Gry naruto to totalna porazka. Kupilem najnowsza czesc te naruto x boruto i okazalo sie ze gra nie jest ani jak dragonball, ani inna bijatyka. pokroju mortala,tekkena itd. Gra polega na naciskaniu 2 klawiszy do ataku i wszelakie kombinacje i kombosy robia sie same. Gra wlasciwie przechodzi sie tez sama, wystarczy bezmyslnie smashowac przyciski i testujac to robilem to nawet bez patrzebia na gre...