MGS 4 Guns of the Patriots: Middle East - Militia Safe House
Aktualizacja:
Middle East - Militia Safe House
|  |  | 
W piwnicach znajduje się bezpieczna kryjówka rebeliantów. Jest tu dość ciemno, więc staraj się używać Solid Eye w trybie noktowizyjnym. Nie musisz się przed nikim kryć, zniszczyłeś transporter, więc ludzie witają Cię z radością. Ważne jest jednak, aby dokładnie sprawdzić wszystkie pomieszczenia, gdyż znajduje się w nich sporo różnego rodzaju przydatnych przedmiotów.
|  |  | 
Myszkując po piwnicach, natkniesz się na sporo trupów oraz dowiesz się co nieco na temat nowego rodzaju oddziałów powietrznych używanych przez PMC.
|  |  | 
Z piwnic wydostaniesz się, wchodząc po schodach w północnej części kompleksu. Czas na pierwsze spotkanie z handlarzem broni, Drebinem.
0
- Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - poradnik do gry
- Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - poradnik do gry
	- MGS 4 Guns of the Patriots: Akt pierwszy
		- MGS 4 Guns of the Patriots: Middle East - Ground Zero
- MGS 4 Guns of the Patriots: Middle East - Militia Safe House
- MGS 4 Guns of the Patriots: Middle Eastern - Urban Ruins
- MGS 4 Guns of the Patriots: Middle East - Advent Palace
- MGS 4 Guns of the Patriots: Middle East - Crescent Meridian
- MGS 4 Guns of the Patriots: Middle East - Millenium Park
 
 
- MGS 4 Guns of the Patriots: Akt pierwszy
		
 
- Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - poradnik do gry
	
Komentarze czytelników
zanonimizowany328464 Konsul
O jak miło - właśnie w przyszłym tygodniu ma przyjść do mnie MGS a tu właśnie opublikowaliście poradnik. Ale i tak wpierw przejdę samemu - najwyżej przy następnym podejściu skorzystam z poradnika, aby znaleźć dodatkowe smaczki :)
hansatan Generał

no wlasnie tytlko problem w tym, ze w tym poradniku tych smaczkow nie ma ;P
zanonimizowany328464 Konsul
Teraz mu się bliżej przyjrzałem i faktycznie. No to lipa - trzeba będzie szukać samemu :P
zanonimizowany251643 Legend
scorpior - oj tam zaraz samemu ;)
hansatan Generał

no a poza tym na necie na stronkach jest pelno takich smaczkow ;)
zanonimizowany567129 Pretorianin
Oceniam poradnik na 4 czyli dobry, rzeczywiście mogłyby być opisane smaczki, ale jak mówiłem dobry poradnik do wzorowej gry.
Marcuz. Pretorianin
jak się "ubiera" broń w tłumiki zakupiony w sklepie Drebina?
zanonimizowany865503 Junior
ta gra wymiata wszystkie inne. JEST SUPER!!
paulh45785936bf Junior
Ten poradnik niekompletny i zrobiony tak na szybko, gdyż w kilku misjach trzeba było inaczej zrobić niż w poradniki, żeby przejść misje. Dla przykłady, w ostatniej misji trzeba wziąć lalkę vodoo i za jej pomocą zabić Screaming Mantis. A nie jak wy piszecie jakieś bzdury, że należy strzelać w lalki i będzie okej. Nierzetelny ten poradnik i mega amatorski. Więcej było takich nieścisłości. Albo róbcie coś dobrze, albo wcale
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
