UEFA Euro 2008: Sztuczki

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Sztuczki

Czasem przebiegnięcie boiska bez żadnych komplikacji jest po prostu niemożliwe. Przeciwników najlepiej omijać, korzystając z umiejętności dryblingu. Podstawowym narzędziem dryblowania są strzałki, które pozwalają nadać naszemu zawodnikowi kierunek biegu, a także w miarę szybko go zmienić.

W UEFA Euro 2008 znalazło się również wiele sztuczek technicznych, które pozwalają naszemu zawodnikowi oczarować swoją grą wirtualnych kibiców - Sztuczki | Na boisku w UEFA Euro 2008 - UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

W UEFA Euro 2008 znalazło się również wiele sztuczek technicznych, które pozwalają naszemu zawodnikowi oczarować swoją grą wirtualnych kibiców. Wykonujemy je przy użyciu shift + strzałki (lub prawego drążka analogowego). Drobne tricki możemy również wykonywać, posługując się przyciskiem C. Bardzo ważnym przyciskiem jest też klawisz E, który umożliwia bieg pełnym sprintem. Często zdarza się tak, że niektóre sztuczki wykonujemy wyłącznie stojąc w miejscu, a niektóre w pełnym biegu.

Wykonanie niektórych sztuczek na klawiaturze jest dużo trudniejsze niż na padzie, chociaż naturalnie - możliwe - Sztuczki | Na boisku w UEFA Euro 2008 - UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

Wykonanie niektórych sztuczek na klawiaturze jest dużo trudniejsze niż na padzie, chociaż naturalnie - możliwe.

Aby przełożyć nogę nad piłką - należy, trzymając shift, nacisnąć w odpowiedniej kolejności strzałki w lewo i w prawo. Jeśli to samo zrobimy biegnąc, nasz zawodnik wykona niewielki zwód. Dobrym i skutecznym zwodem jest także równoczesne naciśnięcie przycisku shift oraz dwukrotne stuknięcie strzałki w lewo lub prawo. Bardzo przydatna jest również kombinacja shift + lewo + prawo + lewo (lub prawo + lewo + prawo), która pozwala na podbicie piłki, a następnie żonglowanie nią. UEFA Euro 2008 zawiera również ogrom innego rodzaju sztuczek, które opierają się na tych właśnie podstawowych schematach. Opanowanie ich jest kwestią praktyki.

UEFA Euro 2008

18 kwietnia 2008

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
Z
👎
2008-06-03 18:11

piłka jest fajna ale nie do końca nie ma treningow i sterójesz myszką przy klawiaturze a nie myszką na stole szkoda

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Łysy Samson
Senator 99
2008-06-02 13:43

Chodzi o te filmiki w poradnik. Nie ma znaczenia jaki poradnik, żaden film mi się nie wyświetla (chodzi TYLKO o poradniki).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Kompo
😃
Legend 221

Premium VIP

2008-06-02 13:29

Już miałem Ci pisać, Loon, że ktoś, kto robił poradnik do Euro, ma identyczny głos jak Ty.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
Konsul 0
2008-06-02 13:27

Jakie fimy?Chodzi Ci o poradnik?To nie wiem,mi działa.A filmy...niektóre trwają 10 sekund i wyskakuje,że nie mam abonamentu,niektóre działają całe.A w niektórych obraz zanika.Nie napisałeś o jaki konkretnie ci film chodzi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Łysy Samson
Senator 99
2008-06-02 13:22

Czy tylko mi nie działają filmy?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl