Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 marca 2018, 15:00

autor: Jiker

Zwiastun trzeciego sezonu The Expanse

11 kwietnia na kanale Syfy w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje trzeci sezon serialu The Expanse. Przypomina o tym najnowszy zwiastun produkcji. Widowisko science fiction cieszy się sporym uznaniem widzów.

Zadebiutował zwiastun trzeciego sezonu serialu science fiction The Expanse, którego amerykańska premiera na kanale Syfy odbędzie się 11 kwietnia. Produkcję, z serii na serię cieszącą się coraz większym uznaniem mediów i widzów, można obejrzeć w Polsce za pośrednictwem platformy Netflix. Jej użytkownicy na debiut trzeciego sezonu będą jednak musieli jeszcze trochę poczekać (opóźnienie w przypadku drugiej serii wyniosło około 7 miesięcy).

Nowa seria The Expanse stanowić będzie bezpośrednią kontynuację drugiego sezonu. Rywalizacja o kontrolę nad Układem Słonecznym, będąca przedmiotem sporu między trzema stronami konfliktu (Ziemią, Marsem i Pasem Asteroid), wejdzie na nowy poziom, a decyzje podejmowane przez bohaterów będą miały iście kosmiczny charakter. Powrócą postacie grane przez Stevena Straita, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Casa Anvara, Wesa Chathama i Frankie Adams, natomiast z nowych twarzy warto wspomnieć o Elizabeth Mitchell (Zagubieni), oraz Davidzie Strathairnie (Good Night and Good Luck, Alphas).

Jakie emocje czekają nas w trzecim sezonie The Expanse? - Zwiastun trzeciego sezonu The Expanse - wiadomość - 2018-03-28
Jakie emocje czekają nas w trzecim sezonie The Expanse?

Przypominam, że pierwszy sezon The Expanse zadebiutował w serwisach VoD i na kanale Syfy pod koniec 2015 roku, a premiera drugiego odbyła się w lutym 2017 roku (w Polsce oferowany jest od września ubiegłego roku na Netfliksie, oczywiście razem z serią pierwszą). Serial został wyprodukowany przez Marka Fergusa i Hawka Ostby’ego na podstawie serii powieściowej autorstwa Daniela Abrahama i Ty Francka, piszących pod pseudonimem James S. A. Corey.

  1. Oficjalna strona internetowa The Expanse
  2. The Expanse na Netfliksie