Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM
Publicystyka 29 sierpnia 2008, 14:10

autor: Łukasz Malik

GC 2008 – najlepsze z najlepszych!

Największe europejskie targi gier już za nami. Prezentujemy najlepsze tytuły, które widzieliśmy na Games Convention 2008!

Spis treści

Tegoroczne targi Games Convention były dla nas wyjątkowe. Nie dość, że ekipa GOL-a liczyła 12 osób (6 pracowników i 6 współpracowników), to jeszcze była z nami trzydziestoosobowa grupa zwycięzców konkursu „Wyprawa na Games Convention” oraz trzech MayClubowiczów w ramach GOL Adventure.

Wyprawa na Games Convention z GRY-OnLine.

Oczywiście najważniejsze były gry. Poniżej zestawienie najistotniejszych tytułów prezentowanych na Games Convention 2008. Każdy z tekstów powstał na bazie wrażeń z pokazów lub rozgrywki. Dodatkowo przedstawiamy najlepsze materiały tvgry.pl, które udało nam się stworzyć w Lipsku.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie, która jest oficjalnym polskim serwisem targów Games Convention 2008.

  1. http://gc2008.gry-online.pl/

Najlepsze z najlepszych!

Diablo III – wywiad z głównym projektantem

To jeden z największych skarbów, jakie przywieźliśmy z Lipska. Było naprawdę trudno, ale – udało się! Zapraszamy do obejrzenia dwuczęściowego wywiadu z Jayem Wilsonem, głównym projektantem Diablo III.

  1. pierwsza część wywiadu
  2. druga część wywiadu

Grand Theft Auto IV na PC

Byliśmy jedynym polskim serwisem internetowym, który uczestniczył w zamkniętym pokazie GTA IV na PC. Jak wypada port najważniejszej gry tego roku?

  1. nasze wrażenia
Grand Theft Auto IV

Heavy Rain

To prawdziwy as w rękawie Sony. Najlepsza gra na PlayStation 3 i prawdopodobnie najlepsza, najbardziej innowacyjna, najbardziej dojrzała i najlepiej wyglądająca gra tegorocznych targów.

  1. nasze wrażenia

Wywiad z szefami id Software

id Software to legendarne studio, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozmawialiśmy z Toddem Hollensheadenem – prezesem id Software oraz Timem Willitsem – dyrektorem kreatywnym tej firmy. Czym będzie Rage i jaka technologia napędzi czwartego Dooma?

  1. zobacz wywiad

Starcraft II

Każda gra Blizzarda powoduje rumieńce na twarzy milionów graczy na całym świecie. Podczas GC Von Zay miał okazję pograć w Starcrafta II.

  1. nasze wrażenia

Arcania: A Gothic Tale

Na pokazie za zamkniętymi drzwiami JoWood ujawnił wreszcie czwartą odsłonę cyklu Gothic. Nam, jako jednym z pierwszych, udało się zobaczyć ją w pełnej krasie i na gorąco spisać szczegółową relację.

  1. nasze wrażenia

Warhammer Online – wywiad

Z ręką na sercu wyznajemy, że to chyba najmniej merytoryczny wywiad opublikowany na GRY-OnLine, ale zarazem najśmieszniejszy i najbardziej zaskakujący. Lordareon i stojący za kamerą Del byli równie zdziwieni wyczynami Paula co wszyscy oglądający ten materiał. Ciekawa odmiana po wygłaszających nudne formułki producentach, choć z drugiej strony cieszymy się, że to tylko wyjątek.

  1. zobacz wywiad
Takiego wywiadu jeszcze nie mieliśmy.