Chrome: Hannibale - cz.2
Aktualizacja:
![]() | ![]() |
Nie przejmujemy się nimi tylko szybko biegniemy do transportera podłożyć mu ładunek. | Wysadzamy go w powietrze i czekamy, aż przyleci po nas samolot. |
![]() | ![]() |
W nim znajdziemy wyrzutnie rakiet. Strzelamy z niej do wrogów w czasie lotu. | Po wylądowaniu ruszamy w stronę barykady. |
![]() | ![]() |
Po drodze natrafiamy na roboty. | Najlepiej jest się ustawić za kawałkami skały i stąd strzelać do robotów. |
![]() | ![]() |
Po wyeliminowaniu wszystkich do akcji wchodzi nowy opancerzony robot. Jednak po paru strzałach z rakietnicy szybko wymięka. | Teraz będziemy musieli stawić czoła kierowcy robota Mocna bestia, mocno trzyma się na nogach. |
![Przy barykadzie znajdują się skrzynie z amunicją, apteczkami i granatami. Uzupełniamy amunicję w rakietnicy i niszczymy wroga. - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763515.jpg)
- Chrome - poradnik do gry
- Chrome: Chrome - poradnik do gry
- Chrome: Implanty
- Chrome: Prolog - cz.1
- Chrome: Prolog - cz.2
- Chrome: Prolog - cz.3
- Chrome: Prolog - cz.4
- Chrome: Kontenery - cz.1
- Chrome: Kontenery - cz.2
- Chrome: Kontenery - cz.3
- Chrome: Kontenery - cz.4
- Chrome: Dexon - cz.1
- Chrome: Dexon - cz.2
- Chrome: Dexon - cz.3
- Chrome: Shybkov - cz.1
- Chrome: Shybkov - cz.2
- Chrome: Shybkov - cz.3
- Chrome: Shybkov - cz.4
- Chrome: Córka Browna - cz.1
- Chrome: Córka Browna - cz.2
- Chrome: Hannibale - cz.1
- Chrome: Hannibale - cz.2
- Chrome: Wahadłowiec - cz.1
- Chrome: Wahadłowiec - cz.2
- Chrome: Wahadłowiec - cz.3
- Chrome: Wahadłowiec - cz.4
- Chrome: Wahadłowiec - cz.5
- Chrome: Wahadłowiec - cz.6
- Chrome: Klucz szyfrowy - cz.1
- Chrome: Klucz szyfrowy - cz.2
- Chrome: Klucz szyfrowy - cz.3
- Chrome: Klucz szyfrowy - cz.4
- Chrome: Klucz szyfrowy - cz.5
- Chrome: Klucz szyfrowy - cz.6
- Chrome: Ratunek
- Chrome: Nicole Parker - cz.1
- Chrome: Nicole Parker - cz.2
- Chrome: Nicole Parker - cz.3
- Chrome: Nicole Parker - cz.4
- Chrome: Nicole Parker - cz.5
- Chrome: Magazyny - cz.1
- Chrome: Magazyny - cz.2
- Chrome: Magazyny - cz.3
- Chrome: Magazyny - cz.4
- Chrome: Magazyny - cz.5
- Chrome: Laboratorium - cz.1
- Chrome: Laboratorium - cz.2
- Chrome: Nanowirus - cz.1
- Chrome: Nanowirus - cz.2
- Chrome: Nanowirus - cz.3
- Chrome: Pomagamy Zetroxowi
- Chrome: Pomagamy Coretechowi
- Chrome: Pomagamy Kolonistom
- Chrome: Chrome - poradnik do gry
Komentarze czytelników
zanonimizowany562344 Junior
Chrome jest bardzo fajny w życiu takiej gry nie widziałem
Storm Generał
Chrome na początku może trochę od siebie odrzucić, zwłaszcza jeżeli ktoś nie przepada za takimi klimatami, ale wraz z rozwojem fabuły, rozkręca się i przyciąga do ekranu.
Poradnik muszę przyznać mało szczegółowy. Zawiera jedynie podstawowe informacje i wskazówki co do kierunku, w którym powinniśmy się udać.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
![1 - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763390.jpg)
![Nie przejmujemy się nimi tylko szybko biegniemy do transportera podłożyć mu ładunek - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763406.jpg)
![2 - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763421.jpg)
![W nim znajdziemy wyrzutnie rakiet - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763437.jpg)
![3 - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763453.jpg)
![Po drodze natrafiamy na roboty - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763468.jpg)
![4 - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763484.jpg)
![Po wyeliminowaniu wszystkich do akcji wchodzi nowy opancerzony robot - [Misja 5] Hannibale - cz.2 | Chrome - Chrome - poradnik do gry](/Galeria/Html/Poradniki/202/325763500.jpg)
