Battlefield Bad Company 2: Rozdarcie nieba

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Rozdarcie nieba

Kolekcja broni: SCAR-L - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Kolekcja broni: SCAR-L

Liczba przekaźników: 2

1 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Twoim zadaniem jest zdobycie czarnej skrzynki znajdującej się w orbitującym nad Ziemią satelicie - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest zdobycie czarnej skrzynki znajdującej się w orbitującym nad Ziemią satelicie. Oczyść wrogą strefę lądowania . W pierwszej kolejności musisz zająć się wrogami z wyrzutniami rakiet. Pomagaj sobie strzelając w znajdujące się w bazie zbiorniki paliwa.

2 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Zniszcz nadjeżdżające ciężarówki zanim wysypie się z nich piechota, a Flynn posadzi helikopter i będziesz mógł wyjść na zewnątrz - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Zniszcz nadjeżdżające ciężarówki zanim wysypie się z nich piechota, a Flynn posadzi helikopter i będziesz mógł wyjść na zewnątrz.

3 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Zlokalizuj podstację kontroli satelitów - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Zlokalizuj podstację kontroli satelitów . Pozbądź się wszystkich przeciwników, aż dojdziesz do podnóża schodów prowadzących do wartowni. Wejdź na górę.

4 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Nad Tobą przeleci śmigłowiec z desantem - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Nad Tobą przeleci śmigłowiec z desantem. Szybko podnieś leżący na zasobniku karabin snajperski M95...

5 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
i zabij desantujących się napastników kiedy będą jeszcze na dachu - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

... i zabij desantujących się napastników kiedy będą jeszcze na dachu. Zmień trajektorię satelity .

6 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Pozostaje Ci oczyszczenie budynków z kilku znajdujących się tam Rosjan - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Pozostaje Ci oczyszczenie budynków z kilku znajdujących się tam Rosjan. Uważaj, ponieważ są oni wyposażeni w strzelby i będą strzelać do Ciebie nawet przez zamknięte drzwi. Po oczyszczeniu budynku przejdź do centrum kontrolnego, a Sweetwater sprowadzi satelitę na Ziemię. Potem podążaj za oddziałem .

7 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Pod Tobą rozpościera się widok na zasypane śniegiem miasteczko - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Pod Tobą rozpościera się widok na zasypane śniegiem miasteczko. Znajdź środek transportu przebijając się pomiędzy budynkami. Korzystaj raczej z przejść na dachach budynków, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dostrzec znajdujących się tam napastników.

8 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Eliminuj żołnierzy z wyrzutniami rakiet i obsługę kaemów - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Eliminuj żołnierzy z wyrzutniami rakiet i obsługę kaemów. Dochodząc prawie do końca wioski sam skorzystaj ze stacjonarnego karabinu i powystrzelaj znajdujących się niżej Rosjan i zniszcz opancerzone auto.

9 - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry
Niedaleko samochodu znajdziesz zasobnik z karabinkiem SCAR-LS - Rozdarcie nieba | Opis przejścia Battlefield Bad Company 2 - Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry

Niedaleko samochodu znajdziesz zasobnik z karabinkiem SCAR-LS. Zabierz go i wsiądź do nieuszkodzonego pojazdu. Zabezpiecz strefę lądowania satelity .

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
K
Junior 1
2014-04-26 15:15

SPQR3 - musisz mieć abonament XBL Gold

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
😊
2013-12-28 20:23

jak grać w BF bad company2 na xbox 360 w grze wieloosobowej? podłączyłem i pobrałem wszystko co trzeba, ale kiedy wybieram szybką grę, albo coś innego z wieloosobowej pisze że mój profil nie ma uprawnień do korzystania z funkcji usług XBOX LIVE.

proszę pomóżcie!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Legionista 2
2012-08-30 11:59

WITAM MAM PYTANIE DA SIE JAKOS URZYC 360emulator301 JEZELI TAK TO GDZIE WRZUCIC PLIKI

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
eJay
Legend 262
2011-02-18 19:54

Jest - https://www.gry-online.pl/poradniki/battlefield-bad-company-2/&PART=180

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
Junior 1
2011-02-18 19:52

Nie ma napisane gdzie znaleść stacje przekaźnikowe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2010-07-22 09:55

XM8 bez celownika znalazłem w "Cel o dużym znaczeniu" przy zabitym Amerykaninie, kiedy trzeba było zniszczyć zu23.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Legionista 8
2010-05-25 08:26

Hej czy ktoś wie gdzie można pobrać ten poradnik za darmo ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
mari01986
Centurion 35
2010-04-04 18:29

Hawk^ - Wejdź w sklep gry-online, zaloguj się i wejdź w zakładkę moje gry - tam masz dostęp do przysługujących ci materiałów premium :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
😐
Legionista 17
2010-04-02 13:56

Mam pytanie, kupiłem tą gre u was w sklepie (sklep.gry-online.pl) przy zakupie gry pisało że wszystkie pliki związane z grą tzn. patche, trainery, poradniki itp. będę miał za darmo a jak chcem pobrać ten poradnik to mi wyskakuje że nie mam abonamentu ;/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Legionista 9
2010-04-01 16:14

to się nie patrz na to ... Problemy ;/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
W
Generał 86
2010-04-01 15:58

Bez sensu dla mnie jest zrobiona charakterystyka broni, print screen z gry i koniec, straszna lipa i leserstwo.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
F
Centurion 33
2010-04-01 14:37

A mi tylko jedno nie pasuje... Gdzie ja znajdę XM8 BEZ celownika x4 oraz USAS 12 z Slug rounds... Bo jakoś w SP ich znaleźc za cholerę nie mogę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
adamk1
😃
Generał 65
2010-04-01 13:50

ja nie czytam,może to kawał? :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Konsul 78
2010-04-01 12:44

zocka -> A nie masz czasem podłączonego jakiegoś gamepada, kierownicy czy drugiej myszki do komputera? Jeżeli tak to spróbuj je wyłączyć. A poza tym przecież jak masz oryginalną wersję gry, to jest coś takiego jak pomoc techniczna.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Soulcatcher
Legend 289

Premium VIP

2010-03-21 09:57

[7]BraYneX ---> tam jest napisane

"ten poradnik jest przygotowany dla czytelników posiadających abonamenty, niedługo pojawi się na serwisie informacyjnym i będzie dostępny bezpłatnie przez 14 dni dla wszystkich czytelników"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Simba14
😊
Generał 56
2010-03-21 08:42

JOY---Yos_Sarian miał na myśli że zostało mu jakieś 20 min do ukończenia gry...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Centurion 31
2010-03-16 20:49

Chciałbym poczytać o sekretach ale trzeba mieć abonament a jest napisane ''bezpłatnie przez 14 dni dla wszystkich czytelników''. Więc czemu nie widzę?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2010-03-12 22:43

Mam pytanie, prosze się nie śmiać :-), chodzi o poruszanie się naszego bohatera. Idząc patrzy się cały czas w górę, i tak jest od początku gry, plansza widoczna jest mniej więcej od wysokości jego czubka głowy plus widok nieba. Wszystko inne działa, w sensie mowy, grafiki, muzyki, ustawienia klawiszy domyślne. Stało się tak zaraz na początku, wstał i od razu spojrzał w niebo. Nie widać jego broni, drogi przed nim, nic.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Pretorianin 16
2010-03-11 11:41

Gra fajna ale krótka!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
JOY
Generał 141
2010-03-11 10:46

"ja dziekuje za poradnik, wlasnie sprawdzielm ze singla zostalo mi na jakies 20 minut... buuu"

ze co ? 20 min ? chyba czytanie poradnika :P

a generalnie mogliście opisać tylko sekrety bo sposób na przejście tej gry jest jest
klawisz W oraz PPM :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Pretorianin 15
2010-03-10 19:01

Spoko poradnik, w ostateczności pozostaje youtube, co do "znajdźek"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Yos_sarian
Generał 124
2010-03-10 17:44

ja dziekuje za poradnik, wlasnie sprawdzielm ze singla zostalo mi na jakies 20 minut... buuu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Centurion 17
2010-03-10 15:34

Może sekrety się przydadzą, ale reszta poradnika jest bez sensu, kto tego nie potrafi przejść?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl