Stan Lee / Czerwony klocek | Mściciele do boju - sekrety
Aktualizacja:
Stan Lee / Czerwony klocek
Czerwony klocek

Podczas ratowania ludzi wleć na dach budynku po lewej stronie i porozmawiaj z kolekcjonerem, od którego musisz wziąć zadanie.

Po rozmowie z kolekcjonerem, zleć na dół i udaj się w prawą stronę, na dół. Znajdziesz tutaj obiekt, który blokuje dostęp do sklepu. Pozbądź się nim postacią Visiona po czym wejdź do sklepu, na którego końcu znajduje się potrzebny do wypełnienia zadania przedmiot. Po oddaniu przedmiotu kolekcjonerowi otrzymasz czerwony klocek.
Stan Lee w opałach

Stan Lee będzie uwięziony w samochodzie pod mostem. Podejdź do niego jako Iron Man bądź Ultron i zeskanuj teren. Jak tylko pojawi się zaczep, zmień postać na Hawkeye'a i wyciągnij zablokowaną część ratując tym samym Stana Lee.
0
Komentarze czytelników
ewadr4646258789 Junior
Jeżeli skończyłem grę ,to dlaczego gdy chcę znowu zagrać te same poziomy ,tylko że innymi postaciami nie mogę? Z góry dzięki za odpowiedź.
ewadr4646258789 Junior
Czym się różni tryb fabularny od swobodnego?
ewadr4646258789 Junior
OK ,już wiem jak odblokowywać postaci ,ale dlaczego na niektórych poziomach to nie działa?
ewadr4646258789 Junior
Przepraszam ,jak odblokowywać postaci?
karols2581114172023 Junior
Co zrobić jak zniknie npc
A reset nie działa
dawids25811141720232629323538 Junior
Jeśli mogę być szczery to poziomy w grze LEGO Marvels Avengers nie są po kolei w porównaniu do kolejności filmów
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
