premium840771775

premium840771775 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

20.06.2026 21:46
odpowiedz
premium840771775
0

baltazar1908 I to jest czasem ironia,bo ja mam małą firmę ,ale musse czasem współpracować z tymi dużymi i to jak niektórzy prezesi, menadżerowie wyższego szczebla "wyżej srają, niż dupę mają" przechodzi ludzkie pojęcie. I szczerze , jestem w 100% przekonany że A.I , wykonywaloby robotę takich delikwentów znacznie lepiej. Oczywiście nie wszyscy tacy ludzie to mendy,ale sporo.

20.06.2026 10:01
1
odpowiedz
premium840771775
0

Shaddaloo Rozumiem podejście. Generalnie aktualna ekonomia już dostaje okrutnej zadyszki. Nie da się wiecznie produkować badziewia i go non stop sprzedawać licząc na wieczny wzrost gospodarczy ,boom,I że będzie miód malina. Nawet twórcy systemu wolno rynkowego mawiali ,że on ma date ważności. "Gospodarka oparta na zasobach",wpisz w a.i. Ciekawy pomysł. Reszta później przez limit.

20.06.2026 08:21
odpowiedz
premium840771775
0

Ali Wlaborg I pogarszają w wielu przypadkach relacje z rodziną (telefony)i nie tylko. Chyba że żyjesz w jakiejś norze sam. Oczywiście są różne przypadki ,ale generalnie systemowo technologia przez chęć zysku właśnie po to jest tworzona. Ale jak ze wszystkim, lepiej poczekać. Nie ma co siać paniki. Ja osobiście korzystam z ai i uważam to za kapitalne NARZĘDZIE i tylko tyle.

20.06.2026 08:11
odpowiedz
premium840771775
0

ccccc Za kilkanaście lat a.i będzie tak zaawansowane , że seniorzy i juniorzy nie będą potrzebni. Do większości zawodów. A.i póki co jest jak dziecko ,dopiero raczkuje. Jak konkretnie podrośnie wtedy dopiero będą problemy i narzekanie. Chociaż się okaże, narazie to jest typową gówno burza i strach jak przy każdej nowej technologii.

20.06.2026 08:08
odpowiedz
premium840771775
0

Shaddaloo Wystarczy zlikwidować kasę która i tak już wystarczająco hamuje rozwój przez swoje patologie.

20.06.2026 08:07
1
odpowiedz
premium840771775
0

ccccc Uwielbiam te idiotyczne porównania do myszy 🤣 chociaż jak się tak lubimy porównywać to ewidentnie wychodzi że jesteśmy głupsi niż te myszy jeśli mamy tak samo skończyć w przypadku braku stresu np. ja osobiście nie lubię się stresować i jestem bardziej efektywny i w ogóle lepiej mi się żyje społecznie bez tego czynnika.

20.06.2026 08:04
odpowiedz
premium840771775
0

baltazar1908 Nie martw się ,te lepiej płatne ,szczególnie mengagerskie ( i to te wyższe)stanowiska też a.i przejmie ,i wydaje mi się że z pożytkiem bo tam okrutna niekompetencja i ego się szerzy. A.i na szczęście to wypleni. Zresztą wiele inżynierskich zawodów też wypleni. Poza tym firmy chcąc zarobić ,dostosują swoje ceny, będą zmuszone . A samo a.i dopiero raczkuje.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl