Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lipca 2019, 11:55

autor: Adrian Werner

Zwiastun Knives Out - James Bond i Kapitan Ameryka w filmie twórcy The Last Jedi

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu Knives Out w reżyserii Riana Johnsona. W produkcji zobaczymy takich aktorów jak Daniel Craig, Chris Evans czy Jamie Lee Curtis.

Film zadebiutuje w listopadzie tego roku. - Zwiastun Knives Out - James Bond i Kapitan Ameryka w filmie twórcy The Last Jedi - wiadomość - 2019-07-03
Film zadebiutuje w listopadzie tego roku.

Ukazał się pierwszy zwiastun Knives Out - nowego filmu Riana Johnsona, czyli reżysera i scenarzysty Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi. Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin 27 listopada tego roku.

Film został pomyślany jako zmodernizowana wersja klasycznych produkcji detektywistycznych, gdzie kluczowym elementem zabawy jest próba odgadnięcia przez widza, który z wielu obecnych w scenariuszu bohaterów jest winny zbrodni. W tym wypadku fabuła obraca się wokół morderstwa poczytnego pisarza kryminałów, zabitego w dniu 85. urodzin, a podejrzanymi są członkowie jego rodziny.

Knives Out może się pochwalić prawdziwie gwiazdorską obsadą. W filmie wystąpią tacy aktorzy jak Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis czy Michael Shannon. Rian Johnson tradycyjnie odpowiada zarówno za reżyserię, jak i scenariusz.

Trzy pierwsze filmy Johnsona, czyli Kto ją zabił? (ang. Brick), Niesamowici bracia Bloom (ang. The Brothers Bloom) oraz Looper, spotkały się z ciepłym przyjęciem. Opinie odnośnie Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi były już bardziej podzielone, przynajmniej wśród widzów, gdyż krytycy byli zachwyceni tym tytułem, czego najlepszą ilustracją jest wynik 91% pozytywnych reakcji w serwisie RottenTomatoes.

  1. Oficjalna strona filmu