Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 czerwca 2022, 08:13

Zobacz nowy zwiastun Stranger Things 4; Hawkins w 2. części szykuje się do bitwy

Finał czwartego sezonu Stranger Things zbliża się wielkimi krokami. Netflix podsyca zainteresowanie, a w sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun widowiska.

Źródło fot.: Netflix

Miasteczko Hawkins szykuje się do bitwy. Po najnowszym trailerze możemy wnioskować, że nie wszyscy z bohaterów Stranger Things wrócą z tego starcia z tarczą. Taki obrót spraw sugerował również ostatnio Joseph Quinn. Słowa Vecny z trailera dają jasno do zrozumienia, że przynajmniej część bohaterów może posmakować porażki

Wcześniejsze wypowiedzi twórców sugerowały, że finałowe dwa odcinki czwartego sezonu będą epickie. Trzeba przyznać, że sceny pokazane w zwiastunie zapowiadają to samo.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Pierwsze siedem odcinków czwartego sezonu Stranger Things podniosło poprzeczkę bardzo wysoko. Nic więc dziwnego, że fani oczekują, iż finałowe epizody dorównają im poziomowi.

Przypomnijmy, że dzieło braci Duffer zaledwie miesiąc od premiery stało się najchętniej oglądanym serialem anglojęzycznym Netflixa. Dotychczasowe odcinki czwartego sezonu wyświetlano przez ponad 781 mln godzin w ciągu pierwszych 28 dni emisji.

Epickie zakończenie zadebiutuje na Netfliksie już 1 lipca. Po tym dniu czeka nas z pewnością dość długi czas oczekiwania na finałowy piąty sezon Stranger Things.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.