Abyś mógł obejrzeć ten film, musimy zweryfikować twój wiek.
Wprowadź swoją datę urodzenia:
Spotkania z Almą potrafią być stresujące.
16 497 wyświetleń
(6:30)
31 lipca 2009
Nadszedł czas na drugą część gramy poświęconą grze F.E.A.R. 2 na PC. Tym razem troszkę mniej strzelania, a więcej Almy i psychodelicznych klimatów. Zapraszamy!
GRYOnline
Gracze
Steam
Wszyscy czekają na GTA 6 albo ogrywają Gothic Remake, a po cichu rośnie nam inny, niepozorny kandydat na hit tego roku. Ekipa z Remedy powraca i wrzuca nas w sam środek psychodelicznego koszmaru w grze Control Resonant. Tym razem opuszczamy Najstarsze Domostwo i wychodzimy na ulice wykrzywionego Manhattanu. Wcielamy się w Dylana Fadena, wyklętego brata Jesse, który dostaje drugą szansę i musi posprzątać cały ten bałagan. W dzisiejszym materiale opowiemy Wam o naszych wrażeniach z przedpremierowego dema. Czy Finowie znowu dowieźli?
tvgry
30 czerwca 2026
CD Projekt Red wypuściło pierwsze obrazki z dodatku „Krew i wino” do Wiedźmina 3. Odwiedzimy w nim wyjątkowo sielankową krainę. We Fleszu mówimy też o premierze Final Fantasy VI na Steamie i nowej broni w CounterStrike: Global Offensive.
tvgry
9 grudnia 2015
Koniec gier, jakie znamy? Przemek Bartula i Adam Kusiak nie mają złudzeń: branża gier wideo przechodzi właśnie największą rewolucję od lat. Wydania pudełkowe odchodzą do lamusa, a cyfrowa dystrybucja upodabnia gaming do Netflixa. Sztuczna inteligencja wkracza do produkcji gier, ceny sprzętu rosną tak szybko, że hobby staje się elitarne, a gry-usługi pochłaniają graczy na całe dekady, nie zostawiając miejsca nowym tytułom. Do tego młodsze pokolenie woli oglądać gameplaye na YouTube, niż grać samemu. Czy w obliczu masowych zwolnień rynek gier czeka kryzys? Sprawdź, co czeka graczy.
tvgry
9 lipca 2026
Dzisiejsze gry FPS pełne są kinowych skryptów i filmowego rozmachu, ale nie zawsze tak było. Wszystko zmieniło się w 2002 roku za sprawą pewnej gry o tematyce II wojny światowej, która udowodniła, że pierwszoosobowe strzelanki mogą dostarczać emocji rodem z Hollywood. W dzisiejszym retro-materiale cofamy się w czasie do premiery legendarnego Medal of Honor: Allied Assault!
tvgry
1 lipca 2026
Pół miliona sprzedanych kopii w zaledwie tydzień i świetne oceny na Steamie – Gothic Remake okazał się większym sukcesem, niż niektórzy mogli się spodziewać. To oznacza tylko jedno: nasz powrót na wyspę Khorinis w grze Gothic 2 Remake jest coraz bardziej prawdopodobny. W dzisiejszym materiale analizujemy, jakie lekcje z przyjęcia remake'u pierwszej odsłony powinno wyciągnąć studio Alkimia Interactive, zanim na dobre zabierze się za tę absolutną legendę.
tvgry
29 czerwca 2026
Tworzenie gier w oparciu o realia historyczne to dla deweloperów chodzenie po polu minowym – ułatwia projektowanie świata, ale wystawia na ostrzał historycznych purystów. Zazwyczaj twórcy idą więc na kompromis i stawiają na fantastykę, ale są chlubne wyjątki, które rzucają na kolana dbałością o fakty. W dzisiejszym materiale bierzemy na tapet pięć niesamowitych gier, które nie idą na skróty!
tvgry
30 czerwca 2026
Kiedy po raz pierwszy pojawiły się informacje o pełnoprawnym remake'u Gothica, wielu fanów miało dość uzasadnione wątpliwości. Przecież tak ogromnej, kultowej wręcz w Polsce legendy po prostu nie da się przenieść we współczesne ramy, nie psując przy tym jej duszy. Czy studio Alkimia Interactive podołało temu wyzwaniu, czy Gothic Remake pozostanie jedynie chwilową ciekawostką, o której za chwilę zapomnimy?
tvgry
19 czerwca 2026
Kiedy wydawało się, że marka Stronghold ostatecznie rozmieniła się na drobne, zespół FireFly Studios próbuje raz jeszcze wrócić do czasów świetności i przenieść legendę w trzeci wymiar. Mieliśmy okazję zagrać w przedpremierowe demo Twierdzy 4, w które zresztą zagracie sami już 23 czerwca i dzisiaj opowiemy Wam, dlaczego ta produkcja wywołuje w nas mocno mieszane uczucia. ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/twierdza-4-kusi-powrotem-do-korzeni-ale-po-zagraniu-przekonuje-si/z74946 Tekst przygotował: Maciej Pawlikowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak
tvgry
19 czerwca 2026
Kiedy mówimy o polskich grach, od razu na myśl przychodzą giganci pokroju serii Wiedźmin, Cyberpunk 2077 czy Frostpunk. Tymczasem nad Wisłą powstaje całe mnóstwo perełek, które nierzadko zdobywają serca graczy na całym świecie i zgarniają "przytłaczająco pozytywne" oceny na Steamie. W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę 6 rewelacyjnych gier z polskim rodowodem, o których być może jeszcze nie słyszeliście.
tvgry
30 czerwca 2026
Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak
tvgry
11 czerwca 2026
gra jest niezła
ale ma wady
jest strasznie liniowa, tu sie mogli postarać
i grafika troche odbiega od dzisiejszego stanardu.
Cos czuje ze bede zalowal ze wydalem tyle kasy na nia.
Jestem przy 8 misji ciekawe ile jeszcze jest??
Wymagania minimalne:
- Procesor P4 2.8GHz (3.2GHz dla Visty) / Athlon 64 3000+ (3200+ dla Visty)
- Karta graficzna NVidia 6800 / ATI X700 z 256MB w pełni kompatybilna z D9
- Pamięć RAM 1GB (1.5GB dla Visty)
- 12GB miejsca na dysku
- Windows XP SP2 / Vista SP1
- DirectX: 9.0c
- Karta dźwiękowa kompatybilna z DX9.0c
Wymagania zalecane:
- Procesor Core 2 Duo 2.2GHz /Athlon 64 X2 4400+
- Karta graficzna NVidia 8600 GTS / ATI HD 2900 XT (SM 3.0) z 512MB w pełni kompatybilna z DX9
- Pamięć RAM 1.5GB
- 12GB miejsca na dysku
- Windows XP SP3 / Vista SP1
- DirectX: 9.0c
- Karta dźwiękowa kompatybilna z DX9.0c
http://www.projectorigincommunity.com/forum/showthread.php?t=3673
na jakim poziomie graliście? Super easy?
A ja się cieszę, że Del zaczyna się powoli rozkręcać :)
Ale gra ogólnie nie na moje nerwy :D
Nawet mi się spodobało... może to będzie jedna z bardzo niewielu strzelanek w jakie zagram/łem
No nie daje rady!!!!sami fachowcy sie znalezli,ciekawe dla ktorych redakcji pracujecie hehe,jednak mowiac szczerze wolalbym slyszec wiecej jakis istotnych rzeczy na temat gry niz tylko komentaz tego co dzieje sie na ekranie ,mimo wszystko dzieki wielkie za niezly material
piszecie ze "Lord pisze lepsze komentarze" a z tego co kiedys wyczytalem to Del je niby pisze a Lordek czyta kiedy Del gra, tak bylo chyba mdz. in. z "Gramy!" Killzone 2
Ciekawe jaki to poziom trudności, zabijanie przeciwników szło Delowi śmiesznie łatwo. Gra prezentuje się całkiem dobrze, strzelaniny są soczyste i efektowne, a fragmenty z Almą powodują dreszcz strachu :-)
I jeszcze jedno: Del popraw komentarz bo w porównaniu z Lordem wypadasz cieniutko.
Już nie mogę się doczekać. Kiedy po raz 1 zagrałem w F.E.A.R. u znajomego, gra znalazła się na pozycji "Must Have". Rok później kupiłem komputer, a wraz z nim pierwszą część F.E.A.R. Przeszedłem grę 3x razy. Na najtrudniejszym było ciężko, ale dałem radę. Zakupiłem również Extraction Point i Perseus Mandate. Pierwszy dodatek był dobry, ale drugi niestety poniżej moich oczekiwań. Z niecierpliwością czekam na F.E.A.R. 2: Project Origin. Widziałem już chyba wszystkie trailery/gameplay'e i jestem zadowolony.
Hit murowany.
Proszę GOL'a o 3 filmik z F.E.A.R. 2. Mianowicie chciałbym zobaczyć więcej bullet time i walki wręcz (skok z kopnięciem - jest?)
I nadal nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie z wątku o pierwszym filmie :P.
Cóż, mam nadzieję, że S.T.R.A.C.H. 2 jest dobrze zoptymalizowany :)
Bardzo lubie gre Wolfenstein 3d i dlatego ciesze sie ze wciaz wychodza gry takie jak Fear oraz Fear 2 nawiazujace struktura poziomow do tego niedoscignionego wzoru! Hip hip hurra!
del pisze fajne komentarze ale już nie mówi tego tak jak lord... ogólnie to poczwiczysz i bezie git. tylko że starj sie mieć wiecej emocji
Albo to taki niski poziom trudności albo ci przeciwnicy z gry naprawdę tacy głupi są, ani razu nie zauważyłem działania jakiejkolwiek, nawet szczątkowej inteligencji z ich strony.
"[...]ta pani karty już raczej potrzebowała nie będzie[...]" ja nie widzę tu nic nieskładnego :D i tak i tak jest dobrze
Del => dziwnie składasz zdania (Yoda talk?):
"[...]ta pani karty już raczej potrzebowała nie będzie[...]" a nie "ta pani raczej już nie będzie potrzebować karty"
no i czemu tam jest czas przeszły a nie przyszły?
ja juz chce ta gre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gra miodzio, materiał również. Czekam na gre z niecierpliwością.
Del - tresciowo biednie, ale wreszcie popracowales nad swoja najwieksza slaboscia. Twoje wypowiedzi cechowal totalny brak starannosci wymowy. w jednym zdaniu popleniales conajmniej kilka powaznych bledow. zwiazane one byly glownie z "polykaniem" niektorych zglosek. tutaj bardzo razace jest tylko jedno zdanie - "trzeba ich wspomoc" (mowisz: trzeba ich spomoc).
del pisz recenzje , a komentowanie filmikow zostaw komus innemu , bo po prostu robisz to strasznie slabo. Najgorsze jest to ze za wszelka cene starasz sie nasladowac lorda i do tego dochodza te smutne/monotonne/wyrezyserowane komentarze :/
Del błagam Cię pisz recenzje, bo robisz to fachowo, ale nie komentuj filmików z cyklu „Gramy”, bo oglądać się tego nie da a przynajmniej z dźwiękiem. Lordaeon robi to nieporównywalnie lepiej jego komentarze są w odpowiednich momentach, bywają często zabawne, budują dodatkowy klimat rozgrywki i czuć w nich emocje a twoje są żałosne. Wiem, że się starasz i próbujesz naśladować Lordaeona, ale wychodzi Ci to fatalnie. Nie zrozum mnie źle, ale popracuj nad swoimi komentarzami O.K?
Spojlerujcie więcej bo to co pokazaliście w poprzednim filmiku (opisy 5 misji) + niektóre screenshoty to chyba za mało ;/ <ironia>
Nie oglądałem filmiku poświęconego Almie bo już wystarczająco zepsuliście mi przejmność z gry :/ informujcie może następnym razem, że będą dosyć istotne spojlery. Jak dla mnie zamysł zamieszczenia w jaki sposób może przestraszyć nas Alma jest poroniony... Następnym razem zamieścicie outro? -_-'
Po FEAR 1 nie mogłem spac
Del robisz jeden błąd - zbyt dużo starasz się mówić śmiesznych komentarzy, a za mało mówisz o grze - obejrzyj sobie jak Lord mówi o grach on opisuje ich poszczególne elementy dzięki czemu czegoś się dowiaduje, a u ciebie to jest taki zwykły gameplay, który bez twojego komentarza pewnie byłby lepszy, bo bardziej klimatyczny :D To taka mała uwaga :P Co do FEARa to nie interesuje mnie ta gra w jedynke grałem i szybko mi się znudziła... Nie lubie FPSów :P
MatiDiablo3
^
Wielki znawco psychodelii... próbujesz coś sobie udowodnić? Nie rozumiem takich ludzi czepiających się wszystkiego na siłę. Robią to chyba po to, aby podnieść swoje podupadłe ego. Gwoli ścisłości psychodelia są wyrazem pochodnym od psychodelików, substancji wywołującej modyfikacje percepcji.
To co zaprezentowano nam w filmiku jak najbardziej można zaliczyć do tego grona.
Co do komentarza jest już o wiele lepiej, wydaje mi się, że wkońcu Dell próbuje znaleść swój styl, zaprzestając naśladowania Lorda.
Dla mnie jest bardzo dobrze, komentarz ma być tylko dodatkiem, urozmaiceniem i pomocą w ocenie sytuacji. Komentator areny elektronicznej czy sportowej nie ma różnicy, zawsze przerąbane. Niektórym ludziom poprostu nie da się dogodzić , będą wieszać psy na każdym. Pewnie to sposób wyładowania frustracji, lub niechęci społecznej ? :D mniejsza z tym...
Łatwo jest oceniać innych, trzeba wziąć małą poprawke, zwróćmy uwagę na to w jakim tempie Dell serwuje nam kolejne filmiki.
Dodatkowo proponuje niech każdy pseudo krytyk, który usłyszał pewno z 4 komentatorów na krzyż, spróbuje sam zlepić komentarz do jakiejś gierki.
Skoro to takie łatwe i Dell jest taki bezpłciowy to dajcie swoje nagranie, pokażcie jak to powinno wyglądać. Zaręczam, że autor napewno skorzysta z podpowiedzi.
Najłatwiej powiedzieć jesteś do dupy, trudniej już: nie jest dobrze ale zmień ... i będzie ok.
LORD! LORD! LORD! OK. Mam nadzieję że wróci. A co do filmiku... to nie wiem czym chcieliście nas wystraszyć? Spowolnieniem czasu czy grafiką? ;P A gdzie odpowiedzi na pytania zostawione w komentarzach? Nie ładnie redakcjo, oj nie ładnie...
na stronce http://www.youtube.com mozna filmiki dobre video
Po nieudanym farcry 2( brum yum aaaa hehehe ...) , srednim Call of Duty 5 i tragicznym need for speedzie ta gra wymiata . Wyglada swietnie i czuc klimat na kilomert chyba drugi tytul po deat space na ktory warto czekac i warto zerwac nocke.
Chryste, ależ denny komentarz... Lordareon ustawił wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o komentowanie (choć sam miał kilka poślizgów) i widać, że Dell podąża za nim, ale w cieniu. Chłopie, znajdź swój własny styl. Więcej emocji... i może w końcu faktycznie czas na nagrywanie materiału jednocześnie z komentarzami. Wyreżyserowane nie brzmi przekonywająco. No chyba, że już tak robicie, to sorry... może ktoś inny? :)
Co do samej gry, wydaje mi się, że jest ciut słabiej niż w pierwszej części.
pobierzcie z tej stronki F.E.A.R. combat 2 http://www.instalki.pl
nie porzałujecie
Ten sam schemat:
kilka komentów narzekających na dela
i po chwili wszystkim wraca w niego wiara ;)
Sam nie wiem co myśleć o jego komentarzach, są takie jakieś bez duszy, Lord jest w tym dużo lepszy. A właściwie to już mówiłem - weźcie do tego kominka :P
świetne teraz czekam na jakiś filmik z aliens colonial marines
Del daje rade, jeszcze troche sie wyrobi i bedzie gites ;]
końcówka jest THE BEST !!! po prostu MUST HAVE jeśli dobrze napisałem xD
najlepsze tez są odgłosy broń ciekawe jak będzie z inteligencja przeciwników bo na filmiku to nie wygląda jakoś specjalnie
Konkurencja na polu FPS jest ogromna ale życze te grze wszystkiego dobrego ja nie kupie
"witamy na imprezie" haha :D... komentarze sa fajne, nie widze powodu zeby twierdzic inaczej.
co do samej gry, moimi oczami jest to CoD4 + bullet time, dla mnie nic specjalnego (podkreslam, DLA MNIE wiec prosze fanow gry o nie rzucanie ceglami), gralem w 1 czesc i dobrze sie bawilem, 2 czesc chyba sobie podaruje.
Cała ta gra to kopia feara tylko z lepszą grafą. Ciągle te same powielane schematy np rozszarpany spadający koleś - to nie jest zaskakujące ale kiczowate. Ale najgorszy jest bohater-niemowa - wbijają się kolesie, wszyscy uciekają, a on nic nie mówi... tak żałosne, że aż śmieszne. gdyby te rzeczy poprawili byłoby super, a tak jest zwyczajnie, trochę powyżej średniej, chociaż dobrą fabułą mogą podciągnąć jakość.
cos malo straszne mi sie wydalo, ale komenty sa calkiem dobre hehe :D
odczepcie się od Dela, wyrobi się z czasem :)
a sama gra o wiee gorsa niż jedynka, dla mnie to powielony schemat - o wiele gorzej powielony. jeśli ne będzie tak zle to zagram. oby tylko nie spartolili wersji na konsole... w końcu z jedynką tak właśnie było.
Nie sapać bo komentarze Dela są coraz lepsze
Mam coraz większą ochotę na tę grę :) To będzie świetna gra :) Czekam z niecierpliwością.
Niech Lord znów komentuje filmy, komentarze Dela są takie nudne i aż odechciewa się filmu oglądać :(. I kto wpisał psychodela w opis? Wiecie co to jest?
jak ja kocham F.E.A.Ra. Troche strzelanki, troche horroru i duzo krwi :)
buehehe ja tez mam bujna :P btw widzialem ten etap na youtubie juz pare tygodni temu:P (ale nie jestem pewien czy to ten)
maceliria3D <- wyjdz i zamknij drzwi
zgadzam sie z Ronixpl. Komentarze dela sa po prostu bardzo slabe . W prawie kazdym filmiku w ktorym del cos mowi , az nie chce sie tego ogladac . Jego komentarzec sa nudne i zupelnie nie pasuja :/
Ja nie wiem co za "geniusz" napisał w opisie filmiku "psychodeliczne klimaty", psychodeliczne mogą być bardzo jasne i wymieszane kolory, a nie ciemne pomieszczenia i klimat strachu.
Poza tym autor chciałby być śmieszny, ale mu to raczej nie wychodzi...
Filmik to jak dla mnie 4/10
Aż strach się bać;) Czekam na premierę:)
Playa89 ja też tak mam xD a co do filmiku to nawet fajny xD
wiecie co pobierz z fajnej stronki czekaj podam ci link w dole
Czy Delu mógłby zmienić poziom swoich komentarzy z żałosnych na troche lepsze? Lordaeon robi to o wiele lepiej, mała aluzja.
lol,FEAR to gra FPS z taktem horroru hcecie pobrać szybciej dam wam strone programu szybkiego jak blyskawica http:/www.GoD.com
Raczej się nie zapowiada na najstraszniejszą grę w historii, ale na pewno na porządną gierkę. A sam filmik znacznie lepszy niż poprzedni, lepszy komentarz, fajniejszy fragment gry, Alma.
Solidna gierka tylko model broni jakoś słabo wypadł,ten sam rodzaj giwery w cod4 i killzone 2 wygląda o wiele lepiej
Owszem może jak bym grał to mozna się troche zeshizować ale oglądanie mnie nie rusza
Ja nie moge w takie gry grac. Mam za bujna wyobraznie....
Eeee tam...ja tam mam lepsze schizy :P
Już się nie mogę doczekać. Pierwsza część strasznie mi się podobała, a druga zapowiada się o wiele lepiej. Grafika też mi odpowiada, szczególnie wygląd broni i oświetlenie. No i ten klimat, kupuje w dniu premiery;). Ciekawe jak będzie z multi, chociaż ten tryb interesuje mnie mniej niż single player.
Ogólnie dla mnie do spółki z Cryostasis, jeden z najbardziej oczekiwanych FPSów tego roku.
Fajna ta gierka :D Z pewnością zagram, podobnie jak w F.E.A.R. 1