Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 maja 2019, 12:45

Zobacz pierwszy zwiastun filmu It: Chapter Two

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun To: Rozdział 2, czyli drugiej części nowej ekranizacji słynnej powieści Stephena Kinga. Film pojawi się w polskich kinach 6 września bieżącego roku.

Blisko dwa lata minęły, odkąd To, czyli nowa ekranizacja kultowej powieści Stephena Kinga w reżyserii Andresa Muschiettiego, święciła tryumfy w kinach. Jak jednak zapewne pamiętacie, nie obejmowała ona całej historii napisanej przez mistrza horroru. Dlatego też fani z niecierpliwością czekają na kontynuację. Będzie ona miała swoją premierę 4 września (w Polsce pojawi się dwa dni później). Aby nieco umilić oczekiwanie, i nieco podgrzać atmosferę przed finałem, możecie obejrzeć pierwszą filmową zapowiedź To: Rozdziału 2, która pojawiła się w sieci. Oto ona:

Akcja To: Rozdziału 2 rozgrywa się 27 lat po tragicznych wydarzeniach pokazanych w poprzedniej części. Dorośli już członkowie „Klubu frajerów" – Bill, Richie, Ben, Beverly, Eddie, Stan i Mike – ponownie muszą stawić czoła złu reprezentowanemu przez demonicznego klauna Pennywise'a, które zagnieździło się w niewielkim miasteczku Derry w stanie Maine. Jednak czy wszyscy będą mieli odwagę, by zmierzyć się z traumami z dzieciństwa?

W To: Rozdziale 2 powrócą aktorzy znani z poprzedniej części, z Billem Skarsgardem, Finnem Wolfhardem, Sophią Lillis, Jeremym Rayem Taylorem, Chosenem Jacobsem, Jaedenem Lieberherem, Jackiem Dylanem Grazerem oraz Wyattem Oleffem na czele. Na ekranie pojawią się również nowi artyści. W dorosłych członków „Klubu frajerów" wcielą się takie gwiazdy, jak Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, James Ransone, Andy Bean, Isaiah Mustafa oraz Jay Ryan. Na stołku reżysera To: Rozdziału 2 zasiadł Andres Muschietti. Scenariusz napisał Gary Dauberman, który stworzył dialogi do poprzedniej części, a także między innymi do Annabele oraz Zakonnicy.

Powrót do Derry nie będzie łatwym przeżyciem dla bohaterów To. - Zobacz pierwszy zwiastun filmu It: Chapter Two - wiadomość - 2019-05-10
Powrót do Derry nie będzie łatwym przeżyciem dla bohaterów To.

Pierwsza część To zarobiła w kinach przeszło 700 milionów dolarów, co jak na horror z kategorią wiekową R jest wynikiem wręcz wybitnym. Czy drugiej części uda się go pokonać i przebić magiczną barierę miliarda dolarów w Box Office? Przekonamy się o tym za około cztery miesiące.

  1. Oficjalna strona filmu To: Rozdział 2