Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 stycznia 2018, 15:30

autor: AlexB

Zobacz pierwszy zwiastun Ant-Man and the Wasp

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Ant-Man and the Wasp. Sequel ciepło przyjętej produkcji ze stajni Marvela zadebiutuje w Polsce 3 sierpnia tego roku.

Ant-Man and the Wasp doczekało się w końcu pierwszego trailera. - Zobacz pierwszy zwiastun Ant-Man and the Wasp - wiadomość - 2018-01-31
Ant-Man and the Wasp doczekało się w końcu pierwszego trailera.

Trzecia faza Marvel Cinematic Universe, która ma zamknąć pierwszą sagę o przygodach komiksowych superbohaterów, powoli zbliża się do konkluzji. Zostało w niej już tylko pięć filmów, z czego trzy zadebiutują w tym roku. Zwiastuny dwóch z nich – Czarnej Pantery oraz Avengers: Wojny bez granic, już od jakiegoś czasu krążą po sieci. Teraz przyszedł czas na trzeci. Panie i panowie, oto pierwszy trailer Ant-Man and the Wasp. Film zadebiutuje w polskich kinach 3 sierpnia (6 lipca na świecie) 2018 roku.

Ant-Man and the Wasp jest sequelem ciepło przyjętej produkcji z 2015 roku. Jego reżyserem jest Peyton Reed, odpowiedzialny również za oryginał. Film kontynuuje historię Scotta Langa, w przeszłości włamywacza, który w wyniku ciągu pewnych wydarzeń staje się Ant-Manem - superbohaterem potrafiącym zmieniać swój rozmiar. Wspierany przez doktora Hanka Pyma, jego córkę, Hope van Dyne, która przywdziewa strój tytułowej Wasp, oraz niezawodnych „trzech wombatów”, czyli Luisa, Kurta i Dave’a, będzie musiał stawić czoła nowym niebezpieczeństwom, a także uporządkować swoje życie rodzinne. W rolach głównych ujrzymy między innymi Paula Rudda, Evangeline Lilly, Michaela Douglasa, Michelle Pfeiffer, Laurence’a Fishburne’a oraz Michaela Penę.