Nie wiem o co te ehy i ahy i jeszcze zdobycie GOTY. Gra rozwleczona do granic możliwości, graficznie też nie robi szału (może dlatego że ogrywane na ps5 pro), system walki przebajerowany z mnóstwem migających quicktime. Muzyka niemiłosiernie wkurzająca, może dlatego, że to klimaty francuskie a oni mają je jakieś dziwne tak samo jak ich wyniosła kultura i ten kluskowaty język.
Przeszedłem i sprzedałem. Bardziej porywająca jest gra w gwinta w Wieśku niż ta pseudo indie gra.
Co ty pierdzielisz za jakieś kacapoły! Zrób sobie UV karty i masz tę samą wydajność a niższe temperatury.
Nie po to kupuje karte za 5k czy za 15k żeby detale obniżać
To niech developerzy ustalą normalne ceny gier na poziomie 150 - 200 PLN to będzie można kupować częściej, a nie wypi****ą ceny po 300 - 400 czy nawet 800 PLN. Po prostu chcą się nachapać naszym kosztem. Jak mam do wyboru kupić tę samą grę za 150 nową zafoliowaną w sklepie a w PSN za 299 to masz odpowiedź dlaczego ludzie wolą fizyczne wydania.
Dlaczego mam niby nie kupić gry po 1,5 roku od premiery? Dlaczego mam nieodsprzedać gry którą ukończyłem? Co z ludźmi którzy dopiero kupili konsolę i chcą np kupić GoW-a czy inny starszy tytuł którego już oficjalnie nie ma w dystrybucji?
Nauczcie się że kupując fizyczną kopię gry mam ją na własność i mogę grać kiedy chce, natomiast w cyfrowych edycjach nabywasz tylko prawo do gry a nie posiadania jej.
Więc skończ p***ć że fanboje, janusze się do tego przyczyniają.
Prawda jest taka, że skosiaków w SONY odkleiło totalnie i robią się jak Apple. Dać cenę 4 tys., z samego prosiaka to już przegięcie. Niedługo będzie trzeba abonament wykupić żeby drugiego pada podłączyć.
Mieszkańcy Sparty (państwa) to Spartanin i Spartanka, zbiorowość nazywamy słowem Spartanie. Istnieje wyraz spartiata, który oznacza pełnoprawnego obywatela starożytnej Sparty. Piszemy go od litery małej szanowny redaktorze
Znając januszy z apple za 120Hz trzeba będzie dopłacić 2/3 wartości słuchawki to odblokują
Tylko pozazdrościć. Marka GT wieczna beta i mikropłatności. Dymanie użytkowników PS5 lvl. hard.
Jak serwują odbiorcom g..o i na siłę chcą wzbogacać kulturowo i uprawiać poprawność polityczną to niech się nie dziwią.
A co to jest za socjo-wytwór? Pierwsze słyszę... Powinniście promować kanały Linus'a, Daniel Rakowieckiego, Wielkiego elektronika aka SPOX, ARHN, a nie jakąś patusiarnię.
Wyjdzie Forza Motorsport 8 i zmiecie tą pseudo ścigałkę z powierzchni.
Odpaliłem, grałem 30 minut - podziękuję. Wolę FH5 i Motorsport 7. Jeszcze mikropłatności...