baltazar1908 I to jest czasem ironia,bo ja mam małą firmę ,ale musse czasem współpracować z tymi dużymi i to jak niektórzy prezesi, menadżerowie wyższego szczebla "wyżej srają, niż dupę mają" przechodzi ludzkie pojęcie. I szczerze , jestem w 100% przekonany że A.I , wykonywaloby robotę takich delikwentów znacznie lepiej. Oczywiście nie wszyscy tacy ludzie to mendy,ale sporo.