Darksiders Genesis: Chaos/anarchia
Aktualizacja:
Po ukończeniu piątego rozdziału gry Darksiders Genesis odblokujesz nową specjalną umiejętność, dostępną dla swoich bohaterów. Dzięki niej będziesz mógł zadawać jeszcze więcej obrażeń.
- Jak odblokować umiejętność?
- Jak działa umiejętność?
- Jak regenerować umiejętność?
- Kilka ważnych informacji
Jak odblokować umiejętność?

Aby odblokować umiejętność anarchii i chaosu musisz ukończyć 5 rozdział gry i udać się do Pustki. Tam musisz odbyć rozmowę, w trakcie której otrzymasz umiejętność. Będzie ona idealna na walkę z bossem, która nastąpi w 6 rozdziale gry.
Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla CiebieKomentarze czytelników
MeHex Junior
czy jest szansa by poszło na Intel® Core™ i7-9750H
8GB RAM - 256GB SSD Dysk - GTX1050Ti
bo nie wiem czy warto kupić z tym sprzętem :/
karvimaga Generał
powinieneś wyciągnąć na ultra 55-60 klatek :)
grzegorzo1972 Legionista
Półtora miesiąca poradnik bez aktualizacji, żenada.
d4arg314133503a Junior
Czy można grać w tą grę we dwójkę posiadając jedną kopię gry oraz na jednym komputerze? Czy są potrzebne dwie kopie gry i dwa komputery?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
