Jako że uzyskałem dużo cennych wskazówek w poprzednim temacie, to teraz zapytam w drugą stronę:
Gdzie na pewno nie chcielibyście mieszkać w Polsce?
Kończę studia i mogę sobie pozwolić na relokację w dowolne miejsce w Polsce. Gdzie Waszym zdaniem jest najfajniej?