To co tam jest na stronie internetowej to wszystko wiem, ale nic to nie mówi o tym jakie są wymagania żeby wgl się dostać. Jakby nie mogli podać jak pw kalkulatora punktów i progów z ostatnich kilku lat tylko utrudniają życie
Witam,
matura w 2018 roku i planuję lecieć do Deblina na pilotaż, w cywilu.
Nie ważne co wpisze w googlu to nigdzie nie ma info o tym jakie tam są progi, ile trzeba mieć z matur...
Przychodzę prosić o pomoc, ktos coś wie? Oczywiście będę matmę zdawał itd.
I czy na cywila też trzeba przechodzić przez testy sprawnościowe i te wszystkie badania lekarskie?
Tylko proszę o wypowiedzi osoby, które serio coś wiedzą i nie wprowadzą mnie w błąd.
Pozdro
No siema forumowicze,
od wczoraj Wi-Fi w laptopie mi się tak po prostu randomowo rozłącza i przez minute nie chce się połączyć. No dziwne. Aktualizowałem wszystkie sterowniki i Windowsa. Co się może dziać? To się rozłącza tak raz, może dwa na godzinę. Czasami rzadziej, czasami częściej, nawet raz dwa razy w dziesieć minut się rozłączyło więc to serio losowe.
Co mogę zrobić?
Witam,
robiłem formacika na kompie. Instalowałem Win 10 z usb i po instalacji oczywiście aktywowany nie był.
Zaktualizowałem wszystko, poinstalowałem rzeczy, niby spoko ale chciałem aktywować. Klucza nie mam fizycznie i wziąłem na Rozwiązywanie problemów. Komputerek znalazł cyfrową wersję klucza ale do Win 10 Home a ja jakoś tak poszło że zainstalowałem sobie Pro. Da się to jakoś obejść albo załatwić? W ostateczności zainstaluje sobie Home ale nie chce mi się znowu pieprzyć z tym całym instalowaniem wszystkiego i aktualizacjami. Niby w niczym to nie przeszkadza ale lubię mieć dopięte wszystko na ostatni guzik :)
Witam,
skończyłem z graniem na gitarze i chcę ją sprzedać, ogłosiłem to na kilkunastu grupach na fb i na olx i nikt się nie zgłosił.
Jakby ktoś był zainteresowany to piszcze (cena w okolicach 700 zł)
Pozderki
A nie mogę używać zintegrowanej? Tylko w biosie nie znalazlem takiej opcji i to jest problem.

Witam.
Nigdy takie cos nie występowało u mnie w laptopie :/
Gralem sobie spokojnie jak zawsze i nagle artefakty sie pojawiły. Szybki restart kompa i przy starcie blue screen. Naprawa bledu i restart i zniknęły. Dzień później znowu crash. Restart ale teraz blue screen nie załatwił problemu i po kazdym restarcie wyskakiwal ten sam blue screen. Dodam ze wyszukalem blad w internecie i wyszlo coś ze sterownikiem chyba. Pomyslalem ze moze sie przegrzewa bo lato sie zaczelo i gorąco mu wiec wyczyscilem od srodka z calego syfu i zmienilem paste. Temperatury spadly o dobre 5-10 stopni. Teraz przeinstalowalem caly system.
Spalona karta do wymiany czy cos z tym mozna zrobic?
Intel Core i7 3632 2.2GHz 4 rdzenie 8 wątków
laptop Sony Vaio, modelu dokładnie nie pamietam.
Grafika Radeon 7650
Myślę że nie chodzi o grafikę. Mam wszystko na najniższych, tylko rozdzielczość na 1600:900 zeby jakos to wyglądało i chodzi w 50-60 FPSach.
Gra przed włączeniem pokazuje komunikat że mój procesor nie spełnia wymagań.
Ale spróbuję też tego.
Dziwne, włączyłem menedżer zadań żeby patrzeć na zużycie procesora i nawet nie przekroczyło 25%. Właśnie robie reinstall całej gry, ze Steama szybko sie pobierze to dam znać czy coś pomogło.
Odpalałem w trybie awaryjnym czyli samo obniżyło detale na najmniejsze możliwe.
Zajebiście śmieszne a teraz up bo poproszę o racjonalną odpowiedź.
Da się to jakoś zrobić.
Witam,
tak jak w temacie, mam za słaby procesor na GTA 5, tak mi mówi gra przy włączaniu. Po włączeniu chodzi nadzwyczaj płynnie ale po 10 minutach następuje crash i tyle z grania. Co można z tym zrobić? (mam laptopa więc wymiana procka nie wchodzi w gre)
Pozdrawiam
Dzień dobry GOLowicze.
Jestem uczniem LO. Klasa maturalna.
W tym miejscu człowiek zastanawia się co wybrać, bo przecież jest tyle możliwości.
Osobiście z biologii i chemii jestem ponadprzeciętny więc nie powinienem mieć problemów.
Jara mnie medycyna, bycie chirurgiem, cięcie ludzi (jakkolwiek to brzmi) jednak życie pisze różne scenariusze
i chciałbym usłyszeć Wasze propozycje na co można iść.
Chciałbym, żeby ten wątek był pomocny dla kolejnych świrów, którzy są odważni uczyć się tego i mają ambicje.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na propozycje.
Miłego wieczoru.
Witam,
Diblo mi sie freezuje po ok 5-10 minutach gry. Wczesniej tak nie było. Ekran zamarza ale mimo to śłychać dźwieki
otoczenia i umiejetności jeśli coś kliknę. Nie wiem co sie dzieje. Przeszukałem fora blizzarda itd, zrobiłem wszystko co
polecali ludzie i pracownicy blizzarda i nic nie pomogło.
Wie ktoś co można zrobić?
Pozdrawiam
usunąłem pamięć podręczną, zrobiłem też RESET routera. Nie restart, reset. I dalej nie działa. Możliwe że to coś z dostawcą?
Witam, problem wygląda tak że nie działa mi PayPal. Nawet nie mogę wejść na główną strone, nawsze wyskakuje błąd "Nie udało sie znaleźć adresu DNS serwera www.paypal.com". Co zrobić z tym fantem? Restartowałem router i robiłem takie najprostrze rzeczy. Dodam że nie działa również na kompie brata ani na żadnym innym urządzeniu, które jest podłączone do mojego Wi-Fi. Na Wi-Fi kolegi normalnie nie było problemu. Jak temu zaradzić?
Witam,
mam randomowe klucze do Steama tylko nie wiem czy np nie opłacałoby się sprzedać ich na sztuki. Problem w tym ze ja nie wiem jakie to gry, mozna to jakoś sprawdzić?
Mam pytanie,
Paweł Warzecha z kanału Mobzilla testował kiedyś telefon który mogli również testować klienci Playa w ramach specjalnej akcji. Czy wie ktoś jaki to był telefon?
cóż za zbawienie i piękna literatura, idealnie na to że zwykle nie moge spać do 3 i myśle co by tu zjeść na śniadanie albo co by było gdybym 10 lat temu coś tam.

Witam,
problem wyglada tak ze przed włączeniem gry wyskakuje powiadomienie ze procesor mam za słaby, spodziewałem się w sumie tego. Mimo to gra działa płynnie ale po 20 minutach wyrzuca do pulpitu. Jest na to jakiś mod albo sposób na poprawienie? Załączam screen z menedżera urządzeń. (tak, gram na laptopie)
Nieee, zamykam, jak pokonałem takiego upiora to trzeba było z niego wyciągnąć dziennik i iść z nim do karczmarza w Ivarstead i on daje szpon jako zapłatę...
Elo,
mam problem z questem jak w tytule. Gra każe mi iść do lokacji Cieniowisko. Wchodzę do tego grobowca i normalnie dalej mam wskażnik gdzie iść, ale są tam drzwi, które wymagają użycia szponu, którego nie mogę nigdzie tam znaleźć. Po wpisaniu nazwy questu w googlach i popatrzeniu na pare stron okazało się, że ludzie mają cel misji w różnych miejscach. Ktoś pomoże?
Już nie ważne ale teraz potrzeba mi zrobić równoległobok. Próbowałem stawiać prostokąt a potem przekształcać ale nie wychodziło. Wie ktoś jak?
Elo.
Czy w Photoshopie podczas robienia obrysu da się zrobić tak żeby był np. tylko na 3 krawędziach kwadratu zamiast wszystkich? Chodzi o to żeby określić na których krawędziach on ma być.
Z góry dzięki.
Witam.
Mam już 2 bardzo rozwinięte postacie i chciałbym sobie zacząć od nowa ale wyskakuje komunikat że mam już maksymalną ilość postaci. Da się jakoś 3 postać stworzyć bez usuwania tych których mam?
Cześć.
Ostatnio wróciłem do Tery. Gram, gram i coś mi nie gra. Widzę że przy niektórych combosach nie pokazuje się następny skill do użycia, a poprzednio tak było. Wchodzę w Skille, wybieram Chained Skills, a tam zupełnie co innego niż zostawiłem. No i chciałem to pozmieniać ale nie mogę zmienić Trigger skilla. Ten skill który ma być za Triggerem mogę. Ktoś wie o co chodzi? Proszę o pomoc bo nie mogę żadnego dobrego combo wyprowadzić bez tego.
Cześć.
Dziś dopiero pobrałem nowy update, który pojawił się chyba 8 kwietnia tego roku. Pobrało mi cały 1GB a nic się nie zmieniło. Nie wiem czy ja jestem jakiś ślepy ale jeśli zaszły jakieś zmiany wizualnie to się chyba Microsoft nie napracował. Powiedzcie mi co ten update zmienił bo raczej wątpię że jakieś usprawnienia w działaniu zajęły 1GB... Słyszałem coś że ma być inny Start ale u mnie dalej tak samo. Oczywiście uruchomiłem ponownie kompa, a aktualizacja zainstalowała się poprawnie. (KB2919355)
"Moda na sukces"?
Z gier obojętnie która. Żadnej nie mam.
mail: [email protected]
Steam: kacper6667 albo jak nie pójdzie to DamnGoodGamingGuy
Mi PoE nie przypadło do gustu. Włączyłem to, poszedłem przez kawałek plaży na której mnie wywaliło i model walki tak mi się nie spodobał że już nigdy tego nie włączę.
Ja jak nie mam dźwięku czasami po odłączeniu głośników i podłączeniu do telewizora po prostu w panelu sterowania zmieniam domyślne urządzenie dźwięku na TV bo się nie zmienia z głośników. Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Dźwięk > Zaznaczasz TV i Ustaw domyślne. Powinno być ok.

Cześć.
Możecie mi wyciąć tego Khajiita? Najlepiej z ogniem, toporem, po prostu żeby nie było tego tła. Bóg nie obdarzył mnie takim darem. Z góry dzięki.
okay odkryłem jak to zrobić. Wystarczy w właściwościach odznaczyć Zablikuj pasek zadań czy jakoś tak i przeciągnąć. Zamykam. Dzięki za pomoc.
wow jestem ślepy. A jest taka możliwość żeby na jednym ekranie było z lewej a na drugim z prawej?
Cześć.
Da się Pasek Start w Win 8 walnąć na lewym/prawym boku ew. na górze?
Z góry dzięki.
Pozdro600
no to tak.
jak bierzesz Nowy to tam masz Zaawansowane i bierzesz kolor tła na Przezroczyste i wtedy jak to wkleisz to nie będzie pasków tylko musisz to zapisać jako PNG chyba. Jezeli dobrze cię zrozumiałem.
ale ja kompletnie nie wiem skąd ten burdel właśnie. na początku była 1 i rozdzieliłem ją na 2 a tu nagle 10 i nie ogarniam. więc teraz jak zrobić formata żeby potem móc zainstalować z partycji recovery?
<edit> jestem w tym zielony
W windowsie 8.1 jest przycisk start. co prawda dalej przerzuca cie do kafelków ale to zawsze przycisk start
nie chce mi się gg pobierać a co więcej zakładać konta więc daj linka. chętny bym był.

Cześć.
Na początku miałem jedną partycję (C). Rozdzieliłem ją na 2 i były (C) i (X). Dziś wchodzę a tu jakaś partycja OEM, trzy partycje odzyskiwania i jakaś partycja systemowa. Ale jak? Ja tego nie zrobiłem. Ktoś mi może to wyjaśnić? I ogólnie mam też pytanie. Czy jak zrobie formata to czy z tych partycji odzyskiwania mogę zaistalować Windowsa? Bo ogłonie tylko o to chodzi.
<edit> Dodaję screena.
Jeśli będziesz dobry to każda lepsza firma cię przyjmie. Takie duże korporacje potrzebują tylko NAJLEPSZYCH ludzi a nie takich co pokończyli byle jakie studia. Trzeba się uczyć. Powodzenia.
nie wiem czy to spełnia wszystie warunki ale Age of Empires 3 jest bardzo fajne.
Jak najbardziej polecam TERA Online. Co do Runes of Magic to kiedyś grałem (2 lata temu), włączyłem sobie wczoraj i miałem ochotę rzygnąć, TERA o wiele lepsza. Jeszcze Drakensang Online, przeglądarkowa, zajebista. Możesz też Royal Questa obczaić ale się szybko nudzi.
Cześć.
Tak jak w temacie. Muszę się z nim spotkać, a w jego domku (jaskini) go nie ma.
Poszedłem do Thorusa, potem do Stone'a. Dał mi lekki armor. Chciałem kupić ciężki, ale powiedział że muszę sobie zasłużyć. Więc wziąłem już ten średni. Poszedłem załatwić Bliznę, nie było za łatwo, rozwalił mnie najpierw, ale poszedłem po jakiś czar. No i rozjebałem gościa. Mam jego 2h miecz i ork pada na 2 strzały z niego. Problemów już raczej nie będę miał z tym.
Do zamknięcia.
Zatrudniłem się u Cieni. Idę w siłę, obecnie mam chyba 80 a co do mieczy to obojętnie. Poczytałem w googlach i najlepszy 1h to będzie miecz Blizny a z nim jest jakiś bug ze jak go atakujesz to inni ci nie przeszkadzają. Wiec to mogę spróbować. A u Diego kupiłem pancerz za 1.2k bryłek. Wcześniej jak grałem to pamiętam ze mocny był pancerz z pelzacza ale go narazie chyba nie mogę zrobić/nabyć. Dzięki za pomoc. Poradzę sobie juz. A co do łuków to jakoś mnie nie ciągnie. Raczej kusze.
Cześć.
Tak jak w tytule. Właśnie zacząłem rozdział 3 i pierwszy ork już mnie nieźle obił. Jaka jest najlepsza zbroja w tym momencie tj. koniec rozdziału 2/ początek 3. Ten sam problem z bronią. Najlepiej też jakbyście powiedzieli jak to zdobyć, albo przynajmniej w którym obozie.
Z góry dzięki. :)
Fajna opcja. Dzięki. Chciałem tylko żeby mój brat udostępnił mi CoDa. Zamykam.
Cześć.
Tak jak w tytule. Sorry bo pewnie temat zły temat. Jeśli ktoś ma jakąś grę w swojej bibliotece to moze mi ją jakoś dać?
Cześć.
Tak jak w tytule. Zrobiłem mały błąd a teraz mi potrzebna jakaś postać. Można ją jakoś przywołać?
Sprawa rozwiązana. To nie był mój komputer, a wujek powiedział że gościu w serwisie mu powiedział że zainstalował sterowniki. No ale... Zamykam.
W panelu sterowania nie wykrywa głośników. Trudno żeby nie działały bo zawsze działały.
Cześć.
Komputer był u naprawy i był wymieniany dysk twardy. P tym nie działają głośniki. W menedżerze zadań jest Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio i sterownik aktualny. Co mogło się stać.
Szkoda, bo aktualnie zbieram żeby moje gry miały wartość 100$ albo euro (nie mam pewności) żeby móc korzystać z steamgifts :)
Cześć.
Mam Civilization 4 Complete, ale nie na steamie. Gra jest do kupienia na steamie. Mogę ją jakoś dodać? Od razu dodam, że gra przy normalnej instalacji nie wymaga jakiegoś seriala i go nie mam, nie było go w pudełku od początku.
Cześć.
Tak jak w tytule. Muszę przejść inne części żeby ogarniać czy to jest coś zupełnie innego? (nie grałem w żadnego Metal Geara)
Można jakiegoś linka? W Googlach jak wpisuje to tylko wyskakuje coś do Gothica 3 :/
Cześć.
Dziś sobie Gothica zainstalowałem. Taki powrót do starych dobrych czasów. No to jeszcze wszedłem do Googla żeby zobaczyć jak ustawić Full HD. Jak ustawiłem i odpalam grę to mam białe paski z każdej strony. Gra jest oryginalna. Mam Windows 8.1 i kartę AMD Radeon 7850 HD.
Lul. Ale nie chodziło mi o to ze przez pół roku nie zdejmowalem słuchawek. Po prostu nie używałem głośników. Okej. Oddam go. Może coś zrobią.
Cześć.
Cały czas siedzę na słuchawkach no i dzisiaj chciałem puścić coś bratu z głośników a tu lipa. Trzeszczą jakby się kurzu najadły. Laptop ma gwarancję. Co zrobić? Jakoś to przeczyścić?
Ja najlepiej wspominam Dzieci z Bulerbyn czy jakoś tak. Podstawówkowa lektura.
Giveaway zajebistych, markowych ibrań z LIDLA!
Z gier to bym chciał obojętnie jaką.
e-mail: [email protected]
Steam: kacper-6667
Gooościu. Ja o tym wiem, ale ta książka jest tak głupia że skończyłem po pierwszej scenie. Oczywiście żeby nie wyjść
jakoś że tego nie przeczytałem looknąłem do streszczenia i samą kartkówkę napisałem na 4. Prosiłem tylko o jakieś
pomysły. Resztę bym już sam rozwinął bo w pisaniu nie jestem zły.
Cześć.
Potrzebuje pomocy w wypracowaniu o temacie tak jak w tytule. Chodzi o przedstawienie zachowań, wzorców z "Balladyny", które mają jakieś nawiązanie do współczesnego świata. Wypracowanie ma zająć 2 strony a z tego co widzę u siebie to najwyżej zajmie to teraz 1 stronę. Czekam na pomysły i z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Cześć.
Można skądś pobrać DZIAŁAJĄCE, (nie muszą być legalne) timery tylko, ze chce żeby były normalnie widoczne w grze i automatycznie się włączały. Jak pobierałem jakieś z które w googlach znalazłem to coś nie działało przy niektórych a niektóre były niewygodne.
Witam.
Mam dwa ekrany mniej więcej tej samej wielkości i chce wyświetlić grę na obu. Jak to zrobić? Z przeniesieniem gry między ekranami nie miałem problemu. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Witam.
Mam ochotę na DMC i nie wiem czy od razu zacząć najnowszą wersję. Nie lubię grać w gry jak nie wiem o co chodziło w poprzednich częściach jak były w ogóle ze sobą powiązane tak jak np. Gothic. I tu mam pytanie. Czy DMC są ze sobą powiązane? (dla niekumatych to DMC znaczy Devil May Cry)
Cześć.
Jako że w LoLa już troszkę gram, znudził mi się domyślny wygląd gry. Postanowiłem zainstalować jakąś skórkę do UI. No i zainstalowałem Foxe UI tylko że gdy wchodzę do gry to wszystko niby spoko ale na pasku życia i many nic nie ma. Tzn jest na nie miejsce ale nie jest wypełnione zielonym i niebieskim kolorem tylko jest puste tak jakbym był martwy. Oczywiście nad swoją postacią widzę poziom życia i ale to troszkę niewygodne. Wolałbym mieć ten wgląd. Wie ktoś co zrobiłem źle, jak to naprawić?
Cześć.
Nie mogłem znaleźć w googlach, nazywa się jakoś One Onz December Edit czy coś. Mógłby ktoś dać jakiegoś linka do pobrania?
no wiem ale nawet nie wiem czy akurat ten model wezme. po prostu ten Zalman na pierwszy rzut oka jest spoko a może wezme jakiś inny model Zalmana
Cześć.
Jako że mój lapek to potężna maszyna lubi się grzać. Polecacie jakieś podkładki chłodzące? Ważna jest skuteczność, a cena oby tylko żeby nie była jakaś zbyt wysoka, ale tanie gówno mi nie potrzebne. Albo jakąs firme poleccie, która produkuje takowe to już wybiorę.
Witam.
Szukam klawiatury bezprzewodowej, która nie jest chińskim badziewiem tylko czymś dobrym. Cena tak myślę do 150 złotych. Dobrze też jakby była podświetlana.

a kiedy wpisałem Wsreset.exe pokazał się wiersz poleceń, do sklepu mnie przeniosło, który się oczywiście nie włączył i pokazał się bład taki jak obok
Siema.
Jakiś już czas temu aktualizowałem Wina z 8 do 8.1 i teraz kiedy chce ze Startu włączyć jakąś aplikacje typu nawet Ustawienia to się robi tylko niebieski ekran i potem wraca do Startu. Tak się dzieję z każdą aplikacją oprócz pulpitu i jakis gier, programów otwieranych na pulpicie. Jakoś nie było mi to potrzebne ale teraz musze skorzystać z czegoś i nie moge.
Co można z tym zrobić?
Pozdrawiam.
Cześć.
Ostatnio na YT widziałem jakiś poradnik i gość robił coś takiego że napisał jakiś tekst, dodał do niego efekt i przez ten efekt mógł np. zanimować ten tekst że rozpada się w cegiełki. Tam się ustawiał siłe z jaką mają te cegiełki polecieć itp. Jak może nazywać się ten efekt? Pamiętam że na YT wpisałem "3d text adobe after effects" a teraz za nic nie mogę tego znaleźć. Mam nadzieję że wiecie o co chodzi. Nawet użyłem tego efektu, żeby sprawdzić jego możliwości ale nie pamiętam nazwy.
hej jeszcze jedno pytanko. da się jakoś uzyskać taką literkę albo cały tekst w 3d? zeby dało się tym obracać i żeby miał po prostu boki a nie był po prostu płaski. pilnie potrzebne.
Cześć.
Od razu sorry bo zła kategoria pewnie. Mam pytanie. Czy da się w Photoshopie pisać tak jakby żeby napis nie miał jednolitego koloru tylko żeby jego wypełnienie to był obrazek? Bo chce coś napisać ale te litery mają wyglądać specyficznie i musze po prostu tak jakby nałożyć na nie jakiś obrazek.
http://www.sony.pl/support/pl/product/SVE1712V1EB/updates
moze mi ktos to znalezc bo tam jak sie kliknie w Windows 8 (mam win8) to potem juz wszystko po angielsku a ja noga jestem z angola
Cześć.
Dziś po włączeniu laptopa nie działała mi klawiatura. Wszedłem do biosu i tam normalnie mogłem wszystko robić. Co się stało? Jak to naprawić? Model lapka to Sony Vaio sve1712V1eb. Szukałem w googlach i Ludzie pisali jakieś skróty klawiszowe ale nie pomogły. Dodam też.ze zauważyłem ze mogę używać skrótów Fn+F1-F12. I tylko to działa. Nie świecą się kontrolki Caps Locka i numa nawet. Sorry za spam
Dodam jeszcze ze wcześniej pobieralem jakiegoś pirata i teraz zauważyłem jeszcze ze zużycie CPU podskoczylo bardzo. Dochodzi teraz do 90%. Więc to może jakiś wirus? A w menedżerze urządzeń obok klawiatury jest wykrzyknik w żółtym trójkącie
jbc to mam windowsa 8 wiec jak ktos moze pomoc to by bylo spoko.
a co do nowej klawy to w sumie jestem za
siema
po wylaczeniu i wlaczeniu lapka przestala dzialac klawiatura. mam laptopa sony vaio. co zrobic?
Hej.
Mam małe pytanko. Jakie mają zadanie i po co to jest: takie małe dwa złote punkty na prawym boku smartfona?
Xperia Z i i ogólnie to w [5] jest jedyny przykład, który właśnie mi się przytrafił. Muzykę puszczam sobie ze Spotify.
Nie do końca o to mi chodziło. Potrzebuje czegoś czym można regulować dźwięk różnych aplikacji bo z tego co widze jest to uogólnione do dźwięku multimediów. Czyli np jest taka sytuacja: rozmawiam z kolegą na Skype (na fonie) i chce sobie w tym czasie posłuchać muzyki (z fona) i chce żeby Skype był głośniej od muzyki troszkę. Jest takie coś możliwe?
Cześć.
Tak ja w tytule. Bo mi by się przydał. Jak nie ma wbudowanego to jakaś apka może?
http://www.youtube(.)com/watch?v=wCGDP1DXkMQ#t=213 - usuń nawiasy
Zobaczcie co ludzie potrafią. Normalnie szczena opada z wrażenia. Komentujcie co o tym sądzicie.
A to że ma smartcasty i normalne casty to mozna w ustawieniach. Ja np mam tak że pod Q W E R mam smartcasty a pod Z X C V mam normalne casty. A to kółko to tylko przez to ze to stary film. -.- Kiedyś zamiast takiego paska w którą strone ma lecieć było kółko. I to tyle.
A co on tam niezwykłego robi?
Tylko zmienia się z człowieka w leoparda i zamiast włóczni teraz Q ulepsza następny autoatak.
Mi się wydaję że BF4 lepiej. Kampanie można przejść, ale multiplayer jest zajebisty. A w AC możesz przejść kampanie, która może dłużej zajmie ale potem w multi nie ma co robić. Nie ukrywajmy: multi w AC nie jest jakieś najlepsze.
Cześć.
Chciałbym przyciać filmik w Camtasia Studio, ale nie chodzi mi o to żeby trwał krócej tylko żeby uciąć kawałek obrazu żeby zajmował pół ekranu a nie cały. Da się to jakoś uzyskać? Gdzie jest taka opcja (jeśli istnieje)?
Akurat w Nexusie 4 jest to bardzo ładne ponieważ jest ta dioda. ale spójrzmy na taką Xperię Z. Jest tam dużo przestrzeni do wykożystania, a smartfon jest szybki więc te opóźnienia czy jak to tam można nazwać są niezauważalne. Kwestia zmniejszenia ekranu. Producent powinien podać w takim razie przekątną która nie zawiera przycisków.
Cześć.
To przecież jest bez sensu. Równie dobrze można umieścić te przyciski pod ekranem a nie na ekranie. To tylko marnuje przestrzeń. Wytłumaczy mi to ktoś?
Cześć.
Mam do swojego lapka podłączony przez HDMI drugi monitor. Ustawiony jest na to żeby rozszerzył widok. Tylko ze automatycznie jest to ustawione tak że komputer wie że monitor jest z prawej strony lapka. Ale ja chcę go postawić po lewej. Jak ustawić żeby laptop wiedział że monitor jest z lewej a nie prawej?
Wrzuciłem gifa do photoshopa i nie miał tła. żadna warstwa. Tylko że jak wrzuce tego gifa zeby go użyć w After Effects to już ma białe tło. Nie ogarniam tego -.-
Cześć.
Od razu sorry za złą kategorię. A teraz do rzeczy. Da się usunąć tło z gifa? Dodam że tło jest CAŁKOWICIE białe. Jeśli tak to jak?
Cześć.
Da się zobaczyć czat z jednej rundy jakoś? Oczywiście jest już po rundzie i chcę tylko coś tam zobaczyć.
Cześć GOLownicy!
Jakoś ostatnio na stronie Sonego widziałem stacje dokującą do jakiegoś laptopa. Jakoś znacznie poprawiała parametry. Czy do każdego lapka można jakąś znaleźć? Sam mam lapka VAIO, model SVE1712V1EB. Niestety karta graficzna mnie nie zadowala, bo to jest jakiś Radeon HD 7650 dla lapków, i myślę, że taka stacja by wzmocniła trochę. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale to chyba tak działa, no nie? Albo jeśli nie ma takowej to da się wymienić kartę graficzną czy coś? Bo ogólnie tylko z niej nie jestem zadowolony.
http://xmas.fnatic(.)com/r/KYAlvJsgEb - usuń nawiasy. Jest to konkurs, albo losowanie tworzone przez Fnatic. Można wygrać fajne nagrody. Jest to link referencyjny, który mi nic nie daje, daje tylko możliwość zaproszenia innych osób do eventu. Powodzenia.
jak masz smartfona z androidem to pobierz sobie program Shazam, puść na głośnikach i wykryj. powinno znaleźć
Cześć.
Jakoś tak tydzień temu stworzyłem pierwszą playlistę na Spotify. No i powoli zacząłem dodawać piosenki. Dodałem 9,
dziś chce dodać więcej i się nie da. Klikam PPM na nazwę piosenki > Dodaj do i tam nie ma nazwy mojej playlisty. Co jest?
Potrzebne jakieś konto Premium czy coś? Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
wizualnym to może nie ale technicznym. od czasu kiedy się połączył z Google to wszystko jakieś dziwne jest i ogólnie nie podoba mi się.

Witam.
------------------------------------>>>
Co z tym zrobić? Ktoś jeszcze ma taki problem? Mam tel. na abonament i nie powinno być problemu.
nie da się dać bohaterów, ale da się dać Harrowingowe Mistery Gifty. Wczoraj patrzyłem i do tego nie trzeba wcale 20 lvl i nie trzeba mieć 30 dni osoby na friends liscie. Tylko że jak założe sobie teraz konto to Riot się domyśli o co chodzi, a tak to mogę powiedzieć że to kolegi.
Witam.
Szybko potrzebuje konta na 3 lvl lub wyżej, które ma 400 RP jeszcze na koncie. Wysyłajcie na mail: [email protected]
Witam.
Można usunąć ten folder po aktualizacji? Bardzo zwracam uwagę na porządek na moim dysku i nie chce mieć syfu.
Cześć. Problem wyglada tak. Gadam z kolegą na skype na xperii i nagle wywala blad ze aplikacja padla i sie zablokowal telefon. I probuje go odblokowac i nic nie widac na ekranie. Po chwili dotykania zobaczyłem że coś się rusza na tym ekranie. Ale jest tak ciemny ze się nie da pracować. Nie wiem co się stało. Co zrobić?
Witam.
1. Mam abonament w T-Mobile. Czy da się sprawdzić ile będzie wynosił następny rachunek?
2. Wczoraj w Paincie ustawiłem sobie 6x6 pixeli i na środku namalowałem kreskę 2x6. Potem ustawiłem to jako tło pulpitu sąsiadująco i któryś z monitorów zaczął dziwnie piszczeć. Trochę się przestraszyłem to zmieniłem znowu na normalną tapetę. Dlaczego to tak piszczało i czy to normalne?
Cześć. Mam w lolu dziwną sytuację. Zawsze mam 60 fps. Nawet jak zmniejsze rozdzielczosc i ustawienia inne. Gram na najwyzszych detalach. Zmniejszyłem na najmniejsze i rozdzielczość z 1920-1080 na 1028-768 czy jakos tak. Od czego to zależy i jak zwiększyć liczbę fps?
Czym one są i czym sobie na nie zasłużyliśmy? Chciałbym wiedzieć bo np. mam ranking +42 i nie wiem za co, a wcale jakoś dużo postów nie napisałem.

Witam.
Mam problem z grą TERA. Ostatnio długo nie grałem i było dużo aktualizacji. No to włączam i sie pobierają (chyba 3 po kolei). No i nagle przy Applying Patch wszytko staje na 65%. Prędkość i czas nie mają znaczenia bo sa zawsze różne. Wygląda to mniej więcej tak ------->
Co z tym zrobić?
No i kolejny bezsensowny komentarz. Kto cię tu wziął? Proszę coś mądrego, bo widze że inteligencja CyberTrona nie wybiega daleko za inteligencję 3-latka.
Może włączam coś nie tak? Ja włączam CCC tak: PPM na pulpicie, Catalyst Control Center i włącza się właśnie to co pokazałem na screenie.
Dobra, a teraz może coś mądrego? Gratuluje CyberTron tylu bezsensownych postów. Naprawdę co drugi twój post jest tak bez sensu że aż mnie dupa ściska...

Dobra to jeszcze jeden problem.
Gdzie znaleźć te Moje płaskie panele cyfrowe? bo u mnie CCC wygląda jakoś tak--->
Cześć.
Zaktualizowałem Windowsa do 8.1 i pojawiły się paski na drugim ekranie komputera. Przed aktualizacją było normalnie.
Jak to naprawić? Ostrość też trochę spadła.. Jeszcze nic nie grzebałem w żadnych ustawieniach, nawet nie próbuje.
Tylko sprawdzałem w Personalizacji, ale tam jest ustawione na 1920x1080 czyli tak jaką rozdzielczość ma ten ekran.
ale ja się nie pytam czy defragmentacja czy błąd tylko czy to że się kończy na 20 czy 90% to błąd. i jeszcze jedno pytanie: na dysku C w lokalizacji "Uzytkownicy/Moja nazwa uzytkownika/AppData/Local" jest folder Temp, który zajmuje 50 GB. Czy to jest coś ważnego?
Cześć.
Defragmentuje sobie dysk (2 partycje). Na jednej partycji jest sam system praktycznie i zajęte ogólnie z 320GB jakieś 70GB. Na drugiej wolne to jakieś 5 GB z 320GB. No i przy defragmentacji na partycji systemowej defragmentuje się do ponad 20% a na drugiej prawie 90%. Nie powinno być zawsze 100%? Czy defragmentuje się tylko tyle ile mam zajętego miejsca?
Cześć.
Mam dwa monitory przy jednym kompie i mam pytanko: czy da się ustawić inne tapety? Tak żeby nie były takie same na dwóch ekranach. Wcześniej po prostu miałem tak że pobierałem tapetę o szerokości takiej jaką miały obydwa ekrany, ale jeden monitor jest wyżej i mu zmieniłem jakieś ustawienia i teraz już to tak nie działa.
http://my-headphone(.)com/en/vote/load/33f41855.html#_=_ - tu głosujecie.
Od razu mówię że to nie ja. Gościu jest spoko.
Jego YT: http://www(.)youtube.com/user/emF3lipe?feature=watch
Cześć.
W windowsie 8 zniknelo mi wi fi. Chodzi o to że nawet nie da się ustawić czy ma być włączone czy nie. Nie ma opcji takiej w ustawieniach. Co zrobić?

Zna ktoś sposób na ominięcie czegoś takiego? -------->
Jak chcę pobrać plik jakiś z netu to CZASAMI jest cos takiego i się nie da.
AdBlock to blokuje i nie mogę pobrać i tak. jak wyłącze adblocka to takie cos właśnie czasami jest.
jak to ominąć????
grafika i procek spoko. RAMU bym jeszcze 4 gb dał tylko i by było got. mi sie tak z lolem dziąło. strasznie klatkowało bo ramu nie starczyło już zeby dalej ciagnac i wywalalo
nie jestem słaby. mam 2 strony full run i 30 lvl. a z resztą to chyba to ze sie ma runy to nie znaczy ze sie jest slabym. kazdy na 30 lvlu ma runy. dzieki za info. pytałem sie po prostu bo ktos na forum lola tak napisał ze dostanie sie dodatkowo runy
Cześć.
Jest teraz promocja na strony na runy w lolu. mam pytanko. czy te strony są zapełnione już runami czy jednak nie ma tak dobrze?
no ale jak się zwiększy ilość pikseli w np calu to krawędzie będą ostrzejsze (chyba)
Cześć.
Da się zwiększyć ilość pikseli w filmie, jakość filmu?
Jakim programem (jeśli tak)?
Nie przepłać za markę, czyli na pewno nie Sony VAIO. Polecam jakieś mało znane firmy, które potrafią robić kompy np. Lenovo, Asus.
spoiler start
Mój 500 post. :D
spoiler stop
no dokładnie. strasznie to denerwujące. mam nadzieję że to poprawia w update'ach
Sprawdź jeszcze raz czy wszystko dobrze podłączone. Mi się czasami mylą kolorki jak podłączam bo mam kompa w ciemnym miejscu. Jak wszystko spoko to się spytaj Googla, coś pokombinuj może w panelu sterowania.
system musi zachować sobie ewentualne miejsce na swoje pliki. To dlatego. Ja a htc też tak miałem
ooo chłopie.. te gry są więcej warte niż jakieś konto w LoLu. Raczej sam bym sobie nabił bo jakbym chciał znowu zagrać to bym juz nie mógł. Odradzam.
mówi że po prostu próbował tego co mu google powiedział tzn. restart kompa, próby do skutku, reinstall, naprawa na origin chyba też.
nie wiem co to ale jest nowa gra o nazwie Divinity Dragon Commander w której masz elementy strategii i rpg. Czyli normalnie budujesz sobie budynki i jednostki, ale dodatkowo mozesz sie wcielić w smoka. Polecam.
Cześć.
Moj kolega kupil sobie fife 14 dzisiaj i zainstalował. jak włącza to mu się pojawia czarny ekran i go wawala. Co ma zrobić?
no może różnica w ilości pamięci? raczej 9800 bedzie działał szybciej bo inna technologia jest już. a co do ddr2 czy ddr3 to już nie wiem. a z tych co do nich linki dałeś to możesz wziąc nawet tańszą.
ale przy wyborze nowego kompa, który ma starczyć na pare nastepnych lat nie można już oszczędzać
możesz kupić geforca 9600 albo 9800, ale ja na twoim miejscu to bym cały zastawik zmienił na coś lepszego ;p
Witam.
Jaki to efekt z intra tego gościa http://www(.)youtube.com/watch?v=QGMUm6snoL8
Chodzi o taką kulę ognia która lata i zostawia za sobą dym. Chodzi mi tylko o nazwę.
Pozdrawiam.
ja ci polecam bardzo laptopy od Sonego. (VAIO). Teraz chyba jest nowa kolekcja. Bardzo fajne.
Witam.
Mam problem w BF 3 a mianowicie w misji Rajd Pancerny gdy wysiadam z czołgu i mam podejść do gościa on nie reaguje. Co zrobić?
Jak to się dzieję że po zrenderowaniu filmu w np. Adobe After Effects waży on 1 GB a potem wrzucę go do Camtasia Studio i go zrenderuje to waży 100 MB albo mniej?? Mi tu coś nie pasuje. A jakość jest cały czas taka sama.
Zna ktoś stronę gdzie jest Terms of Use dla BF 3? Jakoś nie znalazłem. Ślepy jestem może albo coś. Proszę o pomoc.
Witam.
Mam problem z programem w tytule. Nie mogę nic dodać na oś czasu. Przy "Timeline" jest jeszcze (no sequences).
Jak naprawić?
dzięki Sage, CyberTron. kanał nadal istnieje i ma napewno wiecej subów niż twój więc nara
Witam.
Tak jak w tytule. Gdy chcę włączyć to albo nic się nie stanie albo jak z launchera uruchomię to jest napisane: "Nie byliśmy w stanie zweryfikować czy twój dysk to oryginalna kopia The Sims 3" czy jakoś tak. Co robić?
każdy kto jest chrześcijaninem powinien wierzyć. przecierz w Biblii są wspomnienia o duchach. i sam Duch Święty.
a co jeśli instaluję grę i jest napisane "Ta aplikacja nie będzie działać na Twoim komputerze. Aby znależć wersję dla twojego komputera, skontaktuj się z wydawcą oprogramowania."??
przy okazji mam pytanie: jest na yt jakaś długa składanka 8-bitowych soundtracków albo Trance?
Witam.
Da się jakoś zagrać w stare gry na Windowsie 8? Nie chodzi o gry z GOGA po tam wszystkie pójdą na Win8. Podam konkretny przykład: Wolfenstein 3D.
Z góry dzięki za pomoc. :P
na początku jak muzyka jest spokojna to akcja raczej nie może być szybka :|. dopiero jak muzyka przyspiesza to się robi filmik szybciej
Witam.
Oceńcie mój filmik. Sam go robiłem jbc. Tylko od razu mówię żebyście nie zamykali po 20 sekundach
bo akcja jest dopiero po 30 :P. Oczywiście możecie subnąć i zostawić łapkę w górę.
W przyszłości na kanale znajdziecie gameplaye, recenzje, poradniki do programów graficznych.
Z góry dzięki za wszystkie uwagi i porady.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=2xDXhHdByvc&feature=youtu.be
Ale czym to się różni? Yeti ma parę dodatkowych opcji i można podłączyć słuchawki. Jakość dźwięku jest bardzo zbliżona.
Ale mi nie chodzi o to :-[
Jest wiele zastosowań mikrofonu tak dla twojej informacji.
Witam.
Chcę kupić mikrofon taki jak w tytule. Używał ktoś takiego? Jakieś opinie na jego temat? Nie chcę już dopłacać do modelu Yeti. Ogólnie mikrofon ma mieć dobrą jakość dźwięku, który odczyta.