Neith | Bogowie polecani na start | Smite

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Neith

Podstawowe informacje - Neith | Bogowie polecani na start | Smite - Smite - poradnik do gry

Podstawowe informacje

Zalety

Wady

Poziom trudności: Niski

Mobilność: Średnia

CC: Niskie

Obrażenia: Wysokie

Wytrzymałość: Niska

+ Możliwość atakowania z dystansu

+ Duże obrażenia

+ Back Flip!

- Słaba przeżywalność

- Umiejętność World Weaver może być zablokowana przez któregoś z przeciwników

Neith jest Bogiem, który walczy na odległość za pomocą swojego łuku - Neith | Bogowie polecani na start | Smite - Smite - poradnik do gry

Neith jest Bogiem, który walczy na odległość za pomocą swojego łuku. Zadaje spore obrażenia fizyczne z dystansu. Neith jest o tyle ciekawą postacią, że jej umiejętności mogą otrzymać dodatkowy efekt w miejscu, gdzie zginął sojuszniczy Bóg. Broken Weave jest podstawową umiejętnością Neith, która strzela ze swojego łuku w linii prostej zadając obrażenia wszystkim przeciwnikom w linii prostej, a dodatkowo ich unieruchamia. Unravel to umiejętność za pomocą której Neith potrafi zadać spore obrażenia AoE, a do tego może się uleczyć. Wykorzystując Back Flip, Neith może sprawnie uciec z niekorzystnej dla siebie sytuacji i kontynuować atak. World Weaver to nadzwyczajna umiejętność tego Boga. Neith napina łuk i wypuszcza strzałę, która ma ogromny zasięg, a dodatkowo dosięga celu nawet przez przeszkody.

Neith świetnie radzi sobie na alejce i zadaje naprawdę spore obrażenia. Pamiętaj jednak, że jej umiejętności zżerają strasznie dużo many więc staraj się kontrolować ten zasób. Jeśli masz szansę na zdobycie zabójstwa pod wieżą przeciwnika możesz tego spróbować, ale pamiętaj, aby mieć w zanadrzu trochę many na wykonanie odskoku.

Podobało się?

0

Smite

25 marca 2014

PC PlayStation Xbox Nintendo
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2015-01-29
18:14

asdowa Chorąży

Beznadzieja, literówki, błędy ("Broken Weave jest podstawową umiejętnością Neith" - chybaSpirit arrow), brak wielu informacji (jak używać danych spelli i co dokładnie robią) no i nadużywanie slangu MOBA'owego, który początkującym nie ułatwia zrozumienia tekstu.

Komentarz: asdowa
2016-03-24
11:56

bogi1 Legend

bogi1

W dziale ''Darmowi Bogowie i skórki'' można dodać jeszcze info o darmowych skórkach do Neith za follow Instagrama oraz o skórce Leona Nemesis za przejście jakieś gierki mobilnej Hi-Rezu.

Do tego za Curse Voice dostaje się także Curse Agni skin

Komentarz: bogi1
2016-06-09
20:01

Kesuja Legionista

"Dobrymi przykładami maga są: Anubis, Freya, Ra"- lepszymi przykładami są Zeus i Posejdon ;)

Komentarz: Kesuja
2017-09-06
19:10

stachooooo Junior

h ttps://www.youtube.com/watch?v=ou0K0Wom_BA
STA CHO mój kanał z poradnikiem do smite zapraszam!

Komentarz: stachooooo

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl