Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Któż nie zna tytułu Jedi Knight II: Jedu Outcast, jednej z najsłynniejszych i obecnie najbardziej rozchwytywanych gier - Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Wprowadzenie

Któż nie zna tytułu Jedi Knight II: Jedu Outcast, jednej z najsłynniejszych i obecnie najbardziej rozchwytywanych gier? Świetna produkcja ze stajni Raven Software zyskała sobie tak ogromną liczbę zwolenników, iż prowokacyjne stwierdzenie: "mało ciekawa i monotonna graficznie gra" podziałałoby na graczy jak przysłowiowa czerwona płachta na byka i mogłoby spokojnie spowodować małą rewoltę, porównywalną do tej, jaka rozgrywa się na pewnym statku, podczas samej rozgrywki. Nie będę w tym miejscu wyjaśniał, jak kształtuje się fabuła JK2, gdyż to jest jeden z najważniejszych elementów, wpływających na grywalność. Najważniejsze rzeczy, jeśli o tę sprawę idzie, zostały opisane dogłębnie w tekstach dostępnych na GRY-OnLine, więc ja nie będę się nad tym dłużej rozwodził. Podsumuję to tylko w jednym, no może w dwóch słowach: niesamowita i wciągająca gra!

Poradnik ten to standardowy, dogłębny opis przejścia gry, z zaznaczeniem wszystkich możliwych do odkrycia sekretów. Nie zabraknie również swoistego wprowadzenia do świata Jedi Knight - opis rozgrywki, uzbrojenia oraz dostępnych mocy na pewno przyda się początkującym Jedi.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami kart dźwiękowych z obsługą EAX Adanced HD (aktualnie tylko na kartach Audigy), polecam zainstalowanie najnowszego pacza, dodającego obsługę dźwięku 3D. To jedna z najlepszych gier, jeśli o stronę dźwiękową chodzi!

Niech moc będzie z Wami!

Informacje o Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Autor : Piotr Zodiac Szczerbowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 122 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry