29 listopada 2002
Bijatyki, 2D, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer.
Trzecia część podcyklu jednej z najsłynniejszych serii bijatyk. Przejmujemy kontrolę nad jednym z kilkudziesięciu wojowników i bierzemy udział w serii dynamicznych pojedynków.
Gracze
20 listopada 2002
Bijatyki, Bardzo brutalne, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer.
Shant Tsung i Quan Chi to bardzo uparte bestie. Połączyli siły, aby zniszczyć Raidena... Mortal Kombat: Deadly Alliance oferuje sporo innowacji w stosunku do wersji wcześniejszych. Fighterzy brudzą się, rany ich krwawią, z kimon pozostają strzępy. A to wszystko w pełnym 3D i z muzyką odpowiednio nastrajającą do jeszcze większej rozróby.
Gracze