na N7Day?
No i gdzie CI co twierdzili, że gra jest w powijakach?!
kotonikk Generał
Byłoby niesprawiedliwością po takim wycinku oceniać grę, ale da się wyczuć gdzieś echo Inkwizycji, choć może to wina Frostbite'u po prostu. Podobne jak ktoś wyżej też od razu skojarzyło mi się z szukaniem odłamków, naciskaniem przycisków i resztą tego "super" contentu za który miliony graczy pokochało Inkwizycję. Tu się czepnę - ta Asari jakoś dziwnie biega ;)
Kolarian Chorąży
Byle by pojawił się dobry odpowiednik Sheparda.