Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 lipca 2020, 13:40

autor: AlexB

Zobacz zwiastun Power - filmu o pigułce, która obdarza supermocami

W sieci zadebiutował zwiastun Power - nowego filmu akcji z Jamie'em Foxxem oraz Josephem Gordonem-Levittem w rolach głównych. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix 14 sierpnia tego roku.

Brakuje Wam filmów akcji w ofercie platformy Netflix? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Was wieść, że już 14 sierpnia zadebiutuje na niej kolejna produkcja oryginalna pełna strzelanin i wybuchów. Nosi ona tytuł Power. Jej polski zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Akcja Power toczy się w Nowym Orleanie. Na ulicach tego amerykańskiego miasta pojawia się nowy, tajemniczy narkotyk – pigułka, która na pięć minut gwarantuje zażywającemu supermoce. Jakie? To już zależy od osoby. Może się ona stać niewidzialna, kuloodporna lub supersilna. Może też natychmiast umrzeć. Nie jest to jedyne niebezpieczeństwo związane z tym specyfikiem. Dla wielu nadludzkie zdolności stanowią zachętę do popełniania przestępstw. Opór narastającej fali zbrodni daje trójka bohaterów – lokalny policjant, nastoletnia dilerka oraz ogarnięty żądzą zemsty były żołnierz.

Zobacz zwiastun Power - filmu o pigułce, która obdarza supermocami - ilustracja #1
Czy Power okaże się sukcesem dla Netfliksa?

Reżyserią Power zajął się duet Henry Joost - Ariel Schulman (trzecia i czwarta część Paranormal Activity, Nerve), a scenariusz napisał Mattson Tomlin (nadchodzący The Batman). Na ekranie zobaczymy między innymi Jamie'ego Foxxa, Josepha Gordona-Levitta, Dominique Fishback oraz Rodrigo Santoro.

  1. Power na platformie Netflix
  2. Chcesz zobaczyć Power? Skorzystaj z doładowania Netflixa w Muve

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.