Jeżeli nie naprawią pracy kamery i ogólnie sterowania to nie zagram w to gónwo. Sacred 1 był fenomenalny i to jego powinni odnowić. Dwójka to dno.
Ta gra jest niegrywalna. Totalne gónwo. Zdecydowanie nie polecam. Za dużo minusów by się rozpisywać. Polecam trzymać się od tego szajsu jak najdalej.
Dobra gra, z nawet ciekawą fabułą. Niestety dziś graficznie.... może boleć.
Tak czy siak polecam. Fajny Hack&Slash.
Dobra gra, fajne strzelanie, fajne wspinanie. Jednie quick time eventy zupełnie niepotrzebne. Polecam!
Fajna, świetna na wieczorki po pracy. Ładna grafika, model jazdy całkiem spoko. Na kierownicy gra się wspaniale. Niestety po jakimś czasie nudzi, ale miesiąc przerwy i można znowu wrócić na trasę. Polecam!
Gra ma swoje wady, ale pomimo to jest niesamowita i wciągająca.
+ Dubbing
+ fabuła
+ Duża ilość zadań pobocznych
+ Postacie zapadające w pamięć
+ Gra nie prowadzi za rączkę
- Grafika już trochę za mocno się postarzała
- Dużo bugów np. Utkłem w schodach
- Mechanika walki (nigdy jej nie lubiłem)
Jedi1990pl Voice-acting to akurat kwestia gustu, ja np uważam ten nowy za dużo lepszy.
Rumcykcyk Ocena, to prywatne zdanie każdego gracza, więc ma prawo ocenić grę jak mu się podoba
Ocena 9.0 jak najbardziej zasłużona.
Dobra historia
Świetny protagonista
Dobrze zrealizowany dubbing
Grafika mocno się zestarzała, ale jak się przymknie jedno oko i zamknie drugie to się da.
Fatalne sterowanie, ale również można przywyknąć
7,5/10
Dobra gierka, z ciekawą historią, choć niestety bardzo krótką, całkiem spoko system walki, ładna grafika. Bardzo ładne lokacje do zwiedzania. 8/10.
Gra się całkiem przyjemnie, grafika ładna. Fabularnie znośna. Przyzwoity tytuł z kilkoma małymi wadami. Przeciwnicy to jakaś kpina, zwierzęta czasami wcale nie atakują. Każdy nowy poziom to błysk niczym w World of Warcraft... cóż gra nie daje zapomnieć że to ciągle jest animus. Daję mocne 7/10. Mimo wszystko polecam!
Dotychczas nie grałem wcale w gry mobilne, ale kolego polecił mi właśnie fate-a.
Bardzo dobra fabuła jak na grę mobilną. Ciągłe aktualizacje dodające nowe sługi. Eventy świąteczne, wakacyjne itd. Element losowy przy otwieraniu paczek kart.
Naprawdę dobra grafika jak na grę mobilną. Brak sklepu który ciągle tylko wymaga od nas gotówki, nie ma akcji typu chcesz rozwinąć postać czekaj 300 lat, albo zapłać hajs. Co prawda gra wymaga nieco farmienia, ale można to ogarnąć. Polecam!
Co za chłam! Ta gra to totalne g...o. Grafika jak na PSX. Płasko jak na stole, tylko trzy drzewa na krzyż powstawiane to tu to tam i same grupki mobków do bicia. Gra tak słaba że nawet nie będę się bardziej rozpisywał na temat tej abominacji.
Nie polecam 1/10.
Świetne klikadło na długie zimowe wieczory. Dobra fabuła, ciekawe postacie. Polecam!
Moim zdaniem najlepsza gra typu moba jaka jest na rynku.
No, ale ja jestem tylko casualem.
Zrezygnowanie z itemków i exp drużynowy to mistrzostwo.
Nikt nie pisze Ci co chwile na czacie że masz przestać mu zabierać kill-e.
Gra oficjalnie straciła wsparcie dla E-sportu... guzik mnie to obchodzi!!!
Dobra gra. Polecam!
(Usunięcie Lola to jedna z najlepszych decyzji mojego zmarnowanego życia)
Wszystko zrobione podobnie jak w trylogii tyle tylko że:
Główny bohater tak ciekawy że nawet nie pamiętam jak ten wacuś się nazywa
Towarzysze jacyś tacy drewniani... nie wiem jak to inaczej nazwać
Fabuła słaba latasz tylko jak pajac od planety do planety i " majtasz wajchami"
Mnóstwo zadań śmieciowych w stylu wykryliśmy anomalię teraz zasuwaj na drugi koniec mapy i zeskanuj kamień...
Gra przeciętna jeżeli nie powiedzieć słaba... 6/10 (Tylko za całkiem ładną grafikę)
Mistrzostwo. Ostatnia część epickiej przygody. Niesamowita, wciągająca fabuła. Broń z której świetnie się strzela. Towarzysze którzy na zawsze zapadną w pamięć.
12/10. Polecam
Druga odsłona to tylko kolejna przygoda w której warto się zanurzyć. Świetna fabuła, wspaniali towarzysze, zmieniony system strzelania tylko na plus. Epicka ostatnia misja, którą możemy przegrać. (Nie zdarza się to często). Jedyny minus to trochę upierdliwe skanowanie planet. 9/10. Polecam
Powiem szczerze że miałem opory co do tej gry. Znajomi się zachwycali, a mnie jakoś nie mogło do niej przekonać. Do czasu... spróbowałem, mówię dam radę jak będzie kiepska to najwyżej przerwę w połowie... a rok później... przeszedłem grę 8 razy! Słaby prolog, ale po nim zaczyna się prawdziwa przygoda, świetni towarzysze, jeszcze lepsza fabuła, dobra muzyka. Gra okazała się niesamowita. Polecam.
Totalny syf. Jedyne co broni tą grę to całkiem dobra fabuła.
Animacje postaci - Tragedia (łotrzyk w szczególności)
Lokacje - Powtarzalne jak na PS2. Kilka Lokacji i jedyne co się zmienia to przeciwnicy i wejście którym do niej wchodzimy - Tragedia
Towarzysze - Tragedia (nie polubiłem absolutnie nikogo)
Rozwój postaci - strasznie uproszczony względem 1 a przez to dużo gorszy.
Generalnie 2/10, ale ponieważ fabuła się broni to dam... 5.5
Zdecydowanie najlepsza część Dragon Age, choć i ona ma swoje wady.
Wspaniali towarzysze, niesamowity klimat. Inny początek dla każdej postaci coś wspaniałego. Genialna muzyka no i można mieć psiaka. Polski dubbing zrobiony świetnie i na duży plus. Fabuła dobra choć przewidywalna. Niestety główny bohater to nie mowa, wybieramy kwestie dialogowe owszem, ale tylko słyszymy odpowiedź na pytanie które nie zostało naprawdę zadane, szkoda. Gra mimo wszystko epicka i zdecydowanie polecam, jak dla mnie 10/10.
Dobra gra, ciekawa fabuła, ciekawi towarzysze. Epickie walki z tytułowymi smokami. (nie widziałem jeszcze nigdzie indziej tak dobrej walki ze smokami) Całkiem ładna grafika choć czasami rozmazana (głównie tekstura skał). Trzeba się przyzwyczaić że postać nie atakuje sama i trzeba klikać, a jeden klik jeden cios to trochę dziwne rozwiązanie, ale po 2-3 godzinach gry już się nawet o tym nie myśli. Bardzo dobra gra. Polecam.
Grałem w jedynkę i była świetna. Dwójka niestety już nie..
Odrzuciło mnie od niej głównie sterowanie, strasznie nie intuicyjne, a obracanie kamerą to już tragedia. Interfejs mało czytelny. Szkoda bo tak wiele oczekiwałem swego czasu od tej gry... Porażka. Zdecydowanie odradzam.
Gra jest świetna, o wiele lepsza niż jakieś tam Diablo III. Fajne zadania (jak na grę Diablo podobną). Fajowy klimat dużo lepszy niż: Ten czerwony rogacz znowu się uwolnił tylko ty możesz nam pomóc... ble ble ble... Bossowie i przeciwnicy zróżnicowani i naprawdę ciekawi. Co jakiś czas można spotkać bajarza który opowie nam w skrócie jakiś mit. Klasa postaci określona na podstawie specjalizacji które wybraliśmy, a wybrać możemy dwie z 8? 9? teraz nie pamiętam dokładnie, tak czy siak jest w czym wybierać. Polecam!
Dobra gra! Była kiedyś...
Dużym plusem jest shop który oferuje tylko kosmetykę.
Fajne unikalne rasy, a nie znowu ludzie, elfy, krasnoludy i jakieś trolle czy inne nieumarłe
Aktywny unik też jest ciekawym pomysłem.
Niestety gra ma dość poważny problem... słaby end-game, słabe nagrody za starania
Można pograć od czasu do czasu.
Gry nie przeszedłem, ale dobrze się bawiłem. Fajny świat, z jednej strony topory i magia a z drugiej karabin plazmowy cudo. Mam nadzieje że kiedyś wyjdzie część 2 i że do tego czasu zagram raz jeszcze i tym razem przejdę tę grę. Polecam!
Gra bardzo dobra, nie tak dobra jak UT z 99, ale wciąż daje rade. Dużo fajnych i ciekawych trybów, pomimo już 12 lat na rynku wciąż wygląda dobrze i wciąż można pograć bez problemu na multi. Jedyny problem to przeniesienie gry na steama. Wcześniej miałem wersję PL, a steam takowej nie oferuje i teraz jak instaluję na nowo to mam już tylko po Eng. Dlaczego... ja się pytam... dlaczego? Głupota steam-a, ale na szczęście ta gra nie wymaga matury rozszerzonej z angielskiego. Polecam!
World of Warcraft oceniam jako całość a nie jako pojedynczy dodatek. Cała seria miała swoje wzloty i upadki. Mimo wszystko gra się dobrze. Jak się komuś dodatek nie podoba to może wrócić później, przecież nikt nikogo nie zmusza do grania.
hm... Symulator umierania. Pograłem i przeszedłem całe. W większości przypadków gra daje ogromne uczucie zadowolenia z kolejnych pokonanych bossów. Wiem że dla wielu sposób podania fabuły (a w zasadzie jego brak) jest plusem, dla mnie to jednak olbrzymi minus. No a sterowanie Klawiatura + Mysz = Tragedia, Pad = Spoko, damy rade. Pod koniec gry odniosłem wrażenie że gra była kończona na szybko. Lokacje jakby brzydsze, przeciwnicy to skopiowani wcześniejsi bossowie. Gra dobra choć nie wybitna... mimo wszystko polecam.
Przyznam że jako fan Warhammera fantasy nie potrafię ocenić tej gry w pełni obiektywnie. Jedyny Total War w jaki wcześniej grałem to Medieval II, który mega mi się spodobał, wielkie bitwy, oblężenia miast i zarządzanie ekonomią, a teraz to wszystko w moim ulubionym świecie fantasy... zakochałem się i tyle...
Szkoda tylko że dużo naprawdę fajnych frakcji to dość drogie DLC. Tryb Imperia śmiertelnych pozamiatał. Polecam!
Przyznam że jako fan Warhammera fantasy nie potrafię ocenić tej gry w pełni obiektywnie. Jedyny Total War w jaki wcześniej grałem to Medieval II, który mega mi się spodobał, wielkie bitwy, oblężenia miast i zarządzanie ekonomią, a teraz to wszystko w moim ulubionym świecie fantasy... zakochałem się i tyle...
Szkoda tylko że dużo naprawdę fajnych frakcji to dość drogie DLC.
Zagrałem, przeszedłem (DLC również). Gra jest genialna. Dużo różnorodnych zadań, oczywiście, są zadania typu idź i znajdź skrzynię w lesie idź i znajdź skrzynię na dnie rzeki, ale tak duży świat czymś trzeba było uzupełnić. Nikt też nie każe nam tego wszystkiego robić (ważne są zadania fabularne). Szkoda tylko że nie można np. ugotować surowego mięsa, tylko Geralt wcina je na surowo. (wiem że mutant, ale kubki smakowe chyba jeszcze ma co nie?). Polecam!
Gra ciekawa. Nie sądziłem że mnie wciągnie, ale jednak to klikadło ma w sobie coś fajnego. Muzyka słaba, ale można wyłączyć i w tle zapodać coś swojego i wtedy jest baja. Chodzi dobrze, bez zacięć (mała ścinka gdy gra robi autosave, ale to normalne).
Pograłem i się zawiodłem. Postacie dziwne, zmieniony system w stosunku do dwójki to zupełnie nie trafiony pomysł. Fabuła nie zachwyca (choć nie skończyłem tego chłamu) Grając miałem wrażenie że gram w zupełnie inny tytuł. Słabo. Nie polecam!
Nie rozumiem skąd tak niska ocena. Bugów nie uświadczyłem, grafika całkiem spoko, gra się tak samo dobrze jak w pierwowzór.