Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 stycznia 2023, 10:27

Pedro Pascal zmierza na Coruscant w nowym zwiastunie 3. sezonu The Mandalorian

Zwiastun trzeciego sezonu Mandalorianina wprowadza nas w nową historię, która czeka na Dina Djarina oraz Grogu. Powrót na Mandalorę, a także wyprawa na Coruscant wiążą się z kolejnymi niebezpieczeństwami.

Źródło fot. Mandalorianin; Jon Favreau; Disney+; 2019
i

Do pojawienia się trzeciego sezonu Mandalorianina zostało już niewiele czasu, a my otrzymaliśmy prawdopodobnie jeden z ostatnich przedpremierowych zwiastunów. Odległa galaktyka jest wciąż niespokojna, a Din Djarin będzie starał się odnaleźć w niej swoje miejsce, a także cel, co sugeruje zaprezentowany dziś zwiastun.

Disney+ kupisz tutaj

W nowym trailerze główny bohater zastanawia się nad tym, co oznacza bycie Mandalorianinem, jakie są przekonania oraz cel całej nacji. Wiemy także, co planuje Din Djarin – powrót na Mandalorę, by prosić o wybaczenie za złamanie kodeksu, który dla wielu Mandalorian oraz samego Djarina jest bardzo ważny.

Nie obędzie się również bez poważnej intrygi, która może mieć miejsce na Coruscant. Tajemnicza sytuacja ma być na tyle trudna, że Mandalorianin straci nad nią kontrolę. Jakie znaczenie w tym wszystkim będą mieli pokazani rycerze Jedi oraz jak dobrze w tej serii Grogu kontroluje Moc? Tego dowiemy się już 1 marca, ponieważ wtedy na Disney+ premierę będzie miał trzeci sezon serialu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej