Dailymotion
Tvgry na Youtube

Assassin's Creed II Lineage #1 - wersja PL

20 741 wyświetleń

(14:11)

29 października 2009

Wideo z Assassin's Creed II od Ubisoft | Opublikowano 2009-10-29 07:01 w kategorii Promo | Czas trwania 14:11.

Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 17 listopada 2009
Assassin's Creed II - Encyklopedia Gier
8.5

GRYOnline

8.8

Gracze

8.9

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

trailer

17 czerwca 2026

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

G
Generał
19
2009-11-14 23:46

na angielskiej wersji GOLa można oglądać za darmo, a tu każecie sobie płacić, nieładnie :P

http://games.gamepressure.com/movie.asp?ID=12528

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Pretorianin
36
2009-11-13 20:45

Według mnie film nawet niezły, choć mógłby być lepszy. Jednak nie podoba mi się ani trochę aktor grający Ezio. Jakiś taki stary się wydaje. Przecież na początku gry asasyn nie ma 50 lat, co?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
megas_xlr
Kiszony Banan
29
2009-11-03 20:55

Gontek$-W tej części Assassin's Creed,asasyn ma wszystkie palce.Ostrze jest chyba inaczej zbudowane.A tan na marginesie,to OFICJALNEGO zakonu asasynów już nie ma(ale pozostało pewnie jeszcze trochę asasynów).Więc nie trzeba ciachać sobie palców.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Konsul
41
2009-11-02 19:31

ciekawy pomysł na promocję

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
Szczęść Boże
116
2009-10-31 13:17

nie możecie tego dać w HD, albo chociaż w lepszej jakości? Bo jak przełączam na pełny ekran to wielkie piksele jak smok są

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👎
Junior
2
2009-10-30 21:19

Moglibyście wrzucić to na tvgry? Bo na gry-online nie dzalaja mi filmy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-10-30 12:07

ciekawe za ile lat będziemy mieć taką grafikę w grach

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2009-10-30 11:50

Świetnie nakręcony filmik, czekam na następną część

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Konsul
24
2009-10-30 09:15

Całkiem porządnie zrobiony Film mam nadzieję, że inne będą równie dobre

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
2009-10-29 23:40

Beznadzieja myślałem że się postarają ale nic a nic i po pierwsze ten aktor no szkoda słów starszych nie było ? wogule z tego co tu jest pokazane to wszystko jest beznadziejne np scena walki albo to że najpierw wspiął się na jedną ścianę a dopiero potem przeskoczył sobie na drugą a nie mógł po prostu od razy wejść na właściwą ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-10-29 22:23

"I zniszczenia zjednoczonej Italii"... brednie. Włochy trzymały się spuscizny antycznych przodków tworząc civitas, tj miasta-państwa, z których każde prowadziło swoją własną, autonomiczną politykę, trwając jedynie w luźnych stosunkch dyplomatycznych z pozostałymi 'miastami', na których czele stali członkowie famigilia ducale z zamożnych włoskich rodów.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kajtek603
International Level
37
2009-10-29 19:04

Bardzo fajny film. Polecam :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
👍
Generał
52
2009-10-29 19:00

Noooo, jak na produkcję która powstała w celach promocyjnych to całkiem nieźle :) Są pewne niedociągnięcia, ale mimo wszystko kostiumy, scenografia, sceny walki zasługują na pochwałę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
47
2009-10-29 18:52

Bardzo ciekawy i interesujący film

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
😊
Chorąży
14
2009-10-29 18:45

Ja bym chciał zabić Bonę Sforzę :) (głupi pomysł)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
😃
Pretorianin
66
2009-10-29 18:13

Zarypisty filmik myśle żę spokojnie by z tej gry mogli nagrać film ;P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Powlol
Konsul
21
2009-10-29 17:16

No no no panowie się postarali ;d

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
22
2009-10-29 17:08

Do GoL`a
Nie umiecie zrobić tych filmików tak żeby po kliknięciu myszką albo przewinięciu filmu można było normalnie oglądać? Przez przypadek ruszyłem myszką i teraz muszę oglądać wszystko od początku :/ Jakby co to wszystko zainstalowywałem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Pretorianin
15
2009-10-29 16:55

no no mogliby nawet zrobic film, wygladaloby to ciekawie :D :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
ZeitgeistPolska
62
2009-10-29 16:55

Gontek$ po pierwsze, asasyni mieli wszystkie palce, odcięty palec to wymysł na potrzeby gry, a po drugie od ukazania się pierwszego screena Ezio było wiadomo, że ma wszystkie palce. Po trzecie to, to że ma wszystkie palce nie przeszkadza w używaniu ostrza, i tak jak zabija ostrzem to odchyla dłoń, a po co łazić z wysuniętym ostrzem, w jedynce nawet z wysuniętym nie chodził.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kozi89
Legend
107
2009-10-29 16:50

Takich filmów to ja proszę jak najwięcej. Ubi zaszalało.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
😊
Generał
35
2009-10-29 16:34

Dla mnie bomba spoko film.Oglądam go juz drugi raz, pierwszy raz ogladalem na youtuba bez napisow i niewiedzialem kto z kim jest teraz drugi z napisami i mniej wiecej kapuje oco chodzi. Chaotyczny jest ten assassyn ale za to ciekawy. Czekam na druga czesc :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Karso
Pretorianin
29
2009-10-29 16:18

Napisy końcowe... Ta muzyka jest podobna do soundtracku z księdza Mateusza xD Ten początek sam jest identyczny wręcz :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2009-10-29 15:54

FAJNE epoka renesansu
fajna fabuła
O TAK ASSASSYN
no i jeszcze po plsku napisy
fajne uzbrojenie
tylko Ezio głupio wygląda bez kitki
dalej nie pisza bo czytac musze

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Legionista
9
2009-10-29 15:38

Dlaczego on miał wszystkie palce ? Przecież assassy'ni nie mieli palca serdecznego na znak inicjacji przyjęcia w szeregi . A nawet jak by miał mieć palec to nie mógł by korzystać z ukrytego ostrza , ponieważ one było zaprojektowane tak żeby było nie widoczne nawet po wysunięciu ( ostrze wyglądało jak palec u dłoni )

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Xinjin
MYTH DEEP SPACE 9
202
2009-10-29 15:38

Super pomysł na promowanie nadchodzącej produkcji. Mnie tam się podoba fakt jakieś tak niedociągnięcia są (np. po co się narażali na oficjalnej audiencji kiedy wiedzieli, że ma dojść do zamachu, nie lepiej było zaradzić jakieś środki i olać całą imprezę? Bohater potem mówi "Ezio, pamiętaj musisz myśleć z wyprzedzeniem" chyba, że coś pomyliłem :D no i te inne o których wyżej piszecie) ale lepszy rydz niż nic i cieszę się, że coś takiego w ogóle powstaje.....Czekam na drugą część....

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Centurion
33
2009-10-29 15:35

moneta wenecka co oznacza ze kolejna czesc wlasnie w Wenecji bedzie sie rozgrywac :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
14
2009-10-29 15:34

Ciekawe czy dobrze zrozumiałem, gościu im wszystko wyśpiewał a oni i tak dopuścili do morderstwa HARDKOR

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Playboy95
Ora Pro Nobis Lucifer
65
2009-10-29 15:17

Hmmm... Bardzo fajne. Wie ktoś kiedy będzie następna część?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Konsul
96
2009-10-29 14:41

Może i nie idzie się pokapować od początku kto z kim jest, ale wykonanie jest świetne. Może planują zrobić film.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Senator
90
2009-10-29 14:29

Otoczenie CGI daje nawet radę, ale jeszcze daleko mu do prawdziwego. Aktor nigdy dobrze się nie wczuje jak wszystko musi odgrywać na greenscreenie. W 300 było super bo byli lepsi aktorzy i DUŻO lepsza reżyseria.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😊
Junior
1
2009-10-29 12:22

całkiem niezłe choc rzeczywiście trochę się senior nie popisał :) Ciekawe jak sprawdzi się sama gra mam nadzieje że będzie trudniejsz od jedynki i z troszke wiekszym światem i lepszymi misjami :):):)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
MarucinS
Pretorianin
83
2009-10-29 08:41

Filmik jak filmik. Wiele razy rozczarowałem się widząc grę do której tylu starań nie przyłożyli jak do wstawek filmowych.

Zobaczymy co takiego wymyśla

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Pretorianin
119
2009-10-29 08:37

Szkoda, że jakość filmiku jest niższa od tej dostępnej na YouTube:(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Generał
88
2009-10-29 08:32

Jakieś to bezsensowne, jakby dziecko pisało scenariusz, też zdziwiłem się że gość pomylił ściany: to nie mógł od razu wejść na właściwy budynek;)? No i ten atak na tych czterech gdzie najbardziej niezdarny przeciwnik ucieka, a nasz profi zamiast go po prostu dogonić i zabić wdaje się w bezmyślną rzeźnię, no i to że zwykły, jak to wynikałoby z akcji ochroniarz, ostrze do wynajęcia, wie o całym spisku. A cała akcja z zamachem i przynosi wstyd naszemu asasynowi.
Ckliwa scena przy stole, jak dla mnie ładunek kiczu, braku logiki naiwności jak na tak krótki film zasługuje na uznanie;) Można by pełnometrażowy kit nakręcić...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kluha666
😉
Catch the Rainbow
190
2009-10-29 08:16

Bardzo "klimatyczna" produkcja.Tylko za bardzo nie wiem o co tam w ogóle chodzi ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Pretorianin
29
2009-10-29 08:10

Film dobrze zrobiony. Zaciekawił mnie, no ale nasz asasyn senior nie popisał się. Zamiast czekać gdzieś przy księciu z przodu tłumu, gdy zebrali się przy nim zdrajcy, on dopiero przeciskał się tyłami :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
prosiacek
😃
Konsul
104
2009-10-29 08:09

Doskonały asasyn, który atakuje czworo przeciwników jednocześnie, wdaje się w niepotrzebną szermierkę, pozwala celowi na ucieczkę...
Ta produkcja ma ogromny potencjał (jak zresztą część pierwsza), ale podejście twórców, by w grze o skrytobójcach, jednym z kluczowych elementów była walka, jest po prostu niedoj***ne... Moim uniżonym zdaniem.

Aha, świetna scena kiedy koleś mozoli się by wejść po pionowej ścianie, a następnie przeskakuje na dach budynku po drugiej stronie ulicy. Asasyni musieli być bardzo bystrzy... :)
Hehe, przeciskanie się przez tłum w katedrze również zapewne jest w stylu wyszkolonego Asasyna..
Skoro nasz bohater uczy się od tatusia, to wcale się nie dziwię, że rozgrywka wygląda tak, a nie inaczej.. :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WheZY
holistyk
39
2009-10-29 07:33

Świetny film, taki prolog co tam przed Eziem było ^^

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Serek55
Sercio
90
2009-10-29 07:24

Bardzo fajne i ciekawe, tylko nie za bardzo wiem, o co chodzi w fabule :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
2
2009-10-29 07:23

ciekawe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl