Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2014, 11:45

autor: Adrian Werner

Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops

Znane dawniej jako Epic Games China studio Yingpei Games zapowiedziało grę Zombies Monsters Robots. Będzie to wieloosobowa strzelanka korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Pełna wersja gry ma ruszyć latem. - Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops - wiadomość - 2014-03-21
Pełna wersja gry ma ruszyć latem.

Znane z gry Mercenary Ops studio Yingpei Games ujawniło swój kolejny projekt. Okazała się nim nastawiona na tryb multiplayer trzecioosobowa strzelanka zatytułowana Zombies Monsters Robots. Produkcja oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami i zmierza wyłącznie na pecety. Premiera pełnej wersji zaplanowana została na lato tego roku, a już wkrótce mają ruszyć zamknięte beta testy. Osoby mające ochotę na wzięcie w nich udziału powinny udać się na oficjalną stronę i dokonać rejestracji. Na razie twórcy opublikowali jedynie kilka screenów, a pierwszy zwiastun pojawi się 28 marca. Warto wspomnieć, że projekt powstaje we współpracy z koreańską firmą En Masse, znaną z popularnego MMORPG Tera.

Zombies Monsters Robots zaoferuje wyłącznie rozgrywki sieciowe. Będziemy mogli rywalizować z innymi graczami lub połączyć z nimi siły przeciwko wrogom sterowanym przez sztuczną inteligencję i w każdym z tych typów zabawy gra zaoferuje kilka różnorodnych trybów. Autorzy obiecują również duży wybór map oraz nieprzyjaciół. Kluczową rolę ma odegrać system modyfikowania uzbrojenia i ekwipunku. Niestety, na tym kończą się udostępnione przez twórców informacje. Więcej konkretów poznamy za kilka dni, wraz z premierą pierwszego zwiastuna.

Warto na koniec wspomnieć, że wśród osób, które dokonają rejestracji rozlosowane zostaną zestawy nazwane Blood Pack, oferujące dodatkowe przedmioty oraz dostęp do wersji testowej przed innymi użytkownikami.

  1. Zombies Monsters Robots – oficjalna strona gry

Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops - ilustracja #2 Yingpei Games to studio zlokalizowane w Szanghaju, które otwarto w 2008 roku jako chiński oddział firmy Epic Games. Początkowo zespół funkcjonował pod szyldem Epic Games China, a swoją obecną nazwę otrzymał dopiero w 2011 r.

Przez kilka pierwszych lat Yingpei Games odpowiedzialne było głównie za sprzedawanie azjatyckim deweloperom licencji na technologię Unreal Engine. Dopiero w 2012 roku studio rozpoczęło prace nad swoją pierwszą grą, czyli Mercenary Ops.

Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops - ilustracja #3
Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops - ilustracja #4
Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops - ilustracja #5
Zombies Monsters Robots – zapowiedziano nową strzelankę autorów Mercenary Ops - ilustracja #6