The Sims 2 Nocne życie: Lokacje Przedmieścia
Aktualizacja:
Lokacje Przedmieścia

ZaDoSaRa (1) : Parkiety do tańca, elektropląs, konsola DJ-a, bar, komputer, kąpiele, grill, toalety.
Klub kręglarski "Kostka cukru" (2) : kręgle, bilard, parkiet do tańca, konsola DJ-a, bar kawowy, grill, budka fotograficzna, toalety.
Klub "Mroczna krypta" (3) : Parkiet do tańca, konsola DJ-a, elektropląs, flippery, bar, restauracja, budka fotograficzna, toalety.
Nocne falowanie (4) : parkiet do tańca, karaoke, restauracja, bar, toalety.
Flambir (5) : restauracja, bar, szachy, rzutki, toalety.
Klub Lu Lu (6) : Parkiety do tańca, konsola DJ-a, elektropląs, kąpiele, bar, grill, toalety.
Park z galerią rzeźb "Znane widoki" (7) : dmuchawka, grill, toalety.
Rdzeń (8) : parkiet do tańca, konsola DJ-a, elektropląs, restauracja, bar, toalety.
Korporacja "Zapadnia" (9) : sklep z ciuchami i perfumami, kiosk z gadżetami, grill, toalety.
Muzeum Sztuki Współczesnej im. Sz. Talugi (10) : bar kawowy, szachy, kino, toalety.
Trawnik rekreacyjny "Zielony Got" (11) : grill, komputer "Siostrunia", stolik karciany, biblioteczka, toalety.
Kasyno "Pod szczęśliwą kartą" (12) : stoliki karciane, beczka soku, bar, toalety.
Centrum handlowe "Na wynos" (13) : kiosk z gadżetami, sklep z ciuchami, prasą i perfumami, TV, grill, toalety.
Sklep odzieżowy "Druga skóra" (14) : sklep z ciuchami i prasą, kiosk z gadżetami, grill, toalety.
Bar rodziny Oresów (15): restauracja, gra Miszuno, huśtawki, szachy, toalety.
Bistro "Ogród Bernarda" (16) : restauracja, szachy, dmuchawka, huśtawki, toalety.
Tory kręglarskie i jadłodajnia "Szybkiego" (17) : kręgle, bilard, restauracja, szafa grająca, flippery, toalety.
Kawiarnia Sto Dwadzieścia Pięć (18) : restauracja, bar kawowy, szachy, rzutki, toalety.
Ośrodek rekreacyjny "Klonowe źródełko" (19) : sklep z ciuchami i perfumami, bar kawowy, baseny, kąpiele, rzutki, elektropląs, siłownia, kiosk z gadżetami, toalety z prysznicami.
Słoneczny park "Odwiedź mnie" (20) : bar kawowy, grill, szachy, toalety.
Simowe tory kręglarskie (21) : kręgle, bilard, flippery, restauracja, toalety.
Sklepy "Na rogu" (22) : sklep z grami i prasą, kiosk z gadżetami, sklep z ciuchami i perfumami, grill, bilard, flippery, budka fotograficzna, toalety.
Labirynt z żywopłotu "Zagubieni w miłości" (23) : budka fotograficzna, grill, szachy, basen, huśtawki, toalety.
Ustronie Romka (24) : stoły karciane, bilard, pianino, restauracja, bar, szafa grająca, toalety.
Simowa Matryca (25) : komputery, flippery, szachy, bar kawowy, kiosk z gadżetami, sklep z grami i prasą, restauracja, toalety.
Słynne bistro "Lata 50-te" (26) : restauracja, bar, szafa grająca, flippery, bilard, budka fotograficzna, toalety.
FM (27) : parkiet do tańca przy muzyce z wieży, restauracja, bar, karaoke, kiosk z gadżetami, budka fotograficzna, toalety.
Simowy Park Centralny - Północ (28) : scena muzyczna z gitarą, basem, perkusją i pianinem, szachy, huśtawki, bar kawowy, ognisko, toalety.
Simowy Park Centralny - Południe (29) : basen, bar kawowy, gra Miszuno, grill, toalety.
Sklep spożywczy "Świeżyzna" (30) : sklep spożywczy, gablota z prasą, stoisko z perfumami, grill, kiosk z gadżetami, budka fotograficzna, huśtawki, toalety.
Komentarze czytelników
dla tych którzy nie mogą budować na piracie zainstalujcie jakiś dodatek bądź akcesorię u mnie się udało
Pytanie do użytkowników. Czemu w Weronie mam rodzinę #Smith Youtube'rki #MagdalenaMariaMonika
Bardzo fajny, ciekawy poradnik, interesująco przedstawiony :) Aż mam ochotę odpalić Sims 2 i zagrać godzinkę czy dwie, ale niestety część poradnika jest dla mnie niedostępna. To jest nie fair, że muszę coś kupić, żeby zobaczyć cały poradnik :(
Ej da sir wyłączyć opcjestarzenia w simsach
To jest super tylko nie przeczytałam wszystkiego bo musze miec abonament...ale druga czesc poradnika czytalam od 0-6 od 0 do 6 dałabym poradnikowi 6 a grze od 0 do 6 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000............to moja ulubiona gra co wskazuje pseudonim he he he no i na pierwczym miejscu u mnie są The Sims 2 tylko na codzień w to BĘDĘ GRAĆ wogóle jeszcze mam The sims ale the Sims 2 kupuje se na urodziny w pażdzierniku
otoczenie można wziąć z SimCity 4.
Zero akcji a jednak wciąga.... jak życie :)
Poradnik jest świetny. Naprawdę jej się udał. Czekam na drugą część.
ojm zdaniem gra jest dobrze zrobiona
jak dla mnie gra wyglada rownie nudnie i nieciekawie jak pierwsza czesc;)
ja mam rewlacyjna kopie i działa wszytko:)gra super dla dzieicaków
wercia ---> jeśli chcesz, aby Twój Sim otrzymywał lepsze oceny w szkole, musisz dbać o jego dobre samopoczucie; jeżeli posyłasz Sima do szkoły w dobrym nastroju, będzie on otrzymywał lepsze stopnie; natomiast gdy wychodząc z domu do szkoły Sim jest np. głodny, brudny czy niewyspany, będzie się to odpijało na jego ocenkach...
Liana Flover ---> myślę że teraz nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć na to pytanie (bowiem to nie zależy tylko ode mnie). Z resztą mam ostatnio spore problemy z kompem i publikacja drugiej części może się z tego powodu nieco przedłużyć... ;)
Mam baaaaaaaaaaaaaaaardzo ważne pytanie!!!!!!!!!!!!!!! A mianowicie...
- Kiedy ukaże się druka część poradnika The Sims 2 ??????????????????
Ech...Wszyscy sie zucajo na to gre, a to to samo co pierwsza czesc. Zrobie se fajnego ludka, zamieszkam gdzies bedo mi umierali i sie nowqi rodzili i bede na okroglo jadl spal jadl spal.Ta gra jest fajna ale szybko moze sie znudzic.
hej mam pytanko z ktorym nie moge sobie poradzic. mam dziecko w simsach i nie wiem jak mam go zmusic do odrabiania lekcji bo nigdzie nie moge znalezc takiej funkcji
Jeszcze raz powtarzam T O J E S T S U P E R poradnik!! Szkoda, że moje koleżanki nie mają do niego dostępu. Ale mi zazdroszczą... :]
Poradnik jest SUPER!! Jak tylko będe miała własną grę i nową karte graficzną, to napewno z niego skorzystam... ;D
Mam takie pytanie : czy jak zostaniesz emerytem to nie możesz już dostać awansu zawododwego? (chyba że przemytnik to najwyższy stopień rozwoju kariery przestępcy) bo miałem aspiracje na full i jednocześnie samopoczucie na full i nie dostałem awansu mimo że spełniłem wszystkie warunki jakie można było spełnić a ostatnio przydażyło mi się że pojawiło się takie cos że wpadła policja możesz się wyślizgnąć lub uciec motorówką ra dałęm motorówka a raz to drugie po wczytaniu i jedno i drugie było złe na jednym spadłem na posadę kieszonkowca z przemytnika ,a w drugim całkowicie staciłem pracę czy ktoś wie o jest granę ?
Sorx za drugi post pod rząd ale nie mogę edytować. Do tych co nie mogą budować : Na 100% macie piraty i pewnie nie zamierzacie kupować oryginałów, ale po co kopiować a?? No chyba że macie jakieś inne wersje pirackie, ale jak kumplowi instalowałem The Sims 2 pirata (sam mam oryginała :P) to nie musiałem a instalować, ale wyrzucić programy emulujące (w tym wypadku Clone CD, bo Alcohola pozwala mieć) i bez kopiowania a gra chodziła jak oryginał. Domy się budowały a gra zapisywala. Mam nadzieję ze choć trochę komuś pomogłem.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
