Jestem fanem Beksińskiego i widziałem jego prawie wszystkie prace (jest ich tysiące) i ograłem to Demo - nawiązań do prac artysty jest dużo ale też coś od siebie dodali - pełniak będzie pewnie niezły, UE5 też tu robotę robi, ogólnie to totalnie więcej niż w takim The Medium jeśli chodzi o ilość wzorowanych obrazów.
Gierka miała świetny klimat, chciało się grać - ale przy którejś misji wymiękłem, no było to tak koszmarnie trudne że nie dałem rady, mało czasu na rozwój swojego wojska a wojsk nieprzyjaciela nadciągały absurdalne ilości :)
Niesamowity klimat tej gierki, grałem lata temu, level design to mistrzostwo, możemy być dumni że nasi już tyle lat temu taką perełkę stworzyli.
Duży? ja mam 40" 21:9 IPS - innocn 40C1R 3440x1440 144hz, dałem za niego 2k i jest wypas a już mi się wydaje "normalny" jeśli chodzi o wielkość to 30" przy nim to maliznota :)
Nie no, już sam ryj Venoma nadaje się do oglądania przez dzieci - jak najbardziej.
Są już drukarki 3d które dodatkowo malują figurki prawie idealnie, żadnej ręcznej roboty już nie ma i nie ma się co podniecać że to jakiś kunszt.
Jedyne czym ta gra przyciąga to D&D w nazwie, okropne lokacje, zero klimatu wszystko zbudowane z ociosanych pali, jest w game passie ale nawet mi się nie chce ściągać i testować.
Bez singla to nie jest nawet jedna gra ... ale oczywiście firma dba żeby wciskać ludziom że jak nie ma singla to singiel się będzie w niej świetnie bawił ... tiaa
No dokładnie - zainstalowałem bo jest teraz w gamepassie, włączyłem sobie poziom "opowieść" czyli najłatwiejszy no i ... pierwsza misja strategiczna i to jest koszmar myślałem że pogram na luzie a tu miliony przeciwników i tylko padam zero balansu.
Miałem odłożone 9999zł na Passata 1.9 TDI 180kkm przebiegu po dziadku z niemiec, kupiłem RTX 3090.
Dziewczynie powiedziałem że starego Fiata połatamy i nie ma sensu zmieniać auta.
Polecam ograć na modach poprawiających rozgrywkę interfejs itd no i oczywiście grafikę.
Epicka przygoda którą w dniu premiery nie było mi dane przeżyć bo kosiła mi kompa :) po latach wróciłem i nie żałuję - dodatek też fantastyczny.
Jak mogli tak źle wpasować taki beznadziejny cień, ewidentnie widać że kosmonauta został wklejony na "koniec" cień powinien pokrywać ciało kosmonauty choć trochę - ale lipa
Wolfenstein YB ma także fajnie zaimplemntowany DLSS, grałem na 43" 4k RTX 2070 Super i efekty były świetne.

Przecież ten boss z DB to jakiś leszcz, jak on nie ma startu do bossa z Asura's Wrath, który jest większy od PLANETY
Mi też 2 najbardziej podeszła, ukończyłem ją z przyjemnością - 3 już była gorsza ale fajnie się wyzwalało miejscowości na wingsuicie, jedynke mam ale strasznie się zestarzała, 4 podobno tragiczna optymalizacja i woda beznadziejna, ale sprawdze z ciekawości.
Zgadzam się, 3ka była mega klimatyczna, szkoda że zrezygnowali z open world, fajnie się podjeżdżało pod określone miejscówki i planowało atak.
Dadzą jakąś gierke pokroju CS 1.6 i "obiecywaliśmy 120fps to macie" tak to działa, wymagające tytuły jak będą w 4k i 60fps to już bedzie sukces.
Demko śmiga mi w 4k na GTX 980 oraz i5 4690k na średnich + mssa x2 przeważnie jest 60fps, wygląda ok jak na swoje lata - klimat jest i pełny dubbing PL też.
Warto było wziąść preorder za 29zł, czekam do 24go.
Ten Robo Climax wygląda całkiem ok, ciekawy pomysł i wykonanie nie najgorsze jeśli chodzi o efekty.
Gram już chwilę w to i faktycznie za "mocno" czasami się robi :) po prostu wolałbym więcej akcji w "rzeczywistości" , no ale twórcy starają się zaskakiwać i faktycznie te zwidy są dość róznorodne.
Samo uniwersum tj PRL w cyber punku ma super potencjał i chętnie bym coś takiego jeszcze zobaczył.
Naprawdę dbałość o detale powala w tej grze, pieczołowicie wykonane pokoje, materiały z jakich są wykonane elementy takie jak zabawki i cała reszta są bardzo dobrze odwzorowane no może nie wszędzie ale widać że robione nie na odwal.
I zapomniałem ... taka gra za darmo :)
Dobry dodatek, dubbing PL w porządku, zwłaszcza głos głównej bohaterki, samej końcówki spodziewałem się bardziej spektakularnej - ogólnie warto zagrać.
Fajna ale krótka - powinno być ze 2 misje więcej (conajmniej).
Dałem 50zł, myślę że to rozsądna cena za to co gra oferuje.
Genialna - tyle zawartości to mało gdzie znajdziemy, ciekawe lokacje, mafia town i ta kraina w chmurkach SUPER!
Muzyka mega!
Na początku prawie zrezygnowałem z gry ale dałem jej szansę, w sumie nawet wciąga, przemierzanie zalanego miasta sprawia frajdę jest nawet klimatycznie - można zagrać.
To świetna wiadomość, bardzo fajna seria z niekrępującą rozgrywką i klimatem fimów klasy B, wybuchy itd.
Dobre żeby się odstresować - cieszy że nie próbują udawać że ta gra to coś więcej, rozwałka i tyle i tak ma być.
Potwór idzie 50 metrów żeby nawrócić przed tym gościem i babką bo stoją nieruchomo i starają się nie ruszać i nie wydawać dzwięków.
Pod koniec gameplayu idzie z tą szczekaczką na plecach która wydaje multum decybeli - potwory go nie ruszają :)
Ogólnie fajnie to wygląda :)

Wziąłem się za tą gre po latach i ... nie mogę się oderwać :)
Wersja Steam Fortunes edition, 1440p, do tego Reshade + sweet fx i Afryka zachwyca.
Oryginalnie to kolory są kiepskie - za brązowe wszystko ale trochę zabawy i świat FC2 staje się urzekający.
Fajna gra z serii lego, grałem w kilka części - ta jest najlepsza, tego chciałem zawsze - otwartego świata, dobry humor i cut-sceny.
Tylko po co w Bayonecie PL, tam są takie akcje że i tak nie zrozumiesz :) ukończyłem ją na PC i polecam ... co tam się wyrabia :P
Ukończyłem:
Baldurs Gate I + dodatek
Baldur Gate II + dodatek
Icewind Dale I
Icewind Dale II
Planscape torment
Pillars jest dla mnie robotą doświadczonych ludzi, grałem niedawno w Divinity Original Sin i jednak Pillars pokazuje jak to powinno wyglądać, oczywiście Divinity to dobra gra ale jednak klimat to po prostu inna bajka ...
Te projekty lokacji bardzo dobrze wykonane, muzyka, dźwięki itd to jest o wiele lepsze niż w OS moim zdaniem.
Gram w to na łatwym poziomie głównie dla klimatu i historii dlatego że w jedynce zmęczył mnie ten backtracking a tutaj z tego co widzę jest podobnie, jakby nie to to bym na normalu grał a tak te wtórne walki męczą.
Obsługa mapy w tej grze irytuje, wieczne zerkanie "gdzie jestem" bieganie tam i z powrotem.
Ogólnie podoba mi się setting świata i zachowanie postaci podczas walki, slow motion.
Grafika ładna, lokacje ciekawe, fajne zadania więc jeśli twórcy wezmą po uwagę to co się odbiorcom nie podoba to następna część będzie bardziej przemyślana i dopracowana.
Na pewno ta gra ma to "coś" i warto w dobrej cenie ją nabyć.
Podejrzewam że początkowe filmy i obrazki z gameplayu to wykonane rendery na mocnym sprzęcie na wysokich ustawieniach fotonów i kaustyki oraz podkręcony global illumination - pewnie film pokazowy się renderował z dobę, takie rzeczy nie są możliwe na dziś do odpalenia po prostu na mocnym sprzęcie i granie w czasie rzeczywistym, bo nie wyrobi .
Firmy stosują takie zagrywki żeby narobić hype na gre, żeby każdy się cieszył że sobie pogra w takiej otoczce, no i poniekąd to działa bo niektórzy jak się napalili na te początkowe filmiki to później przy premierze widzą "to samo" ale jak widać po obrazkach na początku artykułu to nie jest "to samo".

Kolejna część i kolejny krok studia w postępie technologicznym oraz gameplayowym, klimat jednak w 2giej części bardziej mi podszedł.
Ciekawe jest też to że Rico z części na część jest coraz starszy ...
Optymalizacja jest dobra - 60fps na 980tce w 1440p :)
Test kart na gamegpu.
Jango Kane - niech sobie w Ryse na full zagrają i zobaczą jak las i nexgen grafa wygląda :)
Stara wersja CE w Kingdom i wygląda to jak wygląda, klimacik w Kingdom jest ale nie róbmy z tego grafiki jakiej Świat nie widział :)
Zgadzam się - solidna produkcja, nie nudziłem się, zagadki fajne
jestem w dżungli w tej chwili, świetne projekty lokacji.

Tak u mnie wygląda Oblivion na modach
Kingdom myślę że podobnie wygląda :p

W tamtym roku przeszedłem Obliviona + dodatek na modach.
Epicka przygoda.
Ograłem go w 1440p na 27" (wersja Steam ma wsparcie dla 2k)
Wrzucam screena
Interfejs mocno wzorowany na Oblivionie, styl graficzny podobnie - co nie znaczy źle ale po ograniu Obka na modach widzę tutaj podobną gre.
Pograłem w demo na 27'' 1440p, GTX980, i5 4690k 4.4 ładnie śmiga 60fps - optymalizacja dobra jak na demo, nie miałem wcześniej styczności z tą serią.
Bardzo ładna grafika, woda zrobiła na mnie wrażenie. Można obracać 360, bohaterowie z paskami umiejętności.
Trzeba się uwijać bo wróg się szybko rozrasta, ogólnie solidna produkcja w trochę starym stylu.
Jakimś cudem nigdy nie grałem w Dooma 3, kupiłem BFG i co do jakości tej wersji to uważam że jest bardzo dobra (grałem w 1440p), niedawno ukończyłem ową gre i ... nie wiem jak oni mogli nie dać latarki w oryginale :P, parę razy wyłączałem ją w BFG żeby poczuć jak to ludzie mieli z oryginalem ( poziom frustracji 100%) co do samej gry to do połowy było fajnie pozniej trochę monotonii się wdarło - no ale klasyk zaliczony.
Można te konsolowe "ringi" wytyczajace punkty kontrolne wyłączyć? strasznie to denerwujace.
Podkręcenie i5 4690k do 4.5 (600mhz wiecej niż stock który boostoje do 3.9) + dobra karta i do 1440p 60hz dobry zestaw
Ja ogrywam właśnie WD2 na wysokich (okluzja SSBC reszta bajerów NV off) w 1440p, GTX980 i5 4690k 8GB Ram, 60fps przeważnie, czasem do 50 spadnie ale gra połatana chyba bez blokady, tak samo mam nadzieję bedzie śmigać Origins po jakimś czasie (oby zdjeli blokade)
I jeszcze ten napis ROG ... no ale sposób jest, są tacy co polecą do sklepu zobaczywszy ten wykres - smutne ale prawdziwe :(
Świetna przygodówka, pomijając optymalizacje bo ta jest kiepska to gra bardzo nadrabia klimatem, fajne te zagadki oparte na fizyce otwieranie skrzyneczek, przełączniki, mechanizmy.
Daję 7 jakby chodziło to płynnie to 8.
The Whispered World (polski) za 1,99 EUR (ok. 8 PLN), Humble Store
Właśnie to wziąłem tylko na Steamie - tam jest za 1.75 EUR
Świetna gra oby powstała kolejna część, a tytuł mogliście darować
"CI Games w opałach" po co to pisać? nie można napisać normalnie że jest patch i co wnosi?
Wygląda jakbyście się cieszyli z tych problemów - przykre
Gra dużo lepsza od WOWa dla dzieci :)
Kompik nie wyrabia? cóż poradzić to jest w końcu CryEngine, trzeba mieć coś co wyrobi.

Wykonanie snajperek lepsze niż w Sniper elite:)
Pierwsza mapa i prawie wszystkie pytajniki odkryte, czasem jest powielony schemat np kolejna wieża ale już dotarcie do środka różni się.

Gra jest ładna - wrzucam screen z ustawień wszystko low tylko obiekty na high i cienie na średnie (zmieniłem by szybciej działało) no i bez tego ziarna co robi potężną robote, zresztą widać że to silnik Crysis, często się to uwydatnia.
Wole to za 9 dyszek niż Androbiede za 160 :) .
Textury w 2k też są nieraz mega przygotowane.
Hej
Te parametry z linku dodałem dodatkowo na samym końcu w tym pliku "game.cfg"
Między ustawieniami low a vhigh nie ma takich wielkich różnic
Tutaj porównanie
https://www.youtube.com/watch?v=0vUDSg6LP_s
Ja mam monitor 27" 1440p nie próbowałem w FHD, ale fakt mogło by to działać lepiej ale tragedii nie ma myślę że po aktualizacjach to naprawią, textury w 2k są przygotowane bardzo porządnie i nieraz jest na czym oko zawiesić ale też zdarzają się rozmyte - bawie się świetnie ale jakbym poczekał na łatki to bym pewnie jeszcze pare FPS ugrał ale nie chce mi się czekać :P

Odkrywanie pytajników w tej grze daje dużo zabawy bo są zróżnicowane, czasami trzeba dobrze poszukać żeby trafić w konkretne miejsce - Wiedźmin 3 pod tym względem wypada bardzo słabo.

Pograłem już z 1.5h i pobawiłem się ustawieniami.
Gra ma mase "pudru" który wyłączając daje dobre efekty, grałem w Wildlands i tam to nie ma co porównywać bo tam jest piękna grafika, Sniper nadrabia klimatem Stalkera ale sama grafa jest tylko dobra.
Po powyłączaniu paru rzeczy jak w tym poradniku
http://segmentnext.com/2017/04/26/sniper-ghost-warrior-3-pc-tweaks/
Teraz mi Sniper śmiga na GTX980 oraz i5 4690k w 50-60 FPS w 1440p.
Ogólne ustawienia mam wszystko na niskie a detale i cienie na Bardzo wysokie i wysokie.
Najwięcej dla mnie zrobiło wyłączenie tego ziarna "Film Grain" które strasznie kaleczy oprawe teraz jest duużo lepiej :)
No ja też w becie zauważyłem ten klimat Stalkera a to już coś :), gra już zamówiona i będzie fajne granie jak w każdą część tej gry :). Przynajmniej działa przyzwoicie i powiedziałbym że to jest port na konsole a nie odwrotnie :)
Właśnie kupiłem za 89zł na CD keys i jest to moim zdaniem dobra cena i to jeszcze z sezon pasem :), beta śmigała fajnie a pełniak wydaje się jeszcze lepszy - grałem we wszystkie części i ta wydaje się być bardzo fajna.
Świetna gra, optymalizacja jest bardzo dobra - naprawdę solidna produkcja bawiłem się świetnie, gra do końca trzyma poziom.
Grałem w wersji Steam Premium Edition.
Właśnie ten lip sync mnie odrzucił od tej gry na wejściu, jak można taką podstawe zrypać, przecież to przygodówka - a głos tego grubego chłopca jak starszego faceta też bez sensu nie rozumiem ...
Pograłem 1.5 h dziś - obłęd :D, świetny port działa jak żyleta w 1440p na i5 oraz gtx980, przerywniki są w 30fps ale w odróżnieniu od wielu portów są renderowane u mnie w 2k a nie FHD. Muzyka i ogólna widowiskowość super.
Dzisiaj ukończyłem, czekałem na spolszczenie i się doczekałem za co dziękuję jego twórcom, gra bardzo fajna - wciągający klimat, trzeba dokładnie przeczesywać lokacje. 2x skorzystałem z podpowiedzi i dość często z latarki.
Chciałbym więcej :(, oby powstała nowa część ...
Grałem w demko, bardzo ładnie zrobiona gra, dobry dubbing, fajne mechaniki - na pewno zagram w pełną :D.
Klimat wspaniały , grafika piękna, starannie wykonana a muzyka miód :D, oby więcej takich produkcji.
FOV przesadzony, rozgrywka szybka ale to nie symulator i dobrze że zamułki nie ma.
Porządny dodatek co tu mówić więcej. Optymalizacja na bardzo dobrym poziomie, spokojnie na 980tce ograłem w 1440p.
Grałem w demko i słabe trochę, ten "stojący" czas nie pasuje tu zbytnio, mogli postawić na klasyczne rozwiązania bo klimat jakiś tam ma ta gra.
Mi się podoba jak zmienia się dźwięk podawania naboi (czy dźwięk broni ogólnie) zależnie od ich stanu w magazynku (nie pamiętam w jakiej grze to widziałem).
Chniczycy złamali zabezpieczenia po paru dniach, Polacy byli szybsi - kupili dostęp do konta za 1zł w dniu premiery :D.
Ale my już wiemy że będzie "latający kurczak" ile razy będą nam go pokazywać?.
Ja przeszedłem Morrowinda - ludzie co ja się obiegałem w tej grze:), to była chyba największa jej bolączka - brak szybkej podróży (tzn owa była ale bardzo skromna), no ale gra w swoim czasie była tak wciągająca, magiczna że nawet bieganie pół godziny z punktu do punktu dało się znieść.
Po aktualizacjach gra działa mi średnio w ~50 fps na średnich+, w lasach spada do 45.
Pamiętam jak w FC3 podczas gry robiłem zrzut do pulpitu a następnie powrót i działało płynniej :), to samo jest tutaj, tylko tutaj można właśnie przełączyć tryb ekranu z poziomu gry.

U mnie na Phenom II 920 @3.4 8gb DDR2 800mhz MSI 6870 (OC) gra działa płynnie na średnich detalach :)
Wrzucam screen.
Super gra, wyspa robi wrażenie, miałem sceptyczne podejście do niej ale po godzinie gry wciągenła mnie bez reszty.
Niektóre ruchy wyglądają jakby "motion capture" używali a niektóre jakby składali je ręcznie (i drętwo to wygląda), jak dla mnie kiepskie intro patrząc na budżet "Wieśka", lepiej jakby robili ich mniej a dokładnie i bardziej sensownie.
Gra jest bardzo fajna, głównie dzięki grafice - skanowanie otoczenia zastosowane na budynkach jest MEGA, fajna opcja z przytrzymaniem prawego klawisza myszki gdzie robi się zoom i zwalniamy w ten sposób można podziwiać staranność wykonania przedstawionego świata - za 60zł nie narzekam.
Właśnie ogrywam GII na modach - świetny:D, mod graficzny vurt overhall + SumpfisTexPatch.
Gra wygląda jak SGW2, co akurat mi nie przeszkadza bo gra się całkiem przyjemnie - przynajmniej cena jest ok, 40zł to nie majątek relacja ceny do jakosci jest dobra.
Gry dopracować nie mieli czasu, ale przygotować na 7 portów czas się znalazł. Skok na kase i tyle kupie za 20zł kiedyś tam...
Lokacje klimatyczne, w miarę postępu odnajdujemy coraz to mroczniejsze notatki, dialogi sprawiają pozytywne wrażenie, czuć taki brytyjski snobizm :).
Zagrałem w demo mrocznego obłędu ale kupiłem teraz Machine for Pigs bo ... kosztują podobnie a ja wolę przyswoić się do Amnesti na spokojnie, Mroczny obłęd zostawię na później...
To co mi się podoba w tej grze oprócz genialnej fabuły to to że się rozkręca i jest coraz lepiej, obecnie producenci dają na samym początku "wow" a później wkrada się monotonia.
Strona nie działa, nie chcą moich pieniędzy! więc kupię gdzie indziej drożej 2zł ale trudno :).

Gry jeszcze nie ma a na steamie już obniżka 17%, haha. Ja rozumiem że preorder ale poczekam aż miesiąc po premierze będzie za 10zł w biedronce :D.
Kończe kampanie, gram właśnie Adą, gra bardzo fajna - ładna grafika i nie grzeje tak procka i grafiki :), Cena jaką zapłaciłem za gre w stosunku do długości oraz ilości akcji - bardzo dobra. Jest trochę niedociągnięć ale gra jak najbardziej godna polecenia.
"i likwiduje głupich przeciwników" - no nie powiedziałbym że takich głupich, ustaw sobie AI wroga stosownie (pow 50 jest zakres od 0-100), powtórzysz misje kilkanascie razy i zmienisz zdanie.
Przechodzę właśnie drugi epizod misji fabularnych, tak jak zapowiadano 20 marca pojawił się trzeci epizod i od razu gra się zaaktualizowała, co tu dużo mówić gra jest wyborna.
Im dalej będą przesuwać premierę tym więcej będzie newsów o wieśku, ehh taki blizzard robi gre 10 lat i dają w tym czasie 2 trailery i gra się sprzedaje - bez cud technologii, bez fajerwerków.
Kupiłem te gre dla singla :), póki co przechodzę misje "nauka", kampanie chyba zacznę jak wyjdzie 3 epizod. Dałem 60zł myślę że nie tragedia, multi póki co mnie nie interesuje, plusem jest to że można sobie taktycznie podejść do tematu bo ostatnio mam przesyt siekanek typu COD, BF. Ładna grafika i generalnie fun z eksploracji rozległego terenu, z połowy tych wszystkich opcji pewnie nie skorzystam ale ważne że zabawa jest :).
Moim zdaniem nie wygląda ta gra tak źle ale... cena za wysoka, wywalić autocelowanie i dać np kropke zamiast celownika na pół ekranu :).
Gra super, lokacje wspaniałe a zajmuje tylko ok 3gb! Czekam na kolejną część.
Gimbaze ta gra przerasta poziomem trudności i brakiem polonizacji jest to pozycja raczej dla dojrzałych graczy.
A.l.e.X - dokadnie hype niesamowity :D, skonczy się na tym że ludzie pograja parę dni i się każdemu ponudzi bo widać że myślec tu za wiele nie trzeba, a z tempa rozgrywki głowy będą boleć.
Przeszedłem właśnie demo na steam...gra jest mega - pięknie dopracowane detale.
MC Grzechu - myslisz ze w calej polsce biedra jest czynna od 7? U nas jest od 6 I co w tym dziwnego.
Mogłem wziąść wiecej tych gier, jeszcze ze dwie :/ z rana były naprawdę fajne tytuły van helsing, world in conflict, starcraft, ale było tylko jedno colonial marins, udało się...:)
Byłem dziś w biedrze o 6:30 rano kupiłem Aliens colonial marines, Worms revolution, a po 15tej kupiłem jeszcze Zeno Clash :) ale wtedy już nic prawie nie zostało ciekawego.
Długo się zastanawiałem na tą grą, bardzo fajna - brakuje mi tylko aut na licencji i byłoby dużo lepiej.
"NP. jakis magazyn "Click" dał 8/10" to jak ty nie wiesz że był taki magazyn to ja nie wiem ile ty masz lat.
Co do gry to wciągała na maxa.
Czekam aż połatają tą gre i kupie jak troche stanieje, w BF3 bawiłem się bardzo dobrze.
Bardzo fajna gra, jedynie niektóre animacje (szczególnie potworów) prezentują bardzo niski poziom , grafika - muzyka - walka wszystko miłe dla oka.
I tak jak piszecie, niewiedzieć czemu wciąga niesamowicie :D.
Moja przygoda z COD-em skończyła się na BO, wtedy postanowiłem nie dać się więcej nabrać, jak widzę dalej lipa z tą serią - wole BF-a choćby dla samej grafiki i multi.
Mi ta gra się nie bardzo widzi...główny bohater to taki cwaniaczek denerwuje mnie:)
Nie podoba mi się styl tego trailera, jest po prostu zbyt podobny do wielu innych "hamerykańskich" wolałbym coś nowego, coś bardziej oryginalnego żeby było czuć że to nasi zrobili.
Nie dziwne że na Youtube ludzie oceniają takie trailery pisząc np WOW+WARHAMMER+itd, zrobiony jest poprawnie ale nie wywołuje żadnych emocji. Czasem też przesadzają że coś jest podobnego do czegoś ale tutaj ewidentnie widać że to już było, gdzieś to widzieliśmy...oceniam tylko trailer
Fajna gra :), za 30zł można pograć, grafika niezła ale są niedoróbki, np najdalsze tło w 1 akcie w dramatycznej rozdzielczości - generalnie to widać Cry Engine ale podejrzewam że dodatkowe "bajery" do silnika słono kosztują i pewnie tutaj nie jest w pełnej opcji.
Testowałem dx11 na demie i oprócz sporego spadku FPS nie zauważyłem jakichś super efektów :/
Skoro ma na sobie noktowizor który świeci na zielono oraz jakieś dwa inne źródła światła, to czy podczas skradania w ciemnościach przeciwnik nie widzi poruszających się światełek? absurd.
"Do tego podswietlanie elementow zwiazanych z zagadkami"
Na trudnym poziomie zagadki nie będą podświetlone - gra wygląda ciekawie w sam raz na chmurne dni:)
Taka grafika komiksowa średnio mi podchodzi, no ale kupiłem ta gre ze względu na to że nie kosztuje fortuny, nie jest źle ale mój ranking w częściach to 1-2-4- 3(nie grałem)
Na początku bardzo się cieszyłem z nowego Bioshocka, jednak teraz po przejściu tej gry wiem że do 1 i 2 części ta gra nie dorasta a wręcz się cofa, w pierwszej części wrogowie byli charakterni tutaj to puste kukły, ludzie na ulicach nie robią nic nie czuć że to miasto żyje, grafika słaba - jeśli są gry niedoceniane to ta jest moim zdaniem przeceniona 6+/10.
Jak oglądam gameplaye to widzę że obiekty mają taką czarną otoczke, tzn wygląda to w stylu cartoon :(, podchodzi pod borderlands. Oczekiwałem że będzie coś w stylu więzów krwi...
Metro 2033 bardzo mi się podobało, jedna z niewielu gier w które grałem 2 raz, zrobiłem to po zmianie karty graficznej ponieważ grafika miejscami to była bajka :), czekam na Last Light, klimat jak widzę będzie zachowany, więc będzie dobrze.
Zapowiada się ciekawie, postaci jednak wyglądają bardzo sztucznie - klimat co niektórych lokacji naprawdę fajny przypomina mi troche Zew Prypeci.
Kupilem za 50zl, wersja ENG czyli porzadni aktorzy podstawiajacy glosy I nadajacy klimat a nie zule spod sklepu:), na moim radku 6870 smiga calkiem fajnie, grafika wymiata. Gram na wysokim poziomie trudnosci bo lubie sie "delektowac" grafika, gnac przed siebie to mozna w innych grach malo dopracowanych tutaj warto sobie poogladac lokacje I docenic kunszt inzynierow z cryeteka.
Wywiad z xboxem jest ok :D, pośmiałem "nie ruszasz jak paralityk na prawo i lewo :D"
funai92 - musisz dać "włącz napisy" w ustawieniach gry jest taka opcja.
Gra jest piękna, poziom dopracowania detali powala.
Gra świetna, trzeba się nalatać żeby coś odblokować (darmowe konto), nie kupuje cysisa nie kupuje tomba tylko zagrywam się w to ostatnimi czasy, zakupy zrobie jak "hity" potanieją :).
Niestety odnosze wrażenie że grafika w tej grze jest gorsza niż w jedynce, zamiast usprawnic silnik Chrome to kupili silnik od Cryteka, wiadomo wiele osób poleci na "o silnik z crysisa" i pewnie o to chodziło ale widocznie niemcy sprzedali im silnik ze słabszym setupem niż w crysisie, no ale zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieje że bedzie dobrze.
"Buty tez ogladam I przymierzam" haha dobre;), do kupna jakiejkolwiek gry tez mozesz sie przymierzyc - czytajac rcenzje, opinie I ogladajac materialy video.
Właśnie gram w wersje z CD Action
Zapowiada się nieźle :), grafika miła dla oka i głównie dlatego zainstalowałem te gre bo czytałem juz opinie na temat SI itd, na stronie CI pisze że sprzedali już ponad 3mln kopii.
Bardzo dobrze że wersja ang + napisy.
"nigdy nie zapomnę tych hipsterów - programistów, w kapelusikach i obcisłych spodniach z z pierścionkami na palcach jak na zapowiedziach zachwalali swój produkt, a wyszło jak zwykle."
Dokładnie, widziałem ten materiał i myślę WTF? toż to po ludziach widać że ich nie pasjonuje tworzenie tej gry, komercja i tyle. Grałem w 1 i 2 i to były gry o obcych, na nich ten temat się zatrzymał, AvP jeszcze był znośny bo miał ładną grafikę, a to? szkoda słów.
Fajna gra ale denerwuje brak "szybkiej podróży" bieganie tam i z powrotem powoli nudzi.
Niedawno zakończyłem przygodę z Far Cry3:
+zróżnicowane lokacje
+grafika w dx11 powala szczególnie "podpalanie"
+odbijanie posterunków
-wyspa wygląda "kiepsko" w porach nocnych
-fabuła w pewnym momencie nie daje satysfakcji z gry
-niektóre giwery wyglądają kiepsko
Grało się grało:), brat miał bzika na jej punkcie, mieliśmy wszystkie dodatki, karty zdarzeń miażdżyły, postaci też niczego sobie...
Zagrałem w demo PC - zgadzam się co do grafiki nie dość że wygląda jak sprzed kilku lat to dbałość o detale jest marna np popatrzcie na model wraku ferrari ma wlew paliwa z dwóch stron:)....nic nowego nie wnosi ta gra trochę uniwersum zalatuje bullet stormem ale szacun za demko bo pograłem chwilke:)
No w końcu jakiś fajny trailer, i tak w to nie zagram ale trailer fajny :)
Trzeba poczekać na stery od producentów kart możliwe że się pojawią za jakiś czas, AMD ostatnio sporo wypuściło nie wiem jak NVIDIA
Trzymam kciuki, jednak pirackie klimaty to zawsze kojarzyły mi się bardziej z komediami, risen jeden był tajemniczy świetny klimatycznie boje się że ta część tego nie dźwigne no ale zobaczymy...
@Chudy The Barbarian - a jakich to wielkich umiejętności wymaga ta gra? koleś podrzuca jakies ładunki chowa się i detonuje - oczywiście w BF czegoś takiego nie ma, nie wspomne już o nożu którym załatwia oponentów z kilkudziesięciu metrów gdzie w BF trzeba podejść bardzo blisko, granaty to też innowacja wow - super gra do myślenia gdzie skaczesz po górach i lasach.
http://www.youtube.com/watch?v=1Nj1J3YOfnw&feature=relmfu
Jak to widze to właśnie jest rozgrywka bez i ładu i składu latają bezmyślnie bez żadnej taktyki
Strasznie lipnie wygląda ta gra, wiem że grafika to nie wszystko ale nie podoba mi się taki gameplay - gram w BF3 w sieci a to wygląda ja unreal 1 nawet gorzej.
XerxesPL - dokładnie, co ma karta graficzna w laptopie do karty graficznej w PC, no może podobne nazwy - bo chyba ważący prawie kilogram dajmy na to Radeon 6870 z porządnym chłodzeniem zasilany zasilaczem 650W i zajmujący mase miejsca w obudowie spełnia jakąś wyższą rolę...
Pytanie co brać: ME3 (grałem w poprzednie i mi się podobały) czy Battlefield 3 (grałem w 2 i mi się podobał)
Cryatek zauważył że tego typu gry się dobrze sprzedają, czerpie pełną parą od króla wojennego multi:), ale czy to źle? moim zdaniem nie - ładnie to wygląda i może być fajna przyjemna gierka zwłaszcza jeśli dojdą do tego różnego rodzaju mechy itp:).
Gra jest bardzo fajna, grafika wymiata - jestem w 3cim epizodzie - kawałek "in dreams" genialny.
No i dziś zamówiłem, a miałem składać na mass effect 3. Trudno mass poczeka - alan tańszy:D
Grafika wygląda bardzo archaicznie jak na dzisiejsze czasy, jak skacze na moście to w tle zamiast miasta widać pudełka.
Nowoczesne miasta przyszłości w ME3 raczej nie wyglądają jak po apokalipsie:), zagrałem w demko, tutaj szacun za dość długą rozgrywkę (jak na demo) oraz polskie napisy - podejście z szacunkiem do gracza to mi się podoba fulla na pewno kupię.
Nie mogę się doczekać - 1 i 2 mam za sobą i miło wspominam, nawet bardzo - pozycja obowiązkowa!
mackal83 - mam podobnie, pograłem masę godzin (wątek główny ledwo co ruszony :P) i w pewnym momencie odrzuciło mnie od tej gry i tak mija już 2 tyg i nie mam póki co ochoty w nią grać. Co za dużo to nie da rady :P. Pozdro
Demo wygląda kozacko, takiej zwariowanej walki z bosem jeszcze nie widziałem:), szkoda że na PC nie wyjdzie:(.
Ukończyłem arkham city i chciałbym mieć odblokowane wszystkie postacie tj. modele 3D które można obejrzeć, wie ktoś czy są na to jakies kody? bo grać mi się ju nie chce:).
AlienShooter - dokładnie też o tym myślałem, pojazdy gdzie te pojazdy?, batmobil, motocykl, myśliwiec - może w 3części dadzą, w jedynce był tylko motyw z batmobilem bez możliwości kierowania.
Gra bardzo dobra, piękne miasto - klimat, ja akurat gram na normalu, trudny trochę za trudny tzn. nie mam czasu tyle siedzieć:P.
Musiałem od Skyrima odpocząć bo tam to końca nie widać hehe a batmanek dobra odmiana.
Gra świetna, ja również nie ruszam głównego wątku, zadania poboczne sobie robię i jest fajnie:) a gram już dość długo.
Jeśli ktoś grał w Fallout: NV to szybko się odnajdzie w świecie Skyrima, dużo elementów zaczęrpniętych z Fallouta, automatyczny ruch, szybkie przemieszczanie się pomiędzy lokacjami (tymi odkrytymi), tereny bardzo fajnie zaprojektowane, walki ze smokami, mnóstwo zadań pobocznych, gra jak dla mnie 9/10.
Wczoraj ukończyłem, gra fajna ale trochę krótka :(, zakończenie bez polotu - ogólnie przyjemnie się grało.
konriiii - pójdzie Ci z nawiązką, możesz w tle nawet uruchomić antywira żeby trochę ustabilizowało bo za dużo FPS-ów będziesz miał i nie wygodnie będzie się poruszać z taką prędkością.
Chciałbym dodać że dubbing polski jest jak dla mnie całkowicie ok. Fajnie że nie trzeba wybierać dialogów tylko sa konkrety idź załatw sprawe i tyle:) akurat w tej grze jest to odpowiednie.
Jeśli posiadacie karty Radeon to polecam wgrać sterowniki pod grę Rage które AMD ostatnio wypuściło:
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx są pod win7.
Pewnie pod inne OS też są nie sprawdzałem...stery diametralnie poprawiają jakość oraz szybkość gry, gra sama w sobie bardzo fajna narazie 9/10.
P.S Mój Radek to 6870
exspirit - pójdzie, mi poszła na max a mam phenoma 2.8 x4 oraz HD6870.
Swoją drogą gra niezła niedawno ukończyłem, szczególnie podobały mi się grafiki 2D (krajobrazy).
Grałem w jedynkę, bardzo pozytywna gra - 3 zapowiada się świetnie mogli by zrobić jakieś demko...
Jestem właśnie świeżo po demku - fajnie się te blaszaki rozwala, niezłe wybuchy ogólnie dynamika, bedzie dobra gierka:D, tylko faktycznie menu troche ospałe trzeba czekać pół godziny żeby wejść cokolwiek zmnienić.
Jak narazie doszedlem do klubu "Gniazdo" gra generalnie moze być, w mojej ocenie 7.5/10, nie ciagnie mnie tak bardzo żeby w nia pogrywac tak jak to było w mass effectach, jako że kupilem ja za nieduze pieniadze to nie bede narzekal za bardzo:). Grafika szalu nie robi ale jest przyjemna dla oka, muzyka bardzo dobra, dialogi czasem nuzace czytam od niechcenia, gameplay - gram na normalu i jak narazie wystarcza mi obserwowanie radaru i ciche przemykanie obok wrogow, zadko korzystam z "mocy" i "pukawek".
To może być niezła gierka sądząc po gameplayach, borderlands nie przekonał mnie kartonową grafiką, w falloucie brakowało mi pojazdów ale to wygląda nieźle:).
A ja kupilem za 64 zl klucz było 100 rozeszly się w dwa dni, teraz ten sam sprzedawca wystawil za ok 80:)
Connor - wygląda jak okładka MGS'a:)
Ja kupiłem klucza na steam'a - tyle dobrego że się już ściąga/instaluje i bedzie można natychmiast uruchomić po północy.
Leci do Szanghaju hehe jak to brzmi, może ukończył gre i leci teraz do Szanghaju.
Ciekaw jestem pierwszych opini bo dawno nic ciekawego nie wychodziło, dodatkowo fajnie że na Steam to może się skusze.
Pamiętam tą gre bardzo dobrze - klasyk, jak ktoś nie grał to polecam, tylko zarezerwujcie sobie dużo czasu na podróże...piechotą:)
Kupilem ta gre z racji wspominanej milo czesci pierwszej - gra jest fajna, przyjemna muzyka, ciekawie zaprojektowane "swiaty", dawno w platformowki nie gralem a ta jest ok.
ufkin - zdecydowanie polecam mass effecty, widźmin 2 jest super ale massy (1 oraz 2) dadzą Ci niesamowicie więcej rozgrywki, no i ten kosmiczny klimat to już zależy co lubisz...
Witam.
Prawdopodobnie nie będę drugi raz przechodził gry dlatego mam pytanie - stoję przed wyborem w akcie I, grać dla Iorweta czy Rocha?, wybranie której ścieżki skutkuje ciekawszą przygodą?.
Ja również liczę na risena 2, jedynka mi się totalnie podobała, klimat miejscami mistrzowski.
Mam nadzieję że ta część będzie bardziej wciągająca od 2, ponieważ tamta szybko mnie znużyła, sądząc po ilości platform na jakie wydają tą gre nie wróżę nic ciekawego (piłeczki, baloniki itp) zamiast rasowego WRC.
ARO 3 - to pojechałeś z tymi błędami, czego Ci jeszcze tam brakuje ... kosmitów?.
Walczy się naprawdę fajnie, trzeba używać osłon na mapach, stosować bloki i nie pchać się na 5 przeciwników, ja np "naganiam" po kilku zamiast lecieć na wariata w całe stado i daje radę:D.
Wczoraj dostałem gierke a dzisiaj już pograłem:D, fajna zero problemów z aktualizacją (anty vira wyłączyłem na chwilę), jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego tj tych mikstur itd powoli się wkręcam:D.
Ogladalem filmik Michal Raven, fajne bajerki w tej EK mi się to podoba że najwieksi fani kupuja EK ktora w tym przypadku wyglada bardzo zacnie, dodatkowo do bardziej uzdolnionych - moznaby to popiersie pomalowac jakimis farbami wpadl ktos na to? Hehe fajnie by to wygladalo.
Faktycznie ma być w tym tesco:/, też mam do niego blisko ale już zamówiłem z przesyłką:/, ale są i plusy przynajmniej zostanie spokojnie dostarczony a tak to byłby fight z innymi kupujacymi w tesco :D ponieważ promocja jest tylko w dniu premiery, następne dni już po 89,99 (tak pisze na stronie), i jest to chyba zwykła wersja nie premium.
Kravas - UPS to dobra firma dadzą rade:D, są szybsi od torrentów - a tak serio to spokojnie poczekam na swój egzempalrz.
Ja zapłaciłem 102zł z przesyłką, można kupić bez problemu w podobnych pieniądzach.
krzysiek5551 - nie pójdzie ci wogóle, ponieważ w wymaganiach piszę że jest wymagany procesor 4 rdzeniowy a ty masz 2 rdzeniowy:), ale sama instalacja powinna ruszyć być może menu na minimalnych ale wątpie.
Właśnie dostałem CoH w Złotej Edycji:), ja z pokolenia stawiającego dobrą rozgrwke ponad wodotryski mimo że mam kompa mocnego:) - cieszę się że dużo osób zachwala ta gre już instaluje 20 patchy...zobaczymy.
Właśnie gram jakiś czas w czyste niebo - super gra! działa mi na full wszystko (mam oryginała:), rozszerzoną edycję czy jakos tak - zero bugów, wszystko super, podoba mi się nawet bardziej niz zew prypeci:).
Ma ktoś może podrzucić działające konto? bo bym sobie zobaczył te bete a nie moge się zalogować GG:8676277
Dzięki z gory
Jakby nie mogli zrobić demo single tylko to multi na siłe, a jak już multi to niech dadzą boty i każdy sobie pogra a nie logowania srania zawsze to samo - ja np nie mam czasu grać w multi, wogule mnie to nie interesuje chciałbym wiedzieć czy bedzie fajnie wyglądać i działac na moim sprzęcie w singlu.
Czy w demie mogę użyć swojego loginu z konta na GFW? Z gory dzięki za odpowiedź.
progs - dzięki za podpowiedź, również sobie ustawiłem na tę rozdziałke i chodzi na full elegancko dodam że mam quada Phenom 2.8 oraz HD4870 512.
Gierka fajna odemnie tak 8/10
Ja ci powiem co zrobic w tym akcie...musisz tak wycelowac bron żeby pocisk odbil się od kilku elementow i trafil ci w czape, wtedy otworza się drzwi do kolejnego poziomu.
Tehnik - okazało się że miałem farta:P, firma w której kupiłem wystawiła 50 sztuk, zeszło z pieć i zakończyli aukcje teraz wystawili znowu 50 tyle że za 89zł, masz tu linka jakby co:
http://allegro.pl/bulletstorm-eadm-skan-pre-order-przedsprzedaz-i1463121211.html
Ja już preorderek zamówiłem:), za 70zł klucz na EA downloadera, fakt że angielska wersja (co mi wogule nie przeszkadza ponieważ to typowa sieczkarnia) i bez dodatków ale cena jak dla mnie lux.
domzz - mi tam się fallout3 podobał jak również new vegas, "żerujący na dawnej marce" no porównując starego i nowego fallouta faktycznie to samo, zero innowacji...reasumując sam jesteś odgrzanym kotletem.
Bardzo ciekawe te nowe obrazki, super klimat, oby grywalność była równie dobra.
Co do fallouta to odstawiłem go na chwilę bo zadania się nie kończą:)
karol1076 - narazie nie kupuj żadnego chłodzenia, mam takiego procka tylko wcześniejszą wersje (920 2.8), spokojnie bedzie wszystko chulać na standardzie, jeżeli chcesz go kręcić (tylko po co na dzień dzisiejszy takiego procka kręcić?) to już zainwestuj w coś lepszego, jak chcesz mieć tylko ciszę to wystarczy ok 150zł za chłodzenie ale bez kręcenia. Ja mam na swoim chłodzenie AC Freezer ciche jest dosyć, dodatkowo na karcie graficznej Scythe Musashi - to już jest wypas:)