Jak to nie przecież w 2018 dali informacje, że prace nad sequelem New collossus trwają...
1.The Lat of Us Part II - zdecydowanie mój faworyt. Wycisnął co się dało z ps 4 w dodatku dał Nam wielka dawkę emocji jakiekolwiek by one nie były. Jakość techniczna muzyczna absolutny majstersztyk.
2. Ori and the Will of the Wisps - Czekałem na kontynuacje z wypiekami, wkońcu jedynka była oszałamiająco dobra to moje oczekiwania jednak sprowadzały się do tego aby nic nie poszło źle...Dostaliśmy jednak dużą dawkę tego samego z paroma dodatkami i sprawdziło się to znakomicie.
3.Doom Eternal - Oldsql Part II. Gra bardziej dopakowana niż odświeżona z 2016 kolejna część krwawej rzezi na marsie. Jest krwawo szybko i soczyście
Ogółem był to przyzwoity rok pod względem zaserwowanych dzieł. Sporo jeszcze nie ograłem, ale wszystko w swoim czasie.
Dużo osób wjeżdża na graczy konsolowych, podśmiewując się w stylu "dziękuję za testowanie wersji beta" że "będzie chodziło w 30fps'ach" tak szczerze jest to żenujące....
Jako, że jestem wielkim fanem mitologii Cthulhu... Dzieł Lovecrafta oraz atmosfery grozy to czekam z niecierpliwością na Call of Cthulhu i liczę, że gra dostarczy nam niezapomnianej drogi przez podróż w którą nikt by się nie odważył zapuszczać i przez którą w formie refleksji oraz napięcia nie będzie można zmrużyć oka... Po jak dla mnie udanym Dark corners of the earth czekam na równie udaną co klimatyczną grę w tym uniwersum. Trzymam kciuki aby właśnie tak się stało :)
Widzę grałeś już czyż tak? Może podzielisz się z nami wrażeniami bowiem beznadziejne mogą być pączki ze stoiska w Auchanie.
We Happy Few:
Jest klimat.
Jest creppy.
Jest mrok...
...a zarazem szczęście...
...wyparte nieszczęście...
...wyparte uczucia...
...zanik rzeczywistości...oraz doza szaleństwa...
..trochę Bioshocka...lecz go również brak...
chciałbym się zadłużyć...oraz odurzyć ów specyfikiem...przy użyciu mojej PS 4.....
Obudziłem się tej nocy...cały mokry od potu...strach jakiego zaznałem mroził krew w mych żyłach, trząsłem się cały, me źrenice były powiększone.... Przed paroma chwilami przemierzałem Fortecę Sen'a w poszukiwaniu sensu istnienia, w doszukiwaniu prawdy... dzierżyłem swój wierny miecz... Ku mej przestrodze nie obyło się bez przeciwności... Gonili mnie jaszczuro-człeki... by potem o mały włos nie stać się papką od pułapki w postaci kuli.... lecz to co się zdarzyło na samym szczycie fortecy.... Ten wielki strażnik.. już na samą myśl dostaję kolejne dawki nie niknących dreszczy... Topór którym wywijał.. o mało mnie nie skrócił o głowę.... lecz.. lecz nie wiem czy to sen... Czy aby na pewno obudziłem się na łóżku.... A może to było jednak ognisko.... Nie mniej chciałbym dalej kontynuować swoją drogę w poszukiwaniu wraz z protagonistą Dark Souls swojej drogi do prawdy.... Dlatego najbardziej w tym miesiącu chciałbym wejść w posiadanie egzemplarza Dark Souls: Remastered w wersji na moją konsolę Playstation 4 :)
Wolfenstein II New Colossus:The diaries of agent silent death jest dodatkiem na który z pewnoscią czekam... Po swietnej podstawce łykné każdy dodatek do tej znakomitej produkcji której to jestem wielkim fanem.
Gry roku 2015:
1.Wiedźmin III: Dziki Gon- Ta gra była grą na którą czekałem zaraz po tym jak ukończyłem jej drugą część. Jej budowa gameplay'u eksploracji i rzecz jasna fabuły przyciągnęła mnie na długie godziny w trakcie których bawiłem się przednio i dodając do tego niesamowita oprawę wizualną czynią iż właśnie tę produkcje wybrałem jako pierwszego faworyta.
2.Metal Gear Solid V: Phantom Pain- Pisząc szczerze z grami z serii MGS Hideo Kojimy zetknąłem się niedawno. Grając w nie doszukałem się wspaniałego geniuszu twórcy który to na swoim koncie ma bardzo mocne pozycje ze świetnymi momentami i choć część MGS o podtytule Snake Eater jest dla mnie najlepszą odsłoną tak po zagraniu i ukończeniu części V-tej cenię ją wysoko brawo dla Kojimy i szkoda że trzeci rozdział nie doczekał się realizacji.
3.Fallout 4 - Ta gra fakt jest rozczarowaniem i nie jest takim produktem który by był choć bliżej doskonałości jednakże eksploracja 'Wspólnoty', crafting oraz gameplay po prostu robi swoje dlaczego tutaj to wybrałem tę pozycję.Pozdrawiam :)
Quintix@ wybacz ale takiego prymitywa jak Ty jeszcze nie widziałem na Gol'u.
Hmm z chęcią bym zagrał,ja tam do Pana Jordana nic nie mam spoko koleś :)
Dzięki :) , to nie wiem po co jest taka niby okładka u góry oraz w niektórych sklepach.
Witam , chciałbym się zapytać odnośnie usług czy ta gra jest w steam i gfwl czy też w samym live ? Pozdrawiam.
O widzę coś jest z Czewy xD Wiesiek w sumie się opłaca , gdybym go nie posiadał to może i bym się skusił. Pozdrawiam:)
Gra naprawdę warta polecenia , co tu dużo mówić questy ciekawe eksploracja świata moim zdaniem przysparza dużo frajdy , system walki też niczego sobie jak narazie mam dopiero 20lvl lecz uwaliłem 4 smoki które zajebiście się zabija , epicki klimat przykuwa do pc/konsol :)
Gra jest konkretna , jak do tej pory trzyma klimat Batmana , osobiście polecam :D
Witam , chciałbym się upewnić czy jest to pod games for windows live ?? Pozdrawiam fanów gier Lego :D
Witam , chciałbym się upewnić , ta gra jest pod games for windows live czy pod steam czy pod jedno i drugie ??
Znowu najprawdopodobniej będą , że tak napiszę odświeżać miasto powstałe już dość dawno . Myślę iż Rockstar powinien wziąć się za zrobienie nowego miasta , a nie powtarzania tych paru miast . Co do samej gry to niech już nie pajacują z tymi zabezpieczeniami i skopaną synchronizacją na Pc bowiem był to jeden z wielu argumentów z których można było zaniżyć ocenę z gry . Co do samej rozgrywki to oby nie ograniczali się z możliwościami jakie były w poprzedniej odsłonie skąpe względem "San Andreas" podczas której gry nie mogłem się oderwać przez parę godzin spędzonych przy Pc.
up@ A od kiedy ps3 ma procesor czterordzeniowy quad amd phenom II x4 840 am3 4 x 3,2ghz 4gb ram'u karte graf ati radeon hd 3000 , wejdź sobie na wersje Pc i zadawaj takie pytania ;) , lecz raczej pójdzie ci na takim Pc .
ahahahahahhaa rozwaliłeś mnie , ja tylko stwierdzam fakty , nie musiałeś brać sobie tego tak głęboko do serca ;p
Mnie tam się gra podoba i nigdy NIGDY nie zraża mnie jakaś recenzja , po prostu muszę w tą gre zagrać i dopiero potem oceniam jaka jest , lecz to jest tylko moje zdanie .
Dokładnie kupcie konsole polecam ;p , PC są do internetu , a konsole do grania . Ahoi
"DM Mafia" pfff a czego oczekiwałeś po tej grze obszernej przygodówki która będzię trwać około 10h ze zniszczeniami i grafiką Crysis'ową phi , po za tym od tego trzeba zacząć czy wogóle grałeś czy oceniasz poprzez screeny , bowiem moim zdaniem gra jest niezła i nie zasługuje na 2/10 , tylko przynajmniej na 7/10 , a po za tym to pozdrawiam fanów Harry'ego .
Gra jak dla mnie jest zajebista , jedna z lepszych w jakie grałem , i to jeszcze Polska . Pozdro dla fanów xd
Gra jest dość prosta lecz poradnik i tak się przydaje choćby dla odnalezienia wszystkiego lub dla super strzałów . ;pp
@Arbor jesteś jedną z małego grona osób co wypowiedziała się na GOL'u z sensem :))
No bez jaj moim zdaniem jedna z lepszych gier o Harry'm ja daje tej grze 8/10 bowiem przypadła mi do gustu "SIEDZE" sam jesteś "dałn" a nowe powieści o Harry'm już nie są dla dzieci moim zdaniem .
Mi przypadła ona do gustu fabuła moim zdaniem jest całkiem dobra dość błędów w niej jest ,ale jak dla mnie ocena to 75%.
Do tej gilotyny na 2 screenie włożył bym głowę tego kto wymyślił serie The Sims .
Jak zwykle dyskryminacja PC na pewno wyjdzie na święta heh @RedCrow zgadzam się ;)
Fajna gra polecam jak na swoją cenę (kupiłem za 20zł) gra się bardzo przyzwoicie ze wciągającym trybem multiplayer ;)
ps3nike nie podoba ci się masz swoje zdanie lecz wiele osób w gry z serii lego gra nawet buyś się zdziwił ...Pozdrawiam fanów gier z serii Lego :)
Mam pytanie ile zajmuje przejście gry na normalnym poziomie z góry dzięki za odpowiedź .
Jak by gry nie były tak drogie jak są producenci by więcej zarobili ponieważ więcej osób by kupiło to się tyczy gier od 100zł w górę 100 to jeszcze ale np. 150 180 kto to kupi ??
''Kamellot" to co tutaj widać to tylko ujawnione kawałki które będą się znajdować w owej grze wszystkich kawałków ma być podobno 90 (najwięcej w całej serii) i oby były dobre jak te tutaj przedstawione heh już zacieram ręce . Pozdrawiam ;)
MMMM Black Sabbath w tle ta nędzna przemiana w dzika przy końcu spieprzyła troszkę ale ogólnie gra dobrze się zapowiada ;)
Moim zdaniem owy dodatek ma lepszy klimat niż w The Ballad Of Gay Tony i jeszcze ta Metal'owa nuta :)
Przykro mi z powodu rozbicia się tego samolotu . Osobiście nie tolerowałem Śp. Lecha Kaczyńskiego (ehh nie do uwierzenia , że go już nie ma ) , ale hołd oddać mu trzeba z resztą nie tylko jemu ale całej załodze jaką mieścił samolot . Naprawde żal mi tych osób . Prezydent tak bardzo chciał się udać do Katynia żeby złożyć hołd , a sam znalazł się na ich miejscu i jemu hołd składają . Jakie życie jest przewrotne...[*]
Witam chciałbym się spytać czy to normalne że w poziomie frontain(coś tam) znikają mi prawie wszystkie bronie zostaje tylko wiertło urządzenie do hakowania i kamer czy to normalne ??
To Dark Void ma na pewno tą usługę?? Jeśli tak to jest to jedyny powód dla którego kupić tą gre ;)
Nareszcie się doczekaliśmy hehe cóż nie zawsze świętego Jana heh tak czy inaczej gratuluje zwycięzcą !!!
Ps. " kokodżambo " co-op'u raczej nie będzie z tego co wiem na ten temat.
Ehhh jedynka była świetna , ostatnio przypomniałem sobie ją i muszę przyznać ,że nadal miażdży .Jeszcze mało dni do premiery ja za cholerę nie mogę się doczekać tak bardzo mam ochotę w to zagrać ,że hey. Pozdrawiam :)