Nawet tzw fachowiec, komu będzie sprzedawał swoje usługi?
Chyba że hydraulik będzie obsługiwał rynek indyjski, to tak, jedyna nadzieja.
Bo to nie jest tak że jak utną nogę to będziemy iść dalej tylko połowę wolniej
Jak się straci nogę to nie można iść wcale
Nowy wspaniały świat, tłuste koty to się będą złotem podcierać, a, reszta, beznadzieja, rozpacz, smutek, bezsens, czarnosc
Inwigilacji (przykłady to Orange, Castorama, Biedronka)
Zabijania marzeń, bo po co szkoła, studia jak i tak nigdzie roboty nie będzie
Z obrazu medialnego wynika że AI to piekło na ziemi dla 95 procent ludzi. Wyobraźcie sobie życie w świecie ze świadomością JESTEM ZBĘDNY ale to mały pikuś
Powiedzcie dzieciom swoim BĘDZIECIE ZBĘDNE wasze ambicje włóżcie sobie w buty
AI przedstawienie jest jako narzędzie do mega transferu pieniędzy od biednych do bogatych (zastąpienie ludzi to zysk dka korpo, a koszt dla społeczeństwa i to koszt tak ogromny, że nie ma państwa które to dźwignie, kilkadziesiąt procent ludzi zastępujemy, to po co biura, ekspresy do kawy, biurka, wykładziny, konserwator, recepcja itd)
Skoro tak piszesz to czemu minister oświaty z premierem nie wygloszą orędzia w każdym kanale tv, do młodzieży
AI zmiata was z planszy
Studia ekonomiczne, prawnicze, wszelkie nauki humanistyczne nie dadzą wam pracy.
Od jutra dajcie sobie spokój ze studiami.
Szkoda waszego czasu, nie będziemy was na minę bezsensu i bezrobocia wsadzać.
To jest bardzo poważna sprawa.