Far Cry 5: John Seed - pojedynek z bossem

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

John Seed to jeden z bossów gry Far Cry 5. Do konfrontacji z nim dochodzi po tym jak dostatecznie osłabisz kult w Dolinie Holland. W dalszej części opisu zamieściliśmy informacje jak zamordować Johna Seeda. Jest to wymagany krok żeby awansować dalej w głównym wątku fabularnym w Far Cry 5.

Ważna uwaga - Zanim doprowadzisz do ostatecznej konfrontacji z Johnem Seedem warto zaopatrzyć się w dwie bardzo pożyteczne umiejętności - John Seed - pojedynek z bossem w Far Cry 5 - Far Cry 5 - poradnik do gry

Ważna uwaga - Zanim doprowadzisz do ostatecznej konfrontacji z Johnem Seedem warto zaopatrzyć się w dwie bardzo pożyteczne umiejętności:

  1. Talent Automatyczna naprawa pozwoli na dokonywanie automatycznych napraw pilotowanego samolotu już po rozpoczęciu potyczki z Johnem.
  2. Talent Spadochron pozwoli ci łatwiej dopaść Johna po tym jak zacznie uciekać.

Do pojedynku z Johnem Seedem nie dojdzie już podczas pierwszego spotkania z tą postacią. Konfrontacja z nim załącza się dopiero po tym jak w Dolinie Holland zdobędziesz co najmniej 13000 punktów ruchu oporu. Doprowadzi to do odblokowania misji fabularnej Pokuta (The Atonement). W ramach tego zadania musisz dotrzeć do miasteczka Fall's End i pomóc przetrzymywanym tam przez Johna sojusznikom. W dalszej części questu akcja przeniesie się na Farmę Seedów i pojawi się tam okazja do tego żeby zasiąść za sterami jednego z myśliwców (wybierz dowolną maszynę).

Właściwy pojedynek z Seedem rozpocznie się po tym jak wzbijesz się w powietrze i dolecisz w pobliże pilotowanej przez niego maszyny - John Seed - pojedynek z bossem w Far Cry 5 - Far Cry 5 - poradnik do gry

Właściwy pojedynek z Seedem rozpocznie się po tym jak wzbijesz się w powietrze i dolecisz w pobliże pilotowanej przez niego maszyny. Żółty pasek energii samolotu Seeda jest wyświetlany w lewym górnym rogu ekranu. Prowadź ostrzał z głównego działka, ale nie strzelaj zbyt długimi seriami żeby nie przegrzać broni. Generalnie staraj się nie doprowadzać do wyczerpania zaznaczonego na obrazku jednego z dolnych pasków (zaznaczony on został na obrazku).

W trakcie ostrzeliwania samolotu Johna Seeda uważaj również na ataki z jego strony. Uciekaj na boki i wykonuj inne manewry obronne gdy leci wprost na Ciebie lub gdy znalazł się na Twoim ogonie.

Musisz atakować samolot Johna Seeda do momentu wyczerpania jego paska zdrowia - John Seed - pojedynek z bossem w Far Cry 5 - Far Cry 5 - poradnik do gry

Musisz atakować samolot Johna Seeda do momentu wyczerpania jego paska zdrowia. John wtedy katapultuje się i skorzysta ze spadochronu.

Uwaga - Istnieje też alternatywna metoda zakończenia potyczki w powietrzu. Może dojść do sytuacji, w której zderzysz się w powietrzu z maszyną pilotowaną przez Johna. W takiej sytuacji nie będziesz musiał mozolnie wyczerpywać paska energii.

Jeśli zgodnie z wcześniejszą rekomendacją zaopatrzyłeś się w spadochron to również wyskocz z samolotu i wyląduj gdzieś w pobliżu Johna. W przeciwnym razie szybko zlokalizuj w okolicy polanę albo drogę, na której można bezpiecznie posadzić maszynę.

Ostatnia część tej misji zakłada dopadnięcie uciekającego Johna - John Seed - pojedynek z bossem w Far Cry 5 - Far Cry 5 - poradnik do gry

Ostatnia część tej misji zakłada dopadnięcie uciekającego Johna. Jeśli wylądowałeś blisko niego to szybko go dościgniesz. W przeciwnym razie licz się z koniecznością rozegrania dłuższego pościgu (w razie potrzeby ukradnij jakiś pojazd). Oddaj serię strzałów z dowolnej broni żeby ostatecznie rozprawić się z Johnem.

Far Cry 5

27 marca 2018

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2025-03-18
00:11

gurxx1234 Junior

gurxx1234
😁

Fajny poradnik polecam.

Komentarz: gurxx1234
2022-03-21
11:29

Boberovsky Junior

Mam problem, ponieważ w dolinie Holland brakuje mi jednej misji (mam 49/52 , ale jeszcze dwie są związane ze zbieraniem zapalniczek i komiksów ) .Chciałbym zrobić 100% więc wsm nie wiem czy dalej kontynuować. Pokazuje mi że nie mam zrobionej misji u nicka . Moze ktoś pomóc jakie misje są "ukryte" PS Misje z YES mam zrobioną

Komentarz: Boberovsky
2023-02-17
14:24

Turbobober Junior

Raczej tego nie odczytasz ale domniemam ze misjie w ktorej trzeba przyprowadzic 2 cystern do falls end automatycznie ci zaliczyło po wykonaniu bodajże którejś misji nicka, miałem to samo a rzecz w tym ze misja jest wykonana a nie dodaje jej do progresu. Mimo ze ta misja jest już ukończona przyprowadz 2 cysterny do falls end (jadąc od strony kościoła postaw je przed czerwonym budynkiem po lewej strony ). U mnie zadziałało więc polecam spróbować.

Komentarz: Turbobober
2022-03-11
18:24

misiekmichal Junior

ja gram na pc i jak wciskam Q to nie mam koła broni tylko taką jakby tabelkę. Pomoże ktoś?

Komentarz: misiekmichal
2022-01-25
15:55

gato1984 Legionista

Witam,dlaczego misja Wojna narkotykowa aktywowała się tuż po tym jak zlikwidowałem Faith,nie powinna być wcześniej?

Komentarz: gato1984
2021-01-29
00:38

drago Junior

w Far cry 5
Czy można wejść do
Centrum Weteranów Świętego Franciszka
jak tak to jak się tam dostać ?

[link]

Komentarz: drago
2018-09-15
18:37

Cappuccinek Junior

Ja mam problem z misją.. ,,Żniwa Preriowej Ostrygi" mam zaliczone wszystkie zadania, a ostatecznie misji nie zalicza i nie dostaje nagrody. Da się to jakoś naprawić poza reinstalem gry ? To jest ostatnia misja u mnie w Falls End i strasznie mnie to irytuje, że jest ,, 51/52 "

Komentarz: Cappuccinek
2018-06-16
23:09

krzys1190 Centurion

krzys1190
😒

Heh nie tylko ja mam widzę problemy z końcem fabuły. Po skończeniu ostatniej misji oglądam napisy końcowe nie wpada mi osiągniecie i jestem w menu głównym. Klikam kontynuuj i mam cały czas ostatnią misję do zrobienia ale by nie było za łatwo nie mam koła broni.

XOX

Komentarz: krzys1190
2018-06-11
19:22

Lioness18 Junior

Zrobiłam wszystkie zadania w misji, Mary wyszła na ganek, ale mówiła o czymś innym i nie mogę ukończyć zadania chociaż nie mam już więcej poleceń do wykonania. Do tego owdawiacz gdzieś zniknął. Czy ktoś ma pomysł co zrobić?

Komentarz: Lioness18
2018-05-20
11:48

RobsonXXXXXX Junior

42/43 ,okazało sie że skrytka która jest w górach na granicy z rzeką henbane należala do regionu faith, troche dziwne. wiec brak jednej misji

Komentarz: RobsonXXXXXX
2018-05-20
11:24

RobsonXXXXXX Junior

Miał ktoś problem problem z misjami w regionie rzeka Henbane?
wykonałem ukryta misje w kopalni i wszystkie skrytki, misje poboczne oraz głowne, i mam 41/43, nic więcej na mapie sie nie pojawiło, doline Holland mam na 100% , jeszcze zostałły mi Góry

Komentarz: RobsonXXXXXX
2018-04-30
13:54

JÓZEK2 Generał

👎

Łowienie tego "admirała" to jak walka u Hemingway'a z marlinem. W efekcie rybka jak średni szczupak i tyle męki. Twórcy gry chyba nigdy nie łowili ryb w jeziorze. Rwąca się żyłka - no cóś "pięknego i nie drogo' Ech !!

Komentarz: JÓZEK2
2018-04-17
19:30

pixi12 Legionista

100 %

Ukryte misje to :
Zniszczenie napisu YES oraz BLOOD DRAGON 3
w Górach brakowała mi skrytka CHWILE GROZY

Komentarz: pixi12
2018-04-16
22:22

pixi12 Legionista

brakuje mi jedna misja w górach i w rzece .. jakieś pomysły ??

Komentarz: pixi12
2018-04-28
09:24

Czarny1424 Junior

Musisz wejsc do kopalni uranu i tam bedzie czekała na ciebie misja.

Komentarz: Czarny1424
2018-04-16
14:11

matmafan Senator

matmafan

Musisz zrobić jeden region i jeden poziom w następnym.

Komentarz: matmafan
2018-04-16
14:16

zanonimizowany1193425 Generał

To mam chyba jakiegoś buga bo jeden region zakończyłem a w drugim mam już prawie 3 poziom..

Komentarz: zanonimizowany1193425
2018-04-16
14:01

zanonimizowany1193425 Generał

Wie ktoś jak odblokować łuk refleksyjny? Niby wymaga poziomu 5 ruchu oporu a w każdym regionie są tylko 4 poziomy.

Komentarz: zanonimizowany1193425
2018-04-16
13:49

pestek58 Junior

Witam
Pytanie, czy ktoś ukończył rzekę. Zrobiłem 42 z 43 i nie mogę znaleźć brakującej. Ma ktoś pojęcie co to za misja. Plissss

Komentarz: pestek58

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl